Discutii libere L60 !

DeletedUser3547

Am intrat si noi pe L60 la provocarile celor din Gentle. Se credeau mari viteji dupa ce ne-au dat backstab pe 53 ... Aline mai ti mine ... green and gentle forever :))))

Azi se ridica protectia ... dau si eu click pe jucatorii din gentle sa vad cand ii pot ataca. Am ramas dezamagit.

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ok se mai intampla caut alt jucator la fel altul la fel ... :eek: nu am gasit jucator sa il pot ataca pe o raza de 5 ore cu topoarele. Si credeti-ma sunt la jucatori gentle langa mine cata frunza si iarba. Asta e o noua strategie gentle sa blocheze toti jucatorii de langa mine sa nu ii pot farma. ... Aha am inteles. Nu e bai exista mastercard nu am nevoie de farm :D

Aline ai fugit cu relocarea in mijlocul harti ... sa stii ca vin dupa tine daca nu te innobileaza alti prieteni pana ajunga la tine.


Ora 5 se apropie. Bafta tuturor.
E si asta o tactica :)) ne inconjoara cu banati/blocati :))))
 

DeletedUser47140

Am intrat si noi pe L60 la provocarile celor din Gentle. Se credeau mari viteji dupa ce ne-au dat backstab pe 53 ... Aline mai ti mine ... green and gentle forever :))))

Azi se ridica protectia ... dau si eu click pe jucatorii din gentle sa vad cand ii pot ataca. Am ramas dezamagit.

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ok se mai intampla caut alt jucator la fel altul la fel ... :eek: nu am gasit jucator sa il pot ataca pe o raza de 5 ore cu topoarele. Si credeti-ma sunt la jucatori gentle langa mine cata frunza si iarba. Asta e o noua strategie gentle sa blocheze toti jucatorii de langa mine sa nu ii pot farma. ... Aha am inteles. Nu e bai exista mastercard nu am nevoie de farm :D

Aline ai fugit cu relocarea in mijlocul harti ... sa stii ca vin dupa tine daca nu te innobileaza alti prieteni pana ajunga la tine.


Ora 5 se apropie. Bafta tuturor.


=)))))) mastercard
 
Scor reacție
0
Am intrat si noi pe L60 la provocarile celor din Gentle. Se credeau mari viteji dupa ce ne-au dat backstab pe 53 ... Aline mai ti mine ... green and gentle forever :))))

Azi se ridica protectia ... dau si eu click pe jucatorii din gentle sa vad cand ii pot ataca. Am ramas dezamagit.

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ok se mai intampla caut alt jucator la fel altul la fel ... :eek: nu am gasit jucator sa il pot ataca pe o raza de 5 ore cu topoarele. Si credeti-ma sunt la jucatori gentle langa mine cata frunza si iarba. Asta e o noua strategie gentle sa blocheze toti jucatorii de langa mine sa nu ii pot farma. ... Aha am inteles. Nu e bai exista mastercard nu am nevoie de farm :D

Aline ai fugit cu relocarea in mijlocul harti ... sa stii ca vin dupa tine daca nu te innobileaza alti prieteni pana ajunga la tine.


Ora 5 se apropie. Bafta tuturor.

Dragoste cu forta nu se poate bre :)))
 

DeletedUser47936

wxKT6eW.png


tot asa si la mai mare!

giphy.gif
Ma vad :))
 

DeletedUser43947

Și Carmen pe fundal, ăla care ne provoacă și dă relocare în spatele tribului.
Noroc că unnamed. are ouă și pentru el, :)))
Cum zicea comunistu după backstab, „nu dați ștergere, îmi place să suferiți încet”.
Adaptat: nu dați început nou, îmi place să o luați încet.
gangbang.jpg
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Am intrat si noi pe L60 la provocarile celor din Gentle. Se credeau mari viteji dupa ce ne-au dat backstab pe 53 ... Aline mai ti mine ... green and gentle forever :))))

Azi se ridica protectia ... dau si eu click pe jucatorii din gentle sa vad cand ii pot ataca. Am ramas dezamagit.

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ok se mai intampla caut alt jucator la fel altul la fel ... :eek: nu am gasit jucator sa il pot ataca pe o raza de 5 ore cu topoarele. Si credeti-ma sunt la jucatori gentle langa mine cata frunza si iarba. Asta e o noua strategie gentle sa blocheze toti jucatorii de langa mine sa nu ii pot farma. ... Aha am inteles. Nu e bai exista mastercard nu am nevoie de farm :D

Aline ai fugit cu relocarea in mijlocul harti ... sa stii ca vin dupa tine daca nu te innobileaza alti prieteni pana ajunga la tine.


Ora 5 se apropie. Bafta tuturor.

Sa puneti rapoartele pe extern , le asteptam , bafta ! :)
 

DeletedUser45063

gentle a ramas fara schimbari de jucatori intre academii ca sa ramana in top?
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Buna seara,atata ura si inversunare adunata de prin atatea triburi marete,ma bucura faptul ca o sa fie o lume dintre cele mai nebune,totusi lasati-o mai moale fratilor ca nu traim din asta si nici nu ne da de mancare jocul asta,spor la treaba!
 

DeletedUser43947

Buna seara,atata ura si inversunare adunata de prin atatea triburi marete,ma bucura faptul ca o sa fie o lume dintre cele mai nebune,totusi lasati-o mai moale fratilor ca nu traim din asta si nici nu ne da de mancare jocul asta,spor la treaba!
Vai ce zen și purificat ești tu acum pe 60 =))))
Să fie paceeee!!!
 

DeletedUser47018

Buna seara,atata ura si inversunare adunata de prin atatea triburi marete,ma bucura faptul ca o sa fie o lume dintre cele mai nebune,totusi lasati-o mai moale fratilor ca nu traim din asta si nici nu ne da de mancare jocul asta,spor la treaba!

Rivalitati o sa fie mereu intre multi dintre noi pe extern si joc dar trebuie sa ramanem si cu doza de respect reciproc. Multi nici macar nu cred ceea ce spun pe aici, arunca vorbe doar sa fie aruncate, eticheteaza diferiti jucatori in fel si chip, destainuie amintiri care doar ei le-au trait si probabil multe dezinformari sau relatari din "telefonul fara fir".
Si da, nu ne da sa mancam. Dar daca tot il jucam, cum vrei sa o facem ? La fotbal nu e la fel ? Declaratii pro/contra...
 

DeletedUser41053

Am declarat si noi razboi ca asa e frumos sa facem totul pe fata nu pe la spate cum le place celor din gentle. :D

Declaram razboi si dam sa punem la inamici tot ce tine de gentle (eu stiam ca au vreo 5 triburi) cand spre uimirea mea 7 ... s-au inmultit ca ciupercile dupa ploaie. Nu le mai ajunge un continent i-a trimis si pe continentele alaturare. Poate bagati niste jucatori in spatele celor din RS sa stiam si noi o treaba :p

Diplomatiile facute ... intreb si eu cum e atmosfera prin gentle si vad mesaje de incurajare de la conducere.

Gentle - n00bSt3R astăzi la ora 18:54
multi jucatori culesi de pe harta, cand vor pica 2-3 dintr-o zona, cei mici vor fugi

hai mah n00bster ... serios adica voi cu 7 triburi sunteti jucatori unu si unu si noi avem jucatori adunati de pe harta? Of of, mai mai ... trebuie sa vii cu alte discursuri sa iti incurajezi jucatorii.

Bafta!!!
 
Sus