Discutii libere L40

DeletedUser39777

Eu unul chiar nu sunt de acord cu aceasta „propunere”, adica poti fi atent la ce trib iti gasesti sa astepti sa vezi ce au in cap persoanele din conducere. Daca un inactiv este concediat dintr-un trib de ce sa il innobileze alt trib daca el a crescut in tribul din care a fost concediat? Sau sunt unii care chiar merita innobilati. Intr-adevar, n-a fost frumos ceea ce ti-au facut, dar asta nu inseamna ca este un abuz, pana la urma este tribul lui/ei si face ce „vrea” chiar daca asta nu este prea corect.
 

DeletedUser523

ai dreptate.acest joc nu este absolut deloc corect asa ca ar trebui sa ai mare grija cu cine intri data viitoare
 

DeletedUser44048

Acest joc a inceput sa devina o pierdere de timp si bani ,daca nu esti deacord cu coducerea tribului din care faci parte sau daca daca la conducere sunt un grup de prieteni si la unul nu ii convine de tine esti dat afara din trib si inobilat fara sa ai timp sa gasesti alt trib.Eu dupa cea am cheltuit o multime de bani pt puncte premiu am fost data afara din trib o data ca nu i-am imprumutat conducatorului tribului puncte premiul ,acuma in lumea 40 am fost data afara pt ca nu am cedat un sat rezervat de mine altui coleg pt ca asa mi-a cerut Kent conducatoarea tribului ,acuma ma ataca si ma inobileaza ,ar trebui sa luati niste masuri sa nu se mai faca aseamenea abuzuri, daca esti dat afara din trib sa nu mai poti fii atacat de trib o perioada de timp sa iti poti gasi alt trib,asa este o afacere pt pustani de 16 ani care se aduna mai multii si fac trib si incearca sa profita de altii,cred ca o sa abandonez acest joc .

Dami PM pe joc DemyPlay01 si iti dau eu invitatie langa mine si nu o sa ai probleme atata timp cat esti corect si onest ;) .
Dai inceput nou si te ajut eu cu resurse vedem pe parcurs...
 

DeletedUser44398

Ar trebui sa intrii cu persoane pe care le cunosti, nu cu toti randomii. nu te pune nimeni sa intrii in toate triburile fantoma.
 

DeletedUser

Ar trebui sa intrii cu persoane pe care le cunosti, nu cu toti randomii. nu te pune nimeni sa intrii in toate triburile fantoma.

Caut trib!!
Orice persoana necunoscuta este rugata sa-mi dea invitatie in tribul lui! :D
(** serios la faza ca am nevoie de trib)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pentru toti cei care zic :"Fratilor acest joc a devenit o pirdere de vreme,bani,..etc",dar cu toate astea continua sa joace vreau sa le zic doar atat : Fratilor sunteti patetici ! Da intelg ca v-ati saturat de jocul asta,da numai vreti sa bagati bani in joc,dar de ce continuati sa-l mai jucati ? Lasati-va cum s-au lasat si alti si gata..Nu va mai dati rotunzi pe forum ca asta e slujba mea..:D
 

DeletedUser39475

Pentru toti cei care zic :"Fratilor acest joc a devenit o pirdere de vreme,bani,..etc",dar cu toate astea continua sa joace vreau sa le zic doar atat : Fratilor sunteti patetici ! Da intelg ca v-ati saturat de jocul asta,da numai vreti sa bagati bani in joc,dar de ce continuati sa-l mai jucati ? Lasati-va cum s-au lasat si alti si gata..Nu va mai dati rotunzi pe forum ca asta e slujba mea..:D

Dar ești negru în cerul gurii bre.
Ia zi-mi și tu mie, ce înseamnă patetic?
 

DeletedUser39475

patetic-enervant.. :D Tu esti mai negru in ceru' gurii ca mine :D

P.s: Ai fost la CSU la meci ? :D

Domnule, nu folosi cuvinte pe care nu le ști sensul. :D Caută și revino cu un răspuns corect.
Nu am fost, nu simpatizez CSU. Eu țin cu Universitatea Craiova și cam atât. Aa, pe plan extern cu Atletico Madrid. :D

@plaxexule, ți-am zis eu. :D
 

DeletedUser39777

UCV rullz! :)
Da, ai avut dreptate.. e si el un noob da' e de aci de aproape..
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
OCB rullz,ma :D @Cristi eu sensul asta il folosesc la cuvantul patetic.Poti sa te pui si in cap ca tot ca mine este. :D
 

DeletedUser

Pentru toti cei care zic :"Fratilor acest joc a devenit o pirdere de vreme,bani,..etc",dar cu toate astea continua sa joace vreau sa le zic doar atat : Fratilor sunteti patetici ! Da intelg ca v-ati saturat de jocul asta,da numai vreti sa bagati bani in joc,dar de ce continuati sa-l mai jucati ? Lasati-va cum s-au lasat si alti si gata..Nu va mai dati rotunzi pe forum ca asta e slujba mea..:D

Eu m-am saturat de unii jucatori ce-i drept. (nu ma refer la tine, ma refer la niste vechi colegi de trib)
 
Sus