Discutii libere L70 !

ruven

member
Scor reacție
0
Nu inteleg de ce va irita atat de mult ce innobileaza el/ea.. lasati omul sa faca ce vrea cu banii lui, cand vad atatea comentarii rautacioase ma duce gandul la invidie:)
Nu a luat un barbar inutil, a luat unul decent cu 10 ferma, pe care multi de acolo stateau cu ochii daca erau in locul lui.. (mai ales daca ar fi dispus sa bage pp in el)..
Deci nu cred ca e cazul sa il atacati fara rost.. zic si eu:)
Sincer apreciez gestul tau. Lasai sa vorbeasca. Fiecare cu ale lui
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Nu ne framanta invidia, doamne fereste, chiar din potriva nu imi pasa, singura chestie este ca ofera imaginea la ceea ce a ajuns jocul asta... Doamne cand oi trai si eu ziua aia cand v-a disparea depozitul, sa vad cati mai sunt in top din cei de acuma, ca astia au aparut ca ciupercile dupa ploaie, dupa ce s-a bagat depozitul.
 

ruven

member
Scor reacție
0
Nu ne framanta invidia, doamne fereste, chiar din potriva nu imi pasa, singura chestie este ca ofera imaginea la ceea ce a ajuns jocul asta... Doamne cand oi trai si eu ziua aia cand v-a disparea depozitul, sa vad cati mai sunt in top din cei de acuma, ca astia au aparut ca ciupercile dupa ploaie, dupa ce s-a bagat depozitul.
Daca tot te milogesti atata hai ca iti dau niste bani sa apari si tu in top. Bossule vreau sa vad mesajul asta si dupa 2 3 luni de joc. Sa vedem cine mai e in top si cine nu
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Nu ne framanta invidia, doamne fereste, chiar din potriva nu imi pasa, singura chestie este ca ofera imaginea la ceea ce a ajuns jocul asta... Doamne cand oi trai si eu ziua aia cand v-a disparea depozitul, sa vad cati mai sunt in top din cei de acuma, ca astia au aparut ca ciupercile dupa ploaie, dupa ce s-a bagat depozitul.
Ai speciala la indemana pentru asta…:)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu ne framanta invidia, doamne fereste, chiar din potriva nu imi pasa, singura chestie este ca ofera imaginea la ceea ce a ajuns jocul asta... Doamne cand oi trai si eu ziua aia cand v-a disparea depozitul, sa vad cati mai sunt in top din cei de acuma, ca astia au aparut ca ciupercile dupa ploaie, dupa ce s-a bagat depozitul.
Nu tin vreo parte pe-aici, dar depozitul functioneaza si in directia opusa...
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Bah,voi stiti care este cel mai al dracu noroc posibil de pe lumea asta ? Bine,nu de pe lumea asta, mai exact si mai precis dar asa ca chestie ! Bah, cum bah sa ai asa noroc !!! Pana acum chiar eram invidios pe norocul unora ,asa cateodata .Dar acum sunt invidios pe propiul meu noroc ! ! ! hahaha
 

Atașamente

  • norocosu dracului.JPG
    norocosu dracului.JPG
    85,9 KB · Vizualizări: 150

DeletedUser48261

Iar a venit papagalul pe forum

Eu cred ca ar trebui sa inveti sa vorbesti, sa te comporti, sa-ti dai 3 palme peste gura si sa-ti ceri scuze.
Daca echipa, conducerea din care faci parte, nu-ti impune un anumit comportament, o sa iau masuri. Masurile cred ca le intelegi...te scot de pe lume oricand vreau eu. Oricum aportul tau la jocul de echipa este nesemnificativ ca intotdeauna.
 

DeletedUser49158

si pepsi s-a agitat prea tare si a facut poc au intrat prea multi suporti in el si a bufnit =))) acum e pepsi zero sugar
 
Sus