Discutii libere L40

DeletedUser32874

E buna ideea ta,cred o s-o pun in aplicare curand, pacat de farm totusi ca merge mai bine noaptea :D
 

DeletedUser45675

sa revenim la joc :D ... eu unu comentasem jocul pana cand LadyLethal imi sari in cap cerandu-mi sa aplic logica daca tot comentez forumul :D

imi spun parerea pe intelesul tuturor :D

multi din jucatorii tribului TIME au urcat in clasament in ultimele zile datorita inobilarilor interne , si inainte de asta datorita tribului MED care a dat inceput nou .... am mintit cu ceva? am spus ca e ceva rau in asta ? eu doar vroiam sa ii felicit pt toata munca ce a depus fiecare jucator din tribul respectiv :D ..... nu va cunosc ....si daca `atac` putin jucatorii tribului rival ca sa formez si eu putina iubire inainte de a ne intalni si pe joc , nu ti se pare logic LadyLhethal ? ;) hrrrrrr....mrrrrr. :D

daca tu nu cunosti jucatorii din time atunci tu nu esti jucator de triburile care merita atentie:))
time a muncit sa ajunga unde a ajuns,invidia e mare,e frumos sa comentezi de afara unde totul ti se pare asa usor.


Si Taitzel,ce are ma toata lumea cu tine?:))
 

DeletedUser44048

Deci daca nu cunosc jucatorii din Time degeaba mai joc triburile :( Sad...
Poate daca o sa ii cunosc o sa castig o lume si o sa-mi dea si cineva o suma mare de bani ;)
 

DeletedUser44036

daca tu nu cunosti jucatorii din time atunci tu nu esti jucator de triburile care merita atentie:))
time a muncit sa ajunga unde a ajuns,invidia e mare,e frumos sa comentezi de afara unde totul ti se pare asa usor.


Si Taitzel,ce are ma toata lumea cu tine?:))

Invidie dom-le, invidie...
 

DeletedUser39777

Badule ce faci ma? Am auzit ca superi lumea.. vino sa te urechez!
 

DeletedUser34356

Premiul pentru "caracter de AUR" merge la tribul LOL! Tocmai au organizat un atac asupra unui trib care se numara printre aliati de la inceputul lumii. Le doresc mult succes in continuare!
 

DeletedUser39777

Premiul pentru "caracter de AUR" merge la tribul LOL! Tocmai au organizat un atac asupra unui trib care se numara printre aliati de la inceputul lumii. Le doresc mult succes in continuare!
Frumos. Felicitari LOL! :D
Vrei sa vin dupa tine ? :D Eu pot sa supar pe cine vreau,cand vreau si de ce vreau.. :D
Ia vino ca si-asa trebuie sa dai o bere si te faci ca ploua. Atata timp cat nu superi protejatii mei, poti supara pe cine vrei :)))
 
Sus