Discutii Libere L93

CristinaMar

member
Scor reacție
0
vezi ca te-ai murdarit de putina engleza, sa te stergi.
“If you know what I mean” înseamnă “dacă înțelegi ce vreau să spun”.
Am crezut că ți-ai luat la mișto numele de joc, dar se pare ca l-ai corelat cu coeficientul de inteligență.
Scuze. O să depun eforturi substanțiale să mă înțeleagă toate categoriile sociale.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Scuze de deranj, habar nu am cine esti sau daca joci pe 93, cu siguranta nu o sa mai intru prea curand, doar ma amuzam de discutiile create pe aici si am punctat cateva chestii, imi pare rau daca am deranjat asa tare un jucator de top ca tine, greseala mea, nu o sa se mai intample... if you kno´ what i mean. ;)
:)) și tu bagi in seama toți anei?
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Vezi ca un “i” l-ai lăsat în loc de ecou prin cap. Și strigă acolo în disperare să nu îți mai imaginezi alte sensuri ale cuvintelor decât cele pe care le prezintă dicționarul explicativ român.
Sa ma privești de jos în ochi dacă te mai bagi în seama cu japca :xd
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Hai acum sa apară toți suporți mei:><

Screenshot_20230411_001554_Chrome.jpg


Dacă nu va găsiți pe lista asta mai am altele:))
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
“If you know what I mean” înseamnă “dacă înțelegi ce vreau să spun”.
Am crezut că ți-ai luat la mișto numele de joc, dar se pare ca l-ai corelat cu coeficientul de inteligență.
Scuze. O să depun eforturi substanțiale să mă înțeleagă toate categoriile sociale.

Greu si cu sarcasmul....si ne mai dam si mari capete luminate pe forumul asta. Doar ca aveti becul stins.
 

D.ARABU

member
Scor reacție
0
Best boboo, cu doi de 'o' la final, ca sa fie sigur ca sunt de ajuns. Mai bine faci la fel si cand vine vorba de 'i'. Nu vreau sa incep cu propozitii de genul: Nu am mai intrat pe forum de nu stiu cand, dar ma bag si eu in seama. Nu, tind sa cred ca forumul e pentru toata lumea, dar momentan doar voi, cei mai vocali si vocile triburilor enumerate in multitudinea de mesaje ofensatoare, dar totodata caraghioase. E L93( nouazeci si trei...) si voi inca va plangeti pe aici de nu stiu ce aliante, ca ce a facut X, cate mesaje a dat Y. Prieteni, lumea nu s-a schimbat, si aici ma refer la oameni, ca pe triburile se schimba o data la ceva timp.

Spor sa aveti, eu zic sa lasati rautatile la o parte, discutati cu subiect si predicat si e suficient! (Bobo imi pare rau, dar trebuia sa te atac putin ca mi se pare ca tu pe langa intepaturi plusezi si cu jigniri, ceea ce nu e ok. Si ar fi pacat sa dai 50 de lei pe vreo carte in loc sa bagi in PP, zic si eu).
 
Sus