Discutii libere L73

DeletedUser49138

Noi doar am recuperat,dar lasa ca s-a apucat m4ry0 de joc serios.
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Ăștia din Mnks in loc sa se laude cu un organizat bun si cu o statistică bună având avantajul asta pe hartă , ei se laudă cu recrutarile pe care le-au facut.Prosti sunt cei care se duc :)) RIP
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Pai cam asta e problema, ca nu vă lauda nimeni. Este ceva de lăudat în recrutarea asta masivă? Eu cred ca nu vreți sa ajungeți în late game cu cei din Shock, că s-ar putea sa va dea la "pupu", stii cum zic?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai daca o luam dupa logica asta, inseamna ca nici WOC nu vrea in late cu RS? :eek:

Eu nu vreau in late cu barbare, vreau cu 250 coco. Pentru cunoscatori
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Ăștia din RS sunt bătrânei, li s au scurs timpul pe jocul asta, ei adorm pe scaun si uită ce au facut cu jumătate de ora în urmă. RS nu mai este tribul de acum 5, 6 ani.
Daca iau 20 de sate /organizat se bucură ca la grădiniță și ciocnesc protezele.
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Btw, comentariile mele ar trebuii sa vă ambiționeze sau să vă amuze pe unii dintre voi, sunt neutru, cel mai bun să câștige, mai facem si noi o caterincă, ca jocul asta are o aură stresantă.
 

DeletedUser48627

Ăștia din RS sunt bătrânei, li s au scurs timpul pe jocul asta, ei adorm pe scaun si uită ce au facut cu jumătate de ora în urmă. RS nu mai este tribul de acum 5, 6 ani.
Daca iau 20 de sate /organizat se bucură ca la grădiniță și ciocnesc protezele.
Suntem prea bătrâni sa atacam și tu vorbești de organizate? :)))

Cine ziceai ca prinde late game-ul? Sa aduc mesaje și cum se amenință unii pe alții ca dau ștergere? Ah, ma iertați! Late gameri...
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Am fost atentionat ca acest mesaj trebuie sa contina cel putin 4 cuvinte, asa ca in loc de un singur punct, o sa scriu ce reprezinta acel punct.
Am citat "inca" pentru ca "inca" nu au plecat, si urmeaza sa plece, nu neaparat in RS.
PS: esti de treaba ca m-ai atentionat
 
Ultima editare:

DeletedUser48627

De ce nu apărați conturile pe care le scoateți din RS? Va folosiți de ele și după "ura și la gara"?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu am zis ca se face schimb de manevre. Scot woc 2-3 conturi pac și mnk 2-3. Dar nimeni nu a crezut :eek:
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Iti dai seama de la o poștă cine va ieși din WOC dupa cum si a luat satele. Daca ei nu se vor prinde de schema, își merită soarta.
 
Sus