Discutii libere L36 !

DeletedUser

Sa stea 36'le offline 30 minute in fiecare zi si se umple rubrica spam .fiecare vorbeste cu oricine si nu se mai intelege nimic =))
 

DeletedUser44200

Apoi daca tot toata lumea vorbeste cu toata lumea, deci nimeni cu nimeni, hai sa va spun o poveste din copilaria mea. M-am nascut in umbra seculara a Ceahlaului, in mijlocul codrilor batrani ai Moldovei intr-un sat de oameni muncitori si voiosi, tarani autentici cum nu mai gasesti in zilele de astazi. Apoi m-am apucat de Triburile.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Apoi daca tot toata lumea vorbeste cu toata lumea, deci nimeni cu nimeni, hai sa va spun o poveste din copilaria mea. M-am nascut in umbra seculara a Ceahlaului, in mijlocul codrilor batrani ai Moldovei intr-un sat de oameni muncitori si voiosi, tarani autentici cum nu mai gasesti in zilele de astazi. Apoi m-am apucat de Triburile.

lol..=)) triburile "e" viata ta ! :)))
 

DeletedUser

Apoi daca tot toata lumea vorbeste cu toata lumea, deci nimeni cu nimeni, hai sa va spun o poveste din copilaria mea. M-am nascut in umbra seculara a Ceahlaului, in mijlocul codrilor batrani ai Moldovei intr-un sat de oameni muncitori si voiosi, tarani autentici cum nu mai gasesti in zilele de astazi. Apoi m-am apucat de Triburile.

E cu happy-end ,sa inteleg :))

Tu esti gelos. Ai noroc ca nu gasesc pe nimeni de inaltimea mea:-((


Gelos ?neah ...stii ca doar cu mine te potrivesti .o stii bine :))
 

DeletedUser44743

[video=youtube;Bhc27fjYjRg]https://www.youtube.com/watch?v=Bhc27fjYjRg&list=TLvsB5KpnwGdA310J9S3v3RQdQPnTEgzNn[/video]
 
Sus