Discutii libere L76

adifok

member
Scor reacție
0
In primul rand, mie nu trebuie sa imi arati nimic, exista un sistem de suport la care poti apela cu incredere. Cum a spus si kampfstier in urma, cine e prins, sa plateasca.
Doi la mana, daca tot o sa postezi, sper ca ai pastrat si de cate ori s-au incercat acele atacuri, cel mai probabil nu au iesit toate din prima.



Aici chiar ai dat-o in bara rau, ce sa caut eu cu ingerasa si tood? =))))))))))))))
inseamna ca-mi joaca mie memoria feste, dar eu asa imi amintesc, pe 48 in tribul lor, eram si eu acolo
 

hary10

member
Scor reacție
1
De fapt, misulica a pupat din zid, la hary de ex n-au tinut split-urile prima data, nu stiu ce vrei :)
Bun,deci ai avut spatiu sa faci split,colegul tau se vaita ca atac prea lipit,hotarati-va acolo.E normal ca din atatea atacuri ca unele trenuri sa fie mai lipite,altele mai la distanta.Eu am vazut atacuri de la voi chiar urate,chiar a dat un coleg print.
 

adifok

member
Scor reacție
0
In primul rand, mie nu trebuie sa imi arati nimic, exista un sistem de suport la care poti apela cu incredere. Cum a spus si kampfstier in urma, cine e prins, sa plateasca.
Doi la mana, daca tot o sa postezi, sper ca ai pastrat si de cate ori s-au incercat acele atacuri, cel mai probabil nu au iesit toate din prima.



Aici chiar ai dat-o in bara rau, ce sa caut eu cu ingerasa si tood? =))))))))))))))
ai dreptate, imi joaca mie memoria feste, am imbatranit, mea culpa
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Pe la inceputul lumii, cineva din alianta vostra posta iar pe extern cat de corect jucati ;)
Nu ati raspuns nimic.
 

dormm

member
Scor reacție
0
In primul rand, mie nu trebuie sa imi arati nimic, exista un sistem de suport la care poti apela cu incredere. Cum a spus si kampfstier in urma, cine e prins, sa plateasca.
Doi la mana, daca tot o sa postezi, sper ca ai pastrat si de cate ori s-au incercat acele atacuri, cel mai probabil nu au iesit toate din prima.

))...

Toata lumea va stie,nu mai veni p-aici cu explicatii banale:)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Bun,deci ai avut spatiu sa faci split,colegul tau se vaita ca atac prea lipit,hotarati-va acolo.E normal ca din atatea atacuri ca unele trenuri sa fie mai lipite,altele mai la distanta.Eu am vazut atacuri de la voi chiar urate,chiar a dat un coleg print.
Pai a fost spatiu unde ai bagat trupe mai multe pe nobil :))))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Auzi,dar nu mai postezi pe extern de pe conturi suport?ti-ai facut curaj?

Nu am de ce sa postez de pe conturi suport.

schimbi subiectul, de iulian/3x0d de ce nu spui nimic? Acolo poti sa spui ca sunt sincronizate

Pai ce sa spun? 2 print-uri sunt cu atacuri spre sate diferite, iar pt al treilea deja am spus ca se mai pot nimeri.
In plus, am zis, ticket si daca a gresit plateste. Eu am vazut si de la alti jucatori din dk atacuri ce nu pareau in regula, dar daca nu s-a luat nicio masura, inseamna ca le-au nimerit. Nici macar nu o sa-i mentionez.


In schimb, de fiecare data cand spune cineva de organizatul RS pe interne se schimba subiectul.
Sau la ei se accepta? Sunt aliati cu voi, nu se pune :D
 
Sus