Discutii libere L42!

DeletedUser44200

Eu mi-am trimis asistentul să-mi aducă asistenta. Și atunci?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Nu avem ce vreti voi.....dar cu siguranta vom verifica si vom incerca sa va redam asistentul de farmare ca sa il puteti folosi, cat mai curand posibil.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Baieti, voi v-aţi cumparat asistent eu înca astept să fac pp să cumpăr asistenta :D

2utl09l.jpg
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nu avem ce vreti voi.....dar cu siguranta vom verifica si vom incerca sa va redam asistentul de farmare ca sa il puteti folosi, cat mai curand posibil.

Mihaela,am depus si eu un tiket intrebare de vreo 1-2h dar nimic..Daca postam pe forum pun pariu ca mi se raspundea mai repede.
Poti sa intri si sa-mi raspunzi tu ? :D
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
@Quinta Royala

N-avem nici d-alea :confused: nimic n-aveam..

@bad rullz

Ti-am raspuns.


PS: pentru L42 va mai dura cateva zile, probabil, pana o sa postez rubrica cu harti avansate. Oricum, n-aveti nevoie de ele in primele zile :p
 

DeletedUser43609

Mie imi merge ...
Cand am vazut asta,am bifat toate alea,separat,intercalat....etc,ma facut cu nervi 7 ore,deoarece n-am mai jucat de mult am crezut ca cine stie ce update-uri s-au mai facut si nu stiu eu cum sa-l folosesc.Cand colo nu merge el in sine.
 

DeletedUser523

Mesaj primit de la INNO:
Salut, tzepes!

Noua lume de joc 42 a început şi este ocazia ideală pentru un nou început!

Detaliile exacte despre noua lume se găsesc aici.

Fii unul dintre primii colonişti pe aceste teritorii virgine şi nu rata cele mai bune ocazii!

Chiar am fost unul dintre primii colonisti dar de cand am ajuns tot explorez insa nu am gasit inca nici o virgina.Voi ati avut mai mult succes?
 

DeletedUser44200

Mesaj primit de la INNO:
Salut, tzepes!

Noua lume de joc 42 a început şi este ocazia ideală pentru un nou început!

Detaliile exacte despre noua lume se găsesc aici.

Fii unul dintre primii colonişti pe aceste teritorii virgine şi nu rata cele mai bune ocazii!

Chiar am fost unul dintre primii colonisti dar de cand am ajuns tot explorez insa nu am gasit inca nici o virgina.Voi ati avut mai mult succes?

Poi da. Zidurile mele boss sunt virgine. Nepătrunse până acum de capul berbecilor inamici!
 

DeletedUser523

Inseamna ca aici am gresit ca nu am iesit cu berbecii la inaintare! Eu am cautat ca prostu' cu Paladinul care nu e bun de nimic
 

DeletedUser46329

Reparati asistentu ala odata domnle ca nu mai pot aici, de ce ati deschis lumea daca nu va merge asistenu, ca ma si enervez acuma :( sa dati pp-uri napoi
 

DeletedUser523

pai acum caut explicatii, de aia am si venit pe forum sa va cer si voua parerea...
 

DeletedUser

Dupa parerea mea Cea mai buna luma de joc este doar speciala !
Fara facilitati premium
Doar cont-premium si asistent de farmare
 
Sus