Discutii libere L40

Adenauer

member
Scor reacție
105
Avand in vedere ca topicul de Medieval Dogs este inchis...vreau sa-l felicit pe oricare ar avea numele de Chain of the black death, pentru ca este peste mine cu 5 clase. Este un jucator de triburile exceptional, foarte bun dar si desavrarsit in acelasi timp.


Tot respectul pt tine jucator adevarat de triburile. Doar doar de as afla si eu vreodata de voi, cei ce intrati cu 100 de nume pe o lume normala.
 

DeletedUser

Avand in vedere ca topicul de Medieval Dogs este inchis...vreau sa-l felicit pe oricare ar avea numele de Chain of the black death, pentru ca este peste mine cu 5 clase. Este un jucator de triburile exceptional, foarte bun dar si desavrarsit in acelasi timp.


Tot respectul pt tine jucator adevarat de triburile. Doar doar de as afla si eu vreodata de voi, cei ce intrati cu 100 de nume pe o lume normala.

Imi schimb freza des si ma vopsesc des. Sunt cu moda.

Multumesc pentru complimente.
 

DeletedUser39777

Edit: Si bai corli noob care esti, cum poti ma sa zici ca noi intram cu, conturi de suport cand uite aici:
CONTURI DE SUPORT!!!
Si cu asta am incheiat discutiile! Sa nu mai ziceti de cei din Taxi sau de altii! Uita-te mai intai in ograda ta de maidanezi si ce rase mai aveti pe acolo si apoi sa comentezi. Si sa nu uitam, un caine ramane caine forever!

Ia zi mister corli, vad ca tema aia s-a inchis.
 

DeletedUser44200

Parcă văd că o să ne închidă și tema asta! Cine vrea să vorbim despre flori? :))
 

DeletedUser39777

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit
:eek: cum sa se intample ma asa ceva? Tocmai in ~Med~? Tribul cu jucatori corecti, curati ca lacrima? :| Cred ca e o greseala a adminilor... nu?
 

DeletedUser42638

Ce-ai patit ma...daca eram in locul lui ma faceam ca n-am intrat in viata mea pe triburile.
 

DeletedUser44459

Cine stie poate sa meritat timpul ala care la petrecut facand altceva decat sa scoata trupele din sat.:rolleyes:
 

DeletedUser18212

Pai pun rapoarte doar "baietii" cu suporti


Lumeee lumeeee,

ia sa vedem noi cine striga hotii. Cumva cei care au un ditamai jucatorul banat pt multicont? Nu se poate asa ceva, mai mult ca sigur nu vad bine. Acum nu mai iesi sa ne acuzi pe noi ca jucam cu suporti? Hai, incearca tu sa ne convingi ca voi sunteti cei mai corecti jucatori de pe 40, de pe server, din univers....
 

DeletedUser45492

L-ai facut de rusine pe Dark :)))) Fain raport , bravo. Caii ca caii , dar si 4 nobili , de prindeai si vreo 3-4k top complectai meniul.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus