Discutii Libere L81

Flavy1

member
Scor reacție
0
Eu cred ca e o jignire sa faci parte dintr-un trib in care cuvantul TRADARE este cel care va defineste si mai cred ca trebuie sa aveti macar decenta , ca bun simt stiu ca e prea mult, sa taceti din gura, adica sa aveti un fel de minutul de rusine, la voi sa fie saptamana de rusine sau luna de rusine, adica o luna sa nu mai scrie niciunul de la voi nimic, mai ales la adresa NARCOS. Ce au facut scursurilea alea doua si mai ales prima scursura e mult mai mult decat tradare, e de un jigodism rar si nu poti sa imi imaginez cum de mai ai tupeul sa poti spune ceva de oricine, ba , de oricine, tu intelegi, voi ar trebuii sa dispareti asa pur si simplu, sa va faceti ca nu a-ti existat.

ati* existat. Si calmeaza-te cu jignirile astea, e un joc pana la urma. Nu ti-a luat nimeni de la gura nimic, nu ti-a dat nimeni in cap. Inchide PC-ul, du-te si ia o gura de aer.
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Asa asa, aici fii prezent, ca pe harta si 0 este mult spus

:)))) marș mă pacaliciule,ca sa vorbesti de mine in legatura cu harta trebuie sa mai treaca inca 81 de lumi,toti bufonii comunității care au fost ciuca bătăii peste tot si se rugau de mine sa-i bag in squad înainte să înceapă lumea ies acum pe extern cu grade false,sunteti bucuroși de o victorie ce nu va aparține si pana acum nu scoteati capul de sub plapumă
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0

Atașamente

  • 20210607_205712.jpg
    20210607_205712.jpg
    209,3 KB · Vizualizări: 161

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Mai bine schimba pietricica numele la trib ca nu se mai poate numi mnk,in mnk au jucat grupuri de jucatori din roma,shock&DT(future) + alte triburi minuscule dar care au contat la numar,gen legend,shield,narcos(aici a contat mai mult ca au intrat în margine papy si cicio cei mai forta conducători ce au intrat sa încurce nu sa castige ca de câștigat se ocupa altii ei doar plătesc si au loc:)) sa nu uitam de bmb condus de spartacus zis guleraș si charlye chaplin care le-a aruncat pietricica 30 de locuri la mișto si gâstele au muscat-o,sunt curios cum au bmb 30 de locuri si narcos,future si multi altii cand samy a dat ștergere pentru-ca nu primea loc de final fiind locul 1 pe lume,aaa si sa nu uitam de sciti dragii aliati a lui verme(alt bufon)mascotele comunității după watcher,am invatat pe 81 ca nu mai exista nici macar orgolii pe jocul asta si se joaca impreuna cu cei care rad de tine si te batjocoresc gen roma pentru mnk :) intr-adevar gașca mnk si oamenii lor de baza joaca,dar nu poti sa vi si sa spui ca esti nr 1 cand ai avut nevoie de toata harta + cerseala zilnică de recrutari ca sa bati squad&ng,la fel cum latrati ca contează cum pierzi,contează si cum câștigati si lumea ce a jucat aici stie cum ati castigat asa ca nu va îmbătati cu apa rece mai ales argatii mnk
 
Scor reacție
0
Eu am intrat in squad sa fac pp uri, credeam ca aveti buzunarele mai groase. Dar a intrat pietraru si a zis ca treb sa il umilim pe br.

Si pentru cultura ta generala cu tine nu ne am batut. *Pe tine doar te am batut*.
 
Scor reacție
0
Mai bine schimba pietricica numele la trib ca nu se mai poate numi mnk,in mnk au jucat grupuri de jucatori din roma,shock&DT(future) + alte triburi minuscule dar care au contat la numar,gen legend,shield,narcos(aici a contat mai mult ca au intrat în margine papy si cicio cei mai forta conducători ce au intrat sa încurce nu sa castige ca de câștigat se ocupa altii ei doar plătesc si au loc:)) sa nu uitam de bmb condus de spartacus zis guleraș si charlye chaplin care le-a aruncat pietricica 30 de locuri la mișto si gâstele au muscat-o,sunt curios cum au bmb 30 de locuri si narcos,future si multi altii cand samy a dat ștergere pentru-ca nu primea loc de final fiind locul 1 pe lume,aaa si sa nu uitam de sciti dragii aliati a lui verme(alt bufon)mascotele comunității după watcher,am invatat pe 81 ca nu mai exista nici macar orgolii pe jocul asta si se joaca impreuna cu cei care rad de tine si te batjocoresc gen roma pentru mnk :) intr-adevar gașca mnk si oamenii lor de baza joaca,dar nu poti sa vi si sa spui ca esti nr 1 cand ai avut nevoie de toata harta + cerseala zilnică de recrutari ca sa bati squad&ng,la fel cum latrati ca contează cum pierzi,contează si cum câștigati si lumea ce a jucat aici stie cum ati castigat asa ca nu va îmbătati cu apa rece mai ales argatii mnk

Hai ca ai zis-o fain pe asta, daca tot nu s-a mai facut gazeta avem rezumatul l81 aici :))
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Eu am intrat in squad sa fac pp uri, credeam ca aveti buzunarele mai groase. Dar a intrat pietraru si a zis ca treb sa il umilim pe br.

Si pentru cultura ta generala cu tine nu ne am batut. *Pe tine doar te am batut*.

Sa faci pp-uri deasta ziceai baga-ma br te rog in tribul mare ca am pp si investesc după ce m-ai violat pe 78:)) marș mă caine ud,iar pietraru a intrat la cererea lui vandam berbecu,asa se lauda ca el a adus mnk u :))))))) alta vedeta ce se ruga de mine să-l bag in squad,asuma-ti ce latri cand latri si nu o mai da in altele cand iti zic cate ceva
 
Scor reacție
0
De asta te ai dus la 30 de ore de granita puiule? Stai linistit ca ajungem si la tine. Speram sa nu gasim barbare :*

Am cativa oameni la dusmani care sunt ok. Dar ce naiba tot vorbim aici. Esti foarte slab si ca jucator ca si conducator nu mai am ce zice :)))))

Asa ca baieti nu va mai asociati numele cu acest specimen. O sa pierdeti toate lumile unde mascota asta intra cu arfe
 
Sus