Discutii libere L40

DeletedUser39777

`neata! 5:24 ore ramase pana la ridicarea protectiei :)) Care faci cinste c-o cafea?
 

DeletedUser43697

Sa va saturati :))

bei-mai-mult-de-patru-cesti-de-cafea-pe-zi-iata-ce-trebuie-sa-stii-pentru-a-ti-salva-viata-221891.jpg
]
 

DeletedUser

vreau şi eu, mai e ? :))))
am găsit trib bun :D

tibie iun 15, 00:33
Salut, stiu ca u crezi ca faci parte dintr-un trib mare dar noi avem mai multe sanse sa fim alaturi de tine din 3 motive:
1. Suntem mai aproape si stii bine ce cred alti despre colegi indepartati.
2. Avem exp si o conducere activa
3. Suntem mereu alturi de alti si comunicam mai des datorita dorintei care se numeste Triburile
Ce zici? Doresti sa vii ?

dar nu înteleg la ce se referă prin asta:

....comunicam mai des datorita dorintei care se numeste Triburile

dorinţei de a ce? :))
bine că totuşi e grea gramatica lb. române, observ că :))
 

DeletedUser

atacă, am observat şi eu asta :)))
bănuiesc că înainte a fost o "misiune", iar acum nu mai există şi a rămas in sistem.
 

DeletedUser39777

Era pe vremuri o misiune in care trebuia sa iti muti trupele intr-un sat vecin, misiunea s-a scos, atacul a ramas, oricum, este bun acel atac, poti afla cate ceva de prin zona, daca intelegeti... :)

dorinţei de a ce? :))
bine că totuşi e grea gramatica lb. române, observ că :))
Tu n sti ka gramatika e grele?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Era pe vremuri o misiune in care trebuia sa iti muti trupele intr-un sat vecin, misiunea s-a scos, atacul a ramas, oricum, este bun acel atac, poti afla cate ceva de prin zona, daca intelegeti... :)

Misiunea exista si acum, doar ca pe ro40 nu poate fi activa ( suport doar in trib ) iar atacul de la barbar este ca rezultat al questului 15 ( Paznicii oraşului ) - quest care declanseaza misiunea cu evacuarea.
 

DeletedUser39777

Sincer, cand am dat raspunsul m-am gandit ca s-ar putea sa exista fiindca se poate trimite sprijin doar in trib, dar totusi, am zis ca poate s-a scos. Anyway, nu cred ca m-au injurat multi :))
 

DeletedUser

Misiunea exista si acum, doar ca pe ro40 nu poate fi activa ( suport doar in trib ) iar atacul de la barbar este ca rezultat al questului 15 ( Paznicii oraşului ) - quest care declanseaza misiunea cu evacuarea.

sincer, eu nici nu m-am uitat pe întregime la setările lumii, am vazut că e "noua facilitate de premium" activă..că în rest, la români nu am să mai joc mult timp, prea multă perversitate :)

Tu n sti ka gramatika e grele?

că ce, când, unde, de ce, la cine şi la ce? :)))
 

DeletedUser

şi ajungi să te întrebi de ce, până la urmă sunt notele aşa de mari la "bac" la limba română
poate sună a răutate, poate nu, dar e un adevăr
 

DeletedUser40960

La dragon cade ceva mai de Doamne ajuta ,sau la fel ca si la celelalte? :confused:
 

DeletedUser44200

vreau şi eu, mai e ? :))))
am găsit trib bun :D



dar nu înteleg la ce se referă prin asta:

....comunicam mai des datorita dorintei care se numeste Triburile

dorinţei de a ce? :))
bine că totuşi e grea gramatica lb. române, observ că :))

Dorința animalică a Triburilor, rămasă din străbuni.
 

DeletedUser39777

Lucrurile se schimba... au aparut pana si dragoni, desi nu cred ca existau triburi cand erau dragonii :D :))
 
Sus