Discutii Libere L48 !

DeletedUser42763

Nu merge nene, ati recrutat pe la spate, eu tot ma uit pe statistica si vad cum scade diferenta, o chestiune de timp pana cand suntem iarasi pe plus, asta daca nu se activeaza anumite ghidusi din inventar "pile si rel Da nasoala treaba,dragule la cate sate aveti in plus trebuia deja sa fim istorie dar na...:D

In alta ordine de idei tu vorbesti esti mare si tare ai cateva sate langa D.K. in rest totu la caldurica dar nu stiu dc curand in zona satelor tale de la caldurica e posibil sa fi nevoit sa chemi deffu acasa pe sat...am eu asa o presimtire ca nu o sa mai ai asa mult albastru;)
 
Scor reacție
0
Nu merge nene, ati recrutat pe la spate, eu tot ma uit pe statistica si vad cum scade diferenta, o chestiune de timp pana cand suntem iarasi pe plus, asta daca nu se activeaza anumite ghidusi din inventar "pile si rel Da nasoala treaba,dragule la cate sate aveti in plus trebuia deja sa fim istorie dar na...:D

In alta ordine de idei tu vorbesti esti mare si tare ai cateva sate langa D.K. in rest totu la caldurica dar nu stiu dc curand in zona satelor tale de la caldurica e posibil sa fi nevoit sa chemi deffu acasa pe sat...am eu asa o presimtire ca nu o sa mai ai asa mult albastru;)

Esti nostradamus ?

Nu joci cu amatori, mesajele instigatoare nu au nici un efect, nu uita ca nu vorbesti cu razvan ;)
 

DeletedUser44124

Mandru ca am vorbit cu domnu recrutator ? Ma plicitseam si nu stiam de cine sa imi mai bat joc, si voi v-ati dat de gol spionul din conferinta acuma am scapat de el si de ai lui, asa ca treci la decazarmat ca e nevoie de deff

Intreab-al cine l-a blocat de s-a bagat in seama cu mine de pe conturi unde era sitter stiu ca cera atentia da na (scuzatimi cacofonia)

PS: esti prost informat nu te baga in seama degeaba ;)

ma tu ori nu stii pe ce lume traiesti ori minti:))
te-a blocat pe contul tau si apoi i-ai dat mesaj de pe un alt cont, simteai nevoia sa iti exprimi ofurile? ai luat ignor si acolo


http://prntscr.com/bkzaml
 

DeletedUser42763

Merge scriptu cum nu merge ;) . E chiar foarte amuzant sa vezi cand apareti sa va laudati pe extern cu realizarile voastre cand jumate din voi aveti jucariile chinezului. Dar traim in romania si cum institutiile nu-si fac treaba aici nu se face nici atat fiind un joc. Vezi acol ca mai ai de intrebat adminii una alta si te retinem ca pe joc oricum nu ai nimic de facut. Iti ia 5 minute sa pui totu in script si de acolo merge treaba

A:confused:l tau nu mai merge de esti asa necajit?
 

DeletedUser44124

Asta e noua, nu m-am putut abtine sa nu-i raspund la ce debita bufonel, intreaba-l cine l-a blocat prima data pe l48 ? de se baga in seama de pe babyfacekiller cu mine ? :p

pustiu, tu continui sa ma uimesti, mai bine ai pleca la somn ca iesi sifonat de aici.
ce treaba are babyfacekiller aici? cand a fost alexutzu sitter la el? nu mai fi trist, ti-a dat ignor si aia e..acum nu mai incerca sa te scoti ca pot spune si eu ca eram sitter la voi in conducere cand am vazut printul cu shaolin banat dar nu spun:))
 

DeletedUser42763

pustiu, tu continui sa ma uimesti, mai bine ai pleca la somn ca iesi sifonat de aici.
ce treaba are babyfacekiller aici? cand a fost alexutzu sitter la el? nu mai fi trist, ti-a dat ignor si aia e..acum nu mai incerca sa te scoti ca pot spune si eu ca eram sitter la voi in conducere cand am vazut printul cu shaolin banat dar nu spun:))

Ce print,asta?:eek:


http://prntscr.com/bkzfcp
 

DeletedUser47474

A:confused:l tau nu mai merge de esti asa necajit?

Esti degeaba. Mai bine faci ca restul ce folosesc acelasi lucru ca si tine da nu iasa pe aici sa tipe cat de buni is (owen,alexutzu,ciresica) sa'ti mai zic ? Sau acuma vi si zici ca nui adevarat. Nu te da cn nu esti defapt ;)
 
Scor reacție
0
pustiu, tu continui sa ma uimesti, mai bine ai pleca la somn ca iesi sifonat de aici.
ce treaba are babyfacekiller aici? cand a fost alexutzu sitter la el? nu mai fi trist, ti-a dat ignor si aia e..acum nu mai incerca sa te scoti ca pot spune si eu ca eram sitter la voi in conducere cand am vazut printul cu shaolin banat dar nu spun:))

Nu procesezi ce zic baietas, vrei sa silabisesc ca sa intelegi la ce ma refer ?

PS: crezi ca imi pasa daca m-a blocat bufonel ? pai il blocam si eu daca si-ar fi batut cineva joc de mine asa cum mi-am batut eu joc =)))
 

DeletedUser26763

mai domnu care joci si pe bondy si pe bogdan3l, las-o mai usor cu acuzele.
pentru inceput hai sa vorbim doar intr-o singura limba sa ne intelegem om cu om.
In al doilea rand nu cred ca esti tu in masura sa te legi de cum isi fac adminii treaba si am impresia ca o sa te vad in vacanta.
In al treilea rand, Alexutzu28 nu prosteste pe nimeni, ci doar le deschide ochii unor playeri, le da o alta posibilitate de a juca, alta decat aceea de a fi condusi de catre niste stapani sau jupani, care stiu doar sa injure atat colegii cat si adversarii(cazul recent a lui jupanuwox).uite parerea primului loc despre shaolin33 http://prntscr.com/bkywp6 , http://prntscr.com/bjxjna
In al patrulea rand carne de tun sunt toti cei din wow, pe care voi cei din nord i-ati folosit doar pentru a mai trage de timp, altflel cum poti explica urmatorul mesaj:http://prntscr.com/bkys2r. V-a cerut si omul niste def dar se pare ca i s-au trimis cate 100 de grei si pe ala l-ati retras in timp ce alti jucatori stateau cu 125 k lancieri si arcasi pe sat:))
In al cincilea rand degeaba il ridici in slavi pe phedrinho mai nou, zis titanu:)) n-are nici valoare, nici caracter.
in incheiere am sa te rog sa te uiti in curtea voastra inainte sa faceti acuze pentru ca am impresia ca or sa apara niste barbare pe harta.
Te pup :*

ce nu zici ca joc toate conturile din won, iarasi umbli cu minciuni, cica le deschis ochi, mare mincinos daca tin bine minte acuma o saptamana jumate mergeai cu mila la diferiti jucatori din won (din fostul wow) si te plangeai ca doar ydn a fost blindat si ei nu au primit nimic, acuma bagi vrajeala ca nu are nici 50 de ferme, ce spui tu sunt doar minciuni si lumea o sa-ti vada adevarata fata, daca nu au vazut-o deja, pe de alta parte vad ca tu repede sari sa-ti aperi renumele, dar te dai in vileag o sa vada lumea ce Mare jucator esti si restul din dt (nu toti se cunosc cei de care zic) cand o sa inceapa lucrurile sa scartaie :) ) si cat despre alex...uitete ca el nu sare ca ars la mincinuile voastre v -a dat clasa acuma aproape 2 saptamana pe aici de va umba doar gluma cu pepsiul 2 saptamani, ce e si mai sumbru ca voi chiar va credeti amuzanti :(
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ce agitatie pe aici, de mult nu a mai fost asa multa lume pe contre. Mai baieti, eu beau si pentru voi urmatoarea bere. In ceea ce priveste DT VS NW sau cum ii cheama, sigur bate DT pentru ca fac eu parte din trib.
 

DeletedUser42763

Esti degeaba. Mai bine faci ca restul ce folosesc acelasi lucru ca si tine da nu iasa pe aici sa tipe cat de buni is (owen,alexutzu,ciresica) sa'ti mai zic ? Sau acuma vi si zici ca nui adevarat. Nu te da cn nu esti defapt ;)

Clar esti suparat ca nu mai merge:(

Si inca ceva,nu cred ca am scris vreodata cat de mare,tare sunt eu...dar pe cand voi da,uite Lucifer ce bun se crede el,probabil de la cacao i se trage
 
Sus