Discutii libere L73

Lord Catau

member
Scor reacție
1
WOC nu are inca razboi cu MNKS din cate stiu.

Daca aveam ati fi simtit

Mica fasie, ce cumuleaza 20 de sate nu se poate numi granita

Transforma R.S in academie MNKS si apoi esti liber sa comentezi asupra subiectului WOC vs. MNKS
 

DeletedUser49602

WOC nu are inca razboi cu MNKS din cate stiu.

Daca aveam ati fi simtit

Mica fasie, ce cumuleaza 20 de sate nu se poate numi granita

Transforma R.S in academie MNKS si apoi esti liber sa comentezi asupra subiectului WOC vs. MNKS
nu e nevoie sa transformam R.S in academia Mnk.s o sa vina granita la voi cat de curand ;)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu sunt pus pe scandal, dar el vorbeste de WOC si de razboi, Vorbeste de calitatea jocului a tribului WOC incluzand acest trib cu altele de pe harta, dar nici el nici MNKS nu au avut pana acum nici o tangenta. Nici un spionaj, nici un atac.
Mi se pare putin aberant.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nu joc :)) n'am mai jucat de ani , pe speed asa , pe forum si pe joc la caterinca .. :))

Ce sa mai joci cu pp in targ si prostii de genul .. jucatori care stau pe 2-3 lumi sa vanda resurse dupa apar ca si ciupercile dupa ploaie si se cred mari vedete..

Vedetele acestui joc au apus de mult, restul este doar can-can si macaneala aiurea .
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ei, merge si asa

Eu am revenit dupa foarte multi ani, nu mai e ca inainte da e ok, avansez incetisor, fara premium
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Am intrat si eu aiurea , vad 600 pp :)) gata , merge sa joc speed :)) dar s-au stricat cu rundele , nu mai sunt ce erau .. nu mai sunt jucatori , si nici runde ...
Trebuie sa astept pana la 9 sa joc la francezi o runda, ca noi nu suntem in stare sa le facem mai dese si mai interesante
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
hahaha, le sparg lumea viitoare pe francezi ca am si acolo vreo 8000 si ceva :)) vreau sa-i umplu putin de romana pe la gura pe aia :)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu sunt pus pe scandal, dar el vorbeste de WOC si de razboi, Vorbeste de calitatea jocului a tribului WOC incluzand acest trib cu altele de pe harta, dar nici el nici MNKS nu au avut pana acum nici o tangenta. Nici un spionaj, nici un atac.
Mi se pare putin aberant.

Salut, păi se vorbește pentru că alianța mnks-RS este.. alianță. fam. Știi?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Stiu insa MNKS nu a avut contact direct cu noi ca sa spuna ceva.
Aliatii vostrii din R.S au tot dreptul sa o faca, ei pot veni sa ne spuna ca suntem slabi,buni,mediocrii sau ce considera ei.

Nu o spun cu rautate insa cand faci afirmatii de obicei, e bine sa ai un argument.

Foarte probabil peste putin timp vom avea ocazia sa discutam si despre un razboi WOC MNKS

Oricum nu cred ca ati ales bine alianta, cred ca ati fost prea optimisti in privinta lor ca vor domina k54 asa cum voi dominati k45
 

DeletedUser49235

Hopa ... ca deja se vorbesc de viitoare razboaie ^_^
Din sfarsit o lume animata :p
 
Sus