Discutii libere L43 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Da, chiar...si pe langa astea Nustiucine.... ( celebrul speeder ) si-a facut blog :eek:

Doar atat?Ma speriasem ca ne luam vacante

200.gif
 

DeletedUser46530

motorolo, daca te doare ceva, du-te-n altar si baga niste vin, ca-ti trece.
 

DeletedUser45492

Sincere condoliante din partea prietenilor adevarati pentru Barecau care a decedat zilele trecute intr-un accident de motocicleta (ABSOLUT NICIO GLUMA).Din partea amicilor de pe skype

Pentru admini:puteti scoate expresia interzisa "barecau" din joc macar acum cand acest om nu mai este printre noi.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Imi pare rau si sincere condoleante ( sper ca nu exista cineva cu un simt al umorului morbid pe aici )
Si deasemenea ne pare rau, dar aici se sanctioneaza conturi, nu persoane.
Viata reala nu are nici o legatura cu jocul, chit ca sunt lucruri bune sau rele, drept urmare am rugamintea sa nu insitati cu deblocari sau mai stiu eu ce prostii legate de alte conturi in afara de cele personale.
 

DeletedUser38023

Chiar azi ne aduceam aminte cum reusea Barecau de fiecare data sa ia primele trofee..
Odihneasca-se in pace!
Tot nu imi vine sa cred si imi doresc sa fie doar o gluma proasta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45790

Off..:(
Condoleante familiei..

Nu am crezut ca o sa apuc un asa eveniment tragic pe jocul asta. (sper sa nu fie o gluma mai mult decat proasta)
 

DeletedUser

Nu este nici un fel de gluma ! Nu se glumeste cu asa ceva !

Barecau , fratele meu s-a stins din viata :( :(
 

DeletedUser38912

vorbeste lumea cu el pe skipe voce......a fost putin la spital ca si-a rupt o "unghiuta" ,fanii drama si acces direct , au gasit motiv sa faca un film frumos .....asa glume...asa caractere...aceleasi.
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
vorbeste lumea cu el pe skipe voce......a fost putin la spital ca si-a rupt o "unghiuta" ,fanii drama si acces direct , au gasit motiv sa faca un film frumos .

Tu nu ai auzit de necromantie?Un spirit rebel si luptator ca a lui o fi gasit skypeul ca modalitate sa comunice cu cei dragi..cata rautate :rolleyes:
 
Sus