Discutii Libere L98

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
Adică, a ieșit un mare fâs, în loc să intre toată lumea care se plângea că Ppiștii strică jocul?
 

Jirachi

member
Scor reacție
1
Lumea 98 este perfecta in comparație cu ultimele 69 de lumi :)
Nu mai exista diferență intre jucători la punctaj ( fiind fără pay to win )
Aici se va vedea ce trib joaca in echipa ! Individualismul va pleca repede de pe harta.
;)
Sa aveti un joc placut domnilor si doamnelor , domnitelor si domnisoarelor !
Sa redescoperiti placerea de a juca , bucuria de a intra in joc !
Sa uitati eronata educatie mostenita nedorit, de a arata voi cine sunteti, incalcand toate regulile posibile.

Jocul este frumos atunci cand competiția este sportiva si fair-play, iar cand câștigă Tribul cel mai bun, ceilalți se bucura ca au rămas si ei ceva - cu experiența.

NU EXSITA CALEA CATRE FERICIRE, FERICIREA ESTE CALEA
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Bug cu obiecte la Lumea 98 ( din cauza curtii pe pachete ) :
Obiectu "privilegiu" nu functioneza, cine are acest obiect sa faca un ticket pentru a-i fi schimbat cu "cufar mare de razboi".

Obiectul "cufar mare de razboi" permite ca urmatorul GN sa fie facut gratuit la curtea nobila daca exista nivelul necesar.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Bug cu obiecte la Lumea 98 ( din cauza curtii pe pachete ) :
Obiectu "privilegiu" nu functioneza, cine are acest obiect sa faca un ticket pentru a-i fi schimbat cu "cufar mare de razboi".

Obiectul "cufar mare de razboi" permite ca urmatorul GN sa fie facut gratuit la curtea nobila daca exista nivelul necesar.

"Bug-ul" cu steagurile care nu se mai primesc in urma realizarilor pe lumi > 6 luni, cu razboaie active, cand il rezolvati?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Acela nu este bug, este "feature", si este la fel peste tot, nu facem noi nota discordanta.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Ca este la fel peste tot nu e argument.
Daca acest "feature" gaseste o exceptie, nu putem ridica o manuta la germani? Nu cred ca sunt atat de berbeci incat sa nu inteleaga ca mai nou..dupa cativa ani, reusim sa tinem lumi deschise mai mult de 6 luni. PP-urile oricum nu vin din achizitia de steaguri, so.. mai multe luni active= mai mult manager de cont activ, cont premium, umplut magazii cu targ etc.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Acela nu este bug, este "feature", si este la fel peste tot, nu facem noi nota discordanta.
Scuza-ma ca am ocazia sa iti dau feedback real din joc, pe timpul meu. Cat tupeu am. Am impresia ca noi nu facem nota discordanta la mai nimic, atitudinea voastra cu privire la orice gen de feedback sau discutii constructive, e sa luati pe NU in brate si sa ne ziceti "descurcati-va".

Sunt si eu curios care este rolul tau de community manager. Aici suntem o comunitate. Niste propuneri nu vedem si noi, sau discutii deschise catre nemti in care sa prezentam la comun un set de lucruri care ne deranjeaza si pe care sa le argumentam in ideea ca aceste "features" (care btw, nu sunt caracteristici ;)) ar trebui sa usureze jocul sau sa il faca mai tentant, nu care sa genereze nemultumiri si animozitati.

Nu ar trebui sa reprezinti interesele serverului .ro in fata nemtilor? :oops:

LE: ca o completare, lumea asta fara PP se anunta lunga. Unde e farmecul jocului daca peste 5 luni jumate nici steaguri nu mai primesc?
 

claudius93

member
Scor reacție
0
Bug cu obiecte la Lumea 98 ( din cauza curtii pe pachete ) :
Obiectu "privilegiu" nu functioneza, cine are acest obiect sa faca un ticket pentru a-i fi schimbat cu "cufar mare de razboi".

Obiectul "cufar mare de razboi" permite ca urmatorul GN sa fie facut gratuit la curtea nobila daca exista nivelul necesar.
Vrei sa spui ca toti jucatorii de pe server trebuie sa faca ticket? In ce an suntem? 1942? Schimbati automat obiectul, wtf.
 
Sus