Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
am pierdut paginile la cat spam se face :)))

o sa joc din sept cum am zis cand a intrebat zilele astea, acum iar intreaba ?
 
Scor reacție
0

Atașamente

  • Screenshot_20200825_192329_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200825_192329_com.android.chrome.jpg
    575 KB · Vizualizări: 117

GumGum

member
Scor reacție
0
Fereasca dumnezeu :)) haha Esti oltean Black? Te tragi din neamul lui Paunescu ? Dumnezeu sa l odihneasca !
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Adevarul este ca s-au sedimentat anumite lucruri pe .ro
Marius br a rămas tot cioban, trădătorul rămâne tot trădător și curva-i tot curva pana la moarte.
Cred ca farmecul jocului și mândria de a câștiga se micșorează de fiecare data când se practica asemenea lucruri și suntem responsabili toți cei care toleram înjurăturile, jignirile și trădările.
Acum ECHIPELE și TRIBURILE care sunt asa bune cum se lauda pot spune ca jocul lor este un joc de echipa și nu unul bazat pe trădări și “manevre”
Oare ce trib sau echipa ești dacă ai nevoie de asemenea lucruri?
Non-stop “răbdare rezolvam” și pana la urma “răbdare recrutam”.
 

Michael28

member
Scor reacție
0
Adevarul este ca s-au sedimentat anumite lucruri pe .ro
Marius br a rămas tot cioban, trădătorul rămâne tot trădător și curva-i tot curva pana la moarte.
Cred ca farmecul jocului și mândria de a câștiga se micșorează de fiecare data când se practica asemenea lucruri și suntem responsabili toți cei care toleram înjurăturile, jignirile și trădările.
Acum ECHIPELE și TRIBURILE care sunt asa bune cum se lauda pot spune ca jocul lor este un joc de echipa și nu unul bazat pe trădări și “manevre”
Oare ce trib sau echipa ești dacă ai nevoie de asemenea lucruri?
Non-stop “răbdare rezolvam” și pana la urma “răbdare recrutam”.
Altii cand recrutau cu triburile si aveau tot curcubeul pe harta nu mai era bine :))) nu-i vina noastra ca nu stiti cand sa recrutati ;)
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Mai bine pierdeati cu onoare si demnitate, chiar daca jucati pe doua granite, macar ieseati cu fruntea sus. Prin alianta cu green nu ati facut decat sa plecati capul in fata lor si rezultatele se vad pe harta.
la tine sa stai capra sa incasezi pe 2 granite inseamna onoare, =)) du te mai baga 5 suporti pe casual poate ti revii
 
Sus