Discutii libere L99 !

Scor reacție
1
Iar vorbești prost și fără rost ,daca nu știți nu mai incercati sa duceți lumea în eroare și dezinformare,că majoritatea care au habar de cei 3 "Magi " de la răsărit știu cum sta treabă ....(mă refer la toți dobitoci care tot vor incerca să aducă o lumină proasta asupra acestei lumi ! ) Pregativa de L100 și lăsaține să tăiem porcul liniștiți !!!!!
In primul rand am vorbit in numele meu si cum am vazut lumea asta, nu am vorbit in numele altora ;)

Hai pregatiti organizat ca nu sunteti in stare sa ma scoateti de pe harta dacat prin organizate =)))))))))))))))

auf..

ZOUBERMAN

member
Scor reacție
0
Iar vorbești prost și fără rost ,daca nu știți nu mai incercati sa duceți lumea în eroare și dezinformare,că majoritatea care au habar de cei 3 "Magi " de la răsărit știu cum sta treabă ....(mă refer la toți dobitoci care tot vor incerca să aducă o lumină proasta asupra acestei lumi ! ) Pregativa de L100 și lăsaține să tăiem porcul liniștiți !!!!!

Lol hai ca asta a fost buna:))

Ghiauru91

member
Scor reacție
0
Jalnic a ajuns jocul acesta ... uni care manipuleaza masele ... scapa de inamic si apoi si de mase ,,, de acedemi e vorba ...jalnic.... iar astia voi de va place sa castigati prin strategii jalnice .... josnic carcater . SALUTARE

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Nu are de ce să fie supărat dacă a conștientizat ceva și mai degrabă să se bucure că functioneaza mai bine neuronii.
Tot timpul a existat manipulare, din această cauza s-au creeat si religiile în functie de zonele geografice. Un arab daca ar consuma carne de porc pe căldurile acelea, nu i-ar fi benefic organismului, așa ca il bagi pe Dumnezeu în ecuatie ca omul să stie de frica Lui și ai lume sănătoasă si buna de muncă. Altfel degeaba se scrie pe pachetele cu țigarete ca, tutunul dăunează grav sănătății
caci pe om nu-l face sa nu mai consume. Analiza psihologică arată că, cei slabi simt nevoia sa se unească și cei puternici conștiienți de valoarea lor se pot descurca și singuri. Din acest motiv unii sunt condusi si altii conduc. Daca cei slabi se complac in sperante deșarte și aleg academii, își merita soarta.
Oamenii te vor respecta si te vor iubi doar cat vor avea un interes anume.
Pana si mucenicii lui Isus s-au lepadat de El, dar ce pretenții să ai de la multime.
Asa este rasa umana, trebuie doar acceptata realiatea.

Ultima editare:
Sus