Discutii libere L86!

Darky.

member
Scor reacție
0
Stiam asta, nu mai trebuie aprobări.
Asa e șarpele :)).
Doar nu va așteptați sa jucați cu ei...
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Educația primita cumetre.
Ai nevoie de o clisma sa mai scapi din frustrări. Il poți lua și pe replay. Parca sunteți gemeni
 

Uscatelul

member
Scor reacție
0
După mulți ani la indemnul unui prieten am zis hai sa ma apuc de triburi din nou. Și iarăși sunt dezamăgit.
 

=GETO-DACUL=

member
Scor reacție
0
In sfarsit o lume care inca nu e gata. urmeaza fuziuni... ca de obicei ?! Da ca s-ar juca, ar fi super... dar imi e frica ca totul se incheie diplomatic...
 

DincaDenis

member
Scor reacție
0
După mulți ani la indemnul unui prieten am zis hai sa ma apuc de triburi din nou. Și iarăși sunt dezamăgit.
Pai raman din ce in ce mai multi oameni de interior ce se joaca cot la cot cu oamenii de rand. Pe 87 au astia sate jefuite 15.999 intr o luna de joc si nu mai zic de restul. Pe 86, la organizate, liderii imprastie auto atac cu 'bajety', nu de alta, dar sa fim toti la :000 . Daca erau mai multi ce trimiteau spre int. poate se schimbau mai des oamenii sau macar sa fie international, nu sa fim pacaliti de oameni de interior.Cu cat mai vechi cu atat mai rau pt noi,iar pt ei mai bine ca stiu sa faca sa fie bine si in realitate. Ceea ce nu vezi asta nu inseamna ca nu exista! Sunt folosite scripturi ilegale doar de cine trebuie,iar verificari se fac doar unde nu trebuie sau deloc. Inteleg ca poate este si un mecanism,dar in defavoarea noastra, iar politica de interior este doar in favoarea oamenilor de interior.Candva am fost GM pe Mt2Ro si eram constrans sa tin parte la ilegalitati, la anumiti privilegiati, vinderea de bani din joc pe bani reali samd. Am preferat sa alung jmekery aia ce se cred buni in fata monitorului si pacalesc vulnerabilul. Nu inteleg ce satisfactie ai atunci cand ai alte atributii,dar se faleaza printre primele locuri in joc dobandite ilicit. Succes tuturor!
 
Sus