Discutii libere L37 !

DeletedUser

Si pe L31 omule am jucat cu Ichim Ionutz acolo...si pe L35 cu John the Ripper In WoC da cum ai zis...
Nu conteaza ca am ajuns eu cu nobilii la el ea :)
 

DeletedUser44200

INSKY, haide in |S|! Pe langa ca o sa ai placerea de a fi coleg cu unul dintre cei mai fermecatori jucatori (eu), o sa... de fapt asta-i singurul argument. Dar sunt mai multi jucatori experimentati acolo si conducerea pare destul de manipulanta. Deci... te invit?
 

DeletedUser44200

Da :) Si nu poti nici concedia, nici farma, nici innobila intern (toate astea pana pe 11 martie). Norocul meu ca nu sunt in conducere.

Eu ziceam ca daca nu gasiti ceva echipa calumea (desi e H.Vul acolo) puteti veni cu noi. Suntem cativa din Hugo de pe 36 si inca vreo cativa jucatori de pe alte lumi, destul de experimentati.
 

DeletedUser45193

sunt curios voi astia cu gura "mare" pe extern daca o sa faceti ceva treaba pe harta
 

DeletedUser22959

eu deja am facut :))) ..acu presimt ca o fac si mare....am mancat un castron cu lapte de al mare kubs ce zici cat de mare fac treaba ?
 

DeletedUser45193

daca iti dau si niste prune cu bere :)) s-ar putea sa nu te vedem pe aici daca nu ai wifi in baie:D
 
Sus