Discutii libere L43 !

DeletedUser29388

vai, vai... astia cred ca au uitat ca mai avem 3 zile de protectie :))

Totul pe fata ! » Arată statisticile
Alianţă
We Will ShocK You
Inamic
Loading...
TotAlNostru
Trib De Nebuni!
Crazy Noobs
Lets play !!!
TRIB DE NEBUNI.
Are you Ready?
-CrazyNoobs-
Începutul războiului
astăzi la ora 12:20:30
Durata războiului
2:07:56
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
E un mit asta cu barbatii care vorbesc mai putin:p.Da ,vorbesc mai putin cu femeile ..dar intre ei fereasca dumnezeu.Si sunt mult mai barfitori si indiscreti :p

Ar fi interesant sa-l propunem la MithBusters pe Discovery Channel. Sa vedem care-i rezultatul :D. Dar da, eu personal recunosc, barfesc enoooorm. Mai ales la bere cu prietenii. Practic, acel ritual al berii cu prietenii la asta se refera :))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Superba emisiunea,o data au catapultat sute de felii de paine unse cu unt si numarau cate cad pe partea goala.Verificau Legea lui Murphy-”o felie de paine cu unt cade mereu cu partea unsa in jos”:))).Si cand te gandesti ca sunt platiti sa faca asta..vreau si eu:rolleyes:
 

DeletedUser29124

Cât de mulțumit(ă) ești în prezent în legătură cu Triburile?


Foarte nemulțumit(ă)
Mulţumesc, feedback-ul tău a fost salvat!
 

DeletedUser42026

Noi am si castigat un razboi! :))

Războiul dintre Fire (dizolvat) şi Lost In Paradise s-a încheiat.


» Arată statistica războiului
» Războaiele tribului
 

DeletedUser523

eu am avut prima tranzactie: 600L pe 10PP :)
LadyL de unde sti tu ce fac barbatii intre ei cand sunt singuri singurei :rolleyes::confused:
 

DeletedUser523

A sunat exact cum am scris. ca ai inteles tu altceva e treaba ta ;)
tot nu mi-ai spus ce te-am intrebat asa ca reformulez: ai fost cumva vreodata sau de mai multe ori doar tu singura intre mai multi barbati si de acolo sti ce fac ei cand sunt singuri doar ei si cu o femeie?
 

DeletedUser46530

Iarta-i doamne...
bdWZmLz.png
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
A sunat exact cum am scris. ca ai inteles tu altceva e treaba ta ;)
tot nu mi-ai spus ce te-am intrebat asa ca reformulez: ai fost cumva vreodata sau de mai multe ori doar tu singura intre mai multi barbati si de acolo sti ce fac ei cand sunt singuri doar ei si cu o femeie?

Mai refolmuleaza inca o data,am zis ca vorbesc mult intre ei si mai putin cu femeile nu am specificat in prezenta cui.
 

DeletedUser523

Citat Postat în original de LadyLethal Vezi post
E un mit asta cu barbatii care vorbesc mai putin.Da ,vorbesc mai putin cu femeile ..dar intre ei fereasca dumnezeu.Si sunt mult mai barfitori si indiscreti

poftim uite ce ai zis tu.
te intreb inca o data: de unde sti tu cat de barfitori si indiscreti sunt barbatii intre ei? :) decat daca ai fost si tu intre ei, nu? ca altfel e doar o simpla speculatie bazata pe un oarecare zvon, nu? :)
deci, ai fost sau nu intre barbati?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Citat Postat în original de LadyLethal Vezi post
E un mit asta cu barbatii care vorbesc mai putin.Da ,vorbesc mai putin cu femeile ..dar intre ei fereasca dumnezeu.Si sunt mult mai barfitori si indiscreti

poftim uite ce ai zis tu.
te intreb inca o data: de unde sti tu cat de barfitori si indiscreti sunt barbatii intre ei? :) decat daca ai fost si tu intre ei, nu? ca altfel e doar o simpla speculatie bazata pe un oarecare zvon, nu? :)
deci, ai fost sau nu intre barbati?


Se bazeaza pe observatie .Exemplu ,eu la terasa cu iubitu ..la masa vecina barbati .Tot romantismul e spulberat de haidamacii care bat din gura la masa vecina.:)Poti observa si de la distanta ,nu trebuie sa fi ”intre”.(you are pervert!)
 

DeletedUser523

ba tu esti cum ai zis ca sunt eu ca tu ai tot inteles in aces sens postarile mele :p :)
eu te-am inteles acum si iti accept explicatia si nu mai am nimic de comentat in plus pe acest subiect ;)
raducule de ce ma intrebi? vrei sa-ti explic cum e? :p
 

DeletedUser523

ai inteles tu gresit ;)
hai sa vedem si altii ce zic, daca m-am balbait sau nu :) dar nu ladyl ca ea e partiala si tine cu tine
PS vezi ce ti-am zis? deja a si aparut sa te sustina si nu e corect sa fiu singur contra 2. astept si eu ajutor ca sa echilibram discutia ;)
 

DeletedUser523

R dar tu tot nu mi-ai spus la ce te-ai referit: vrei sa sti tu cum e sa fi singur cu o femeie sau vrei sa sti daca eu stiu asta? :D
 
Sus