Discutii Libere L81

Deleted User - 743804330

oricum mnks va lua lumea 81,stiu toti e scrisa :))prea mare organizarea noastra pentru ei
Pai si la ce te asteptai? Sa castige Squad sau Ng?
Sper ca nu te asteptai la altceva.
Pe mariusbr,mihnea nu ii mai vezi pe aici,s-au ascuns.La inceputul lumii zici ca ei au infiintat triburile.
 

Kim Jong-WooA

member
Scor reacție
0
mariusbr ar trebui sa isi schimbe numele pt ce a facut pe lumea 81 el si cu lady corinna doi dintre cei mai perversi oameni cunoscuti pe triburi
 

ely.one

member
Scor reacție
0
mariusbr ar trebui sa isi schimbe numele pt ce a facut pe lumea 81 el si cu lady corinna doi dintre cei mai perversi oameni cunoscuti pe triburi
nu ai nici un drept sa te legi de contul lady corina stii foarte bine ce ai facut pe 81 ai crezut ca , cu un full o scoateti va-ti inselat , faceti-va trib si ma bat singur cu voi ....
mai bine o lasi moarta asa cum este
 
Scor reacție
0
Cam multa liniste aici pe extern. Stiti vorba aia si Ronaldo mai rateaza dar....

pietraru.PNG



Din vara la steaua puiu meu
 

Zone

member
Scor reacție
15
Pai a pus triburile care si-au lasat o amprenta asupra hartii :)

Felicitari Mnks pentru jocul prestat si pentru castigarea lumii.
 

Emmy95

member
Scor reacție
0

In contextul in care nu s-a dat niciodata organizat pe voi (am dat eu de 2 ori din scurt si am luat de ambele ori sat) , majoritatea deff ului a fost pe granita cu Mnks si langa voi cam majoritatea satelor cu trupele proprii n-ai cum sa te astepti la alte statistici :))) Sa nu mai zic ca majoritatea satelor din NG Y v-au fost cedate degeaba sau pentru ceva £ cum le place unora de acolo sa zica :)))
 

Atașamente

  • Charlyeee.png
    Charlyeee.png
    5,9 KB · Vizualizări: 168
  • Cheies.png
    Cheies.png
    10,2 KB · Vizualizări: 177
Sus