Discutii libere L73

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursule lasa-ma cu laude din astea, vrei sa joci ia si joaca, nu vrei nu joci, ce faci imi ceri acordul?

N-am zis niciodata ca manevrele nu sunt permise, ce nu agreez este faptul ca atunci cand se castiga o lumea prin manevre, iesiti pe forum mari si tari de parca ai rupt harta in doua atacand. Evident manevrele sunt si ele o metoda de a castiga, dar de la a castiga prin "a rupe pe harta" pana la a o face prin manevre e diferenta mare.

Cand inamicul a avut superioritate doar s-a stat si s-a incasat, atat, dupa evident ca s-a intors roata. De ce faci din ceva normal, ceva extraordinar?

Toate lumile au fost castigate prin manevre, nu a fost pana acum vre-un trib care sa castige harta prin atacuri rupand harta in doua ;) Ai inchis si tu ceva lume pe acolo si ai vazut asta dar nu ai spus nimic pentru ca ti-a convenit situatia
 
Scor reacție
0
Ursule lasa-ma cu laude din astea, vrei sa joci ia si joaca, nu vrei nu joci, ce faci imi ceri acordul?

N-am zis niciodata ca manevrele nu sunt permise, ce nu agreez este faptul ca atunci cand se castiga o lumea prin manevre, iesiti pe forum mari si tari de parca ai rupt harta in doua atacand. Evident manevrele sunt si ele o metoda de a castiga, dar de la a castiga prin "a rupe pe harta" pana la a o face prin manevre e diferenta mare.

Cand inamicul a avut superioritate doar s-a stat si s-a incasat, atat, dupa evident ca s-a intors roata. De ce faci din ceva normal, ceva extraordinar?
Ii e frica, mor:)))
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Încă una de la manks. Pt ce nu pot inobilat. Asteptam si un raspuns din partea adminilor.
 

Atașamente

  • IMG-20200304-WA0005.jpg
    IMG-20200304-WA0005.jpg
    60,2 KB · Vizualizări: 182

NoManele

member
Scor reacție
0
Am zis sa jucam pe harta. Nu prin cumpărare de sate ai conturi. Am văzut câteva mesaje in urma ca se băteau unii cu pumnii in piept de prin manks ca joaca corect. Si de asta au fost bănati.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca aveti informatii de acest gen, cea mai buna metoda pentru a face sesizari este sistemul de support si nu forumul. De asemenea va reamintesc ca orice acuzatii nefondate la adresa echipei se sanctioneaza direct cu ban.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Daca aveti informatii de acest gen, cea mai buna metoda pentru a face sesizari este sistemul de support si nu forumul. De asemenea va reamintesc ca orice acuzatii nefondate la adresa echipei se sanctioneaza direct cu ban.
Pai vezi ca sunt facute sesizarile. Asteapta doar solutionarea normala si de drept :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am zis sa jucam pe harta. Nu prin cumpărare de sate ai conturi. Am văzut câteva mesaje in urma ca se băteau unii cu pumnii in piept de prin manks ca joaca corect. Si de asta au fost bănati.
Și de miloaga voastră la rs aproape săptămânală cu recrutări ce? Nu e cam la fel? :]]
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Și de miloaga voastră la rs aproape săptămânală cu recrutări ce? Nu e cam la fel? :]]


Au fost date mesaje de recrutare. Nu s.a milogit nimeni. Însă voi cumpărați conturi. Priveste câteva mesaje mai sus. Plus ca folositi si alte metode ilegale drept motiv ca ati avut 3 jucători din top bănati. Si bineinteles au scăpat cu cea mai mica pedeapsa posibilă. Pana la urma despre ce vorbim. Despre buffonul care a fost 3 zile banat scapat fără pedeapsa sau despre botezătorul care a pierdut 12 sau 13 sate si despre aniroc care nu i s.a barbarizat nici un sat in granita )) despre asta vorbim mai exact
 

DeletedUser48627

Au fost date mesaje de recrutare. Nu s.a milogit nimeni. Însă voi cumpărați conturi. Priveste câteva mesaje mai sus. Plus ca folositi si alte metode ilegale drept motiv ca ati avut 3 jucători din top bănati. Si bineinteles au scăpat cu cea mai mica pedeapsa posibilă. Pana la urma despre ce vorbim. Despre buffonul care a fost 3 zile banat scapat fără pedeapsa sau despre botezătorul care a pierdut 12 sau 13 sate si despre aniroc care nu i s.a barbarizat nici un sat in granita )) despre asta vorbim mai exact

A avut 4 în granița, boss. Acuma ca tu nu ai idee ce e aia granița, ca tu îți rogi oamenii sa îți mai bage ceva barbare sa ai și tu ce lua ca se cam termina cu internele atunci e altceva, tanti.
 

DeletedUser48627

Acum ca s-a anunțat începerea L75 așteptăm cu mare drag din partea WoC și Shock mesajele tipizate : "nu vrei sa îmi cedezi și mie niște sate sa avansez și eu în graniță dacă tot începe L75? Hai ca îți dau eu acolo"
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Poate ne spui si noua motivul pentru care ai luat si tu ban. Dacă tot esti asa cinstit, poate mai ai ceva conturi suport sa te înjuri singur și să ceri invitatie intr.o academie poate poate mai prinzi si tu ceva speranțe. Vedem la următorul organizat cati jucători iti pleca ar fi păcat sa iti arat akm mesajele de la ei in care spun că s.au săturat de voi.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nomanele cred ca stai prost cu vederea, sau nu urmaresti harta, au fost barbare fix intre satele WOC, nu mai baga vrajeli pe aici.

Ce deja o dai in din alea ca e favorizeaza adminii? Sau ai uitat ca pe Alex Vause joaca Black Prince, pare-mi-se ca si ea a fost admin, de ce nu mai e? :D

Capitanul spunea ceva la inceput de lume pe acest forum: Jucati, nu mai cautati scuze.
 
Sus