Discutii Libere L96 !

Scor reacție
1
Fondatorii QIFSHA sunt:
Barecău
Simax
Frențiu
Neverdie6

- fratele Rzn care era dimantu el trebuia să câștige runda deoarece el își dorea cel mai mult și după cum se poate vedea pe TWTOOTAL el câștiga.
Să ne înțelegem cei care își asumă acum numele QIFSHA erau robii în QIFSHA .

 Notry
te respect nu am nimic cu tine.
Dar trebuia să ceri permisiune să faci tribul QIFSHA .
Așa mult v-a plăcut în 2016-2017 să fiți robi în QIFSHA încat acum să vă asumați numele?


Nu am sa mai explic de nenumarate ori ca oricum nu ai sa intelegi. Am sa zic doar atat, cainii latra, QIFSHA ramane.


N-ai fost niciodata fondator, n-ai jucat niciodata 'cu noi' ai fost doar un simplu jucator ce se ruga de noi sa joci cu noi.

P.S: Chiar ma faci sa bag oamenii pe forum sa-ti de-a cu lumea in cap frentiule :))

Va pup si va iubesc fanii nostri !


NoTry? 2007-2023
 

Zehava.ro

member
Scor reacție
0
Singurul fondator care a tinut qifsha in viata e BARECAU, nimeni altcineva.

Pana la urma fara el qifsha era un nume pur si simplu.... uitat pana la urma.

qifsha sunt... R z N, Carbonn, radu, Zehava/LeryDi, speed4(andrei), marina, simax, paul, sadikus, profu si multi altii care mai jucau... nici nu ii mai tin minte :)) ,

dar nu frentiu aka ciprian(balbaitul)... inteleg acuma ca ati jucat mai multi in qifsha si va bagam pe voce isi batea joc de voi barecau si pe urma va dadeam backstaburi :))) astea e partea 2 a povestii. i-am zis si eu lui notry , din tot tribul ala ~QIFSHA~ facut fake de ei, is doar 2-3 jucatori care au jucat in qifsha. totusi reputatia tribului ar fi alta.


@Cipri Ai uitat cand a plecat R z N la tine acasa si te-a luat de urechi ca vorbeai mult fara tine si prost? Te-a si filmat? Si-am ras toata conferinta de tine?

I-ati tratamentul ala cum trebuie si adecvat, fiindca dupa accident ai ramas cu traume grave si tot mai multe aberatii vorbesti.


/// O sa il contactam pe intemeietorul QIFSHA maine, ca in seara aceasta e mort de beat in ferentari. Isi consuma citirica.
 
Ultima editare:
Sus