Discutii libere L70 !

Tiristul

member
Scor reacție
0
un inceput de saptamana naspa tare ptr NIP :
Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK.., DTW, DTW1, DTW2
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP A, NiP B, NiP C, NiP E

Timeframe: 07/10/2019 00:00:00la09/10/2019 15:03:23 ~~~ aproximativ ultimele 55 ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 428
Tabăra 2: 24
Diferență: 404

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,923,617
Tabăra 2: 229,162
Diferență: 3,694,455

chart

atentie-pericol-de-ras-cu-lacrimi-acestea-sunt-cele-mai-penibile-si-stanjenitoare-fotografii-de-nunta_size2.jpg

NUSHA o_O fato esti bine ?
 
Ultima editare:

HYWYK

member
Scor reacție
0
Felicitari GumGum, ai castigat locul de lingaul anului in NIP!
Ps: iti dau o batista?
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Felicitari GumGum, ai castigat locul de lingaul anului in NIP!
Ps: iti dau o batista?
Din discutiile purtate cu tine pe joc mi-am putut da seama foarte rapid de capacitatea ta de a gandi. Deci nu ma supar pe comentariul tau , ca nu am pe cine.
Felicitari NIP !

N-am vazut adunatura mai mare de oameni care sa se coordoneze asa bine in a sta capra , reusiti ce nu reusesc triburi intemeiate direct pe harta si aflate pe centru ! :D

Sunteti datori vanduti fata de DTW, v-au castigat lumea ! Nu te mintii singur ca stii si tu asta, la fel cum o stie toata lumea ! :*
 

DeletedUser49343

Salutare !
Exista tw stats , unde se pot gasi statisticile acestei lumi.
Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK..
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP A, NiP B, NiP C, NiP E, BRG

Timeframe: 21/05/2019 00:00:00la14/08/2019 00:00:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,009
Tabăra 2: 3,317
Diferență: 308

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 210
Diferență: 165

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,561,345
Tabăra 2: 9,564,451
Diferență: 996,894

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,149,679
Tabăra 2: 1,273,460
Diferență: 876,219

chart


Aceasta este statistica razboiului dintre NIP si DK din ziua in care a fost facuta declaratia de razboi pana in ziua in care cei din Angels au inceput sa iasa din trib. Cred ca spune suficient , si nici macar nu contine familia Reborn altfel diferenta ar fii fost mult mai mare.
Multa bafta tuturor !!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49130

Din discutiile purtate cu tine pe joc mi-am putut da seama foarte rapid de capacitatea ta de a gandi. Deci nu ma supar pe comentariul tau , ca nu am pe cine.


Sunteti datori vanduti fata de DTW, v-au castigat lumea ! Nu te mintii singur ca stii si tu asta, la fel cum o stie toata lumea ! :*

Te-ai dus degeaba din cate vad sa citesti probabil nici pana acum nu ai invatat sa interpretezi un text, dar in fine.
De Nip nu comentezi nimic? Legat de 66 sau de Angels si manevrele ce le-au incercat nu doar pe lumea asta.
Oricum tu esti doar un pion si cam atat:), iar pioni sunt mereu trimisi la inaintare..
 

DeletedUser49130

Nu-i mai mic ca al tau. Mai stii cand plangeai pe la jucatorii nostri sa vina la voi? Taci macar ca-ti faci tribul de rusine petardo.

Informatiile tale sunt total eronate, probabil ai fost a 10-a mana la telefonul fara fir si s-au cam pierdut pe drum. Lasa de dorit caracterul tau si ma bucur ca nu ne-am intersectat. E de ajuns sa pun cateva intrebi si sa aflu despre tine si ce poti si iti spun cu toata sinceritatea niciuna nu a fost de bine o_O. Daca s-ar putea sa fie cu review la jucator tu ai avea recomandarea pe minus...
Cei ce doriti sa va apucati pe viitoarele lumi informati-va despre jucatori cu care doriti sa va petreceti o parte din timp, o sa va scuteasca de un gust amar :)
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Te-ai dus degeaba din cate vad sa citesti probabil nici pana acum nu ai invatat sa interpretezi un text, dar in fine.
De Nip nu comentezi nimic? Legat de 66 sau de Angels si manevrele ce le-au incercat nu doar pe lumea asta.
Oricum tu esti doar un pion si cam atat:), iar pioni sunt mereu trimisi la inaintare..
Prietene, eu joc de pe lumea 67, iar pe oamenii astia din NiP i-am cunoscut pe speciala. Nu mi vorbii mie de 66, 65 , 2, 3, etc. Eram ironic, probabil tu nu esti capabil sa interpretezi un text, dar in fine. Pion sau nu ma amuza tare frustrarea pe care ati acumulat-o fata de o anumita persoana. Inca odata, desi nu mi place sa ma repet, sa le multumiti celor din DTW ca voi sunteti egali cu 0 :(
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Din discutiile purtate cu tine pe joc mi-am putut da seama foarte rapid de capacitatea ta de a gandi. Deci nu ma supar pe comentariul tau , ca nu am pe cine.
Tu te-ai gasit sa aduci in discutie inteligenta? mascariciule :) Inca esti convins ca DK v-a cumparat conturile de pe granita de picau asa :)) Nu esti in stare sa citesti o amarata de statistica si plangi pe aici non-stop.Poate, poate...prinzi o promovare de la Nusha :D
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Lasa ti l ca trebuie sa pupe si el pe cineva in ***, altfel nu ramai prea mult prin NiP
Sa inteleg ca asa e mersul la voi in trib ?:)) Frumos
Tu te-ai gasit sa aduci in discutie inteligenta? mascariciule :) Inca esti convins ca DK v-a cumparat conturile de pe granita de picau asa :)) Nu esti in stare sa citesti o amarata de statistica si plangi pe aici non-stop.Poate, poate...prinzi o promovare de la Nusha :D
Gogule, esti bun doar de jigniri, ramasese ca bem o bere, dar esti atat de frustrat incat nu esti capabil sa faci diferenta intre un joc si viata reala ! :)) Aia e, n-am ce sa ti cer ....pacat
 

DeletedUser49130

Prietene, eu joc de pe lumea 67, iar pe oamenii astia din NiP i-am cunoscut pe speciala. Nu mi vorbii mie de 66, 65 , 2, 3, etc. Eram ironic, probabil tu nu esti capabil sa interpretezi un text, dar in fine. Pion sau nu ma amuza tare frustrarea pe care ati acumulat-o fata de o anumita persoana. Inca odata, desi nu mi place sa ma repet, sa le multumiti celor din DTW ca voi sunteti egali cu 0 :(

Prietene nu joc pe lumea 70, dar am o gramada care joaca acolo.
Daca joci de pe l67 stai in banca ta.. noi cand faceam organizate tu intrebai cum se farmeaza :)
Nu inteleg de ce se arunca cu noroi, la fel si lumea putea spune de voi ca sunteti 0 fara Angels AAA stai voi sunteti 0 cu tot cu ei :cool:
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Prietene nu joc pe lumea 70, dar am o gramada care joaca acolo.
Daca joci de pe l67 stai in banca ta.. noi cand faceam organizate tu intrebai cum se farmeaza :)
Nu inteleg de ce se arunca cu noroi, la fel si lumea putea spune de voi ca sunteti 0 fara Angels AAA stai voi sunteti 0 cu tot cu ei :cool:
:)) crede-ma ca atunci cand am intrat prima oara in jocul asta, nu aveai calculator acasa :)) eu ma joc de fun si pentru socializare, cam atat. Nu stiu de ce va agitati asa rau :))
 
Sus