Discutii libere L36 !

DeletedUser

de la Croati luam pe putin 7 goluri :)) de la portughezi luam 3,4 daca joaca C.Ronaldo .. daca e rezerva luam mai multe :))) De la Suedezi luam vreo 3 , Grecii ne dau FARA NUMAR !! :)):))
 

DeletedUser

Da... si cand am aplicat si eu, inainte sa inceapa lumea nu am primit niciun raspuns desi jucasem pe L29 cu fum... Va iert, dar nu va uit. Pe L36 ma razbun.

ma raulee :))

si Sorine , pe uk. au fost banati multi romani din cauza unu script :)):)) lol porcarii

ca anne a fost banata pt scriptu de lua coordonatele la 1 jucator, script care il folosesc de cel putin 3 ani aici, si nu s-a pus niciodata problema de asa ceva

poate ne baneaza si pe noi in seara asta ca sa nu le intre atacurile
glumeam
este la bataie de joc ceea ce au facut si cica englezi sunt fair play

Da,si pe mine m-au banat pentru script.Sa joace ei intre ei da-i draq

cateva discutii .. cine a facut posturile nu conteaza .. ziceam doar ca fapt .. :)) ca ne-au fu**t aia acolo ca pe domnisoarele de pe centura ..
 
Scor reacție
209
Pe Tracey ala, nu stiu cum de l-au pus sef peste admini sau ce o fi el pe acolo. A jucat pe w17 si avea omul in jur de 20-30 de suporti. Dupa ce l-au scos aia de pe primul loc cu tot cu suporti, tot el cu gura mare ca de fapt aia sunt trisori :)). E si normal sa se faca abuzuri la ce "patron" au.
 

DeletedUser44743

Aoleu :)))

[video=youtube;95SYdjRVCR0]http://www.youtube.com/watch?v=95SYdjRVCR0[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26510

LOL :))) cum mortii lui sa dea gol de la distanta aia :)) si tusierul se uitat la ghete cred :))))
ba ce oameni ...:confused:
 

DeletedUser

mari caractere astia din nbz , cum de v-ati aliat cu ei impotriva noastra ? :d
 

DeletedUser

Habar n-am, eu sunt pe langa. E liniste si pace in jurul meu, nu e niciun punct rosu, doar albastre :)))).
 
Sus