Discutii libere Lumea 9

  • Autor subiect Moni Columbeanu
  • Data de început

DeletedUser28967

KingArthur07 tu vrei pateu spam?

Jimmimacel tu ai vrea sa nu mai manci pateu spam?

doar asa intreb...
 

DeletedUser

KingArthur07 tu vrei pateu spam?

Jimmimacel tu ai vrea sa nu mai manci pateu spam?

doar asa intreb...

Spun doar..ca prima impresie..a fost eronata..oamenii..nu sunt mereu cum ii crezi..cate unii traiesc in lumea virtuala mai mult decat in lumea reala..si asa si gandesc..daca atat ii duce mintea..pt un joc si niste sate..sa ii lasam pe baietii sa isi faca damblaua..si ca sa raspund si la intrebare..eu sunt vegetarian..de obicei..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

Odata cu inceputul primaverii vreau sa urez femeii noastre, SFS, un inceput nou si prosper in joc :)) nu conteaza ca e imposibil ce va urez dar de dragul dorintelor, daca frecati lampa tare poate vi se indeplineste dorinta
 

DeletedUser

Esti....bine tare..in viata reala..:))))..cred k pe iubita ta o cheama Dual Core..si mai ai una..Pentium..:)))
 

DeletedUser8140

ui ce raspunde un prOST care e sitter mai pe la toti inactivii din oct :)) vrea sa-i trimit prin mesaje circularele, vai saracul, poate fi maestru, dar sunt si altii mai penali acolo

witchs astăzi la ora 12:31
SMS
 

DeletedUser28264

AT - garraiosif astăzi la ora 20:35 Mulţumesc Citat
mai da ingerul asta tembel nu stie alt ** sa spuna decat :NOOB? se simte?? se considera?
taca naibi daca nu are alt ** mai bun de zis.


( poate ar fi cazul sa inveti sa scrii, doar ai vazut ca nici colegii tai nu inteleg ce vrei sa zici pe forum :)) )

as fi vrut sa scriu prosti cu spume, dar stiu ca nu e regulamentar :)
 

DeletedUser8140

O tema foarte frumoasa a aliantei :) apreciez astfel de teme. ENJOY !

Important: speranta moare ultima!!!

Sexizi a spus:
Author a spus:
tristetea,oricat de chinuitoare ar fi,ne ajuta sa meditam mai bine,ne face mai puternici.Niciodata sa nu iti pierzi speranta.Eu imi spun mereu Voi lupta,Voi rezista,Voi invinge,acesta este motto-ul meu personal...

asa va vreau si pe voi in lupta cu spam!!!

Mircea Stoianovici a spus:
BV..!!! SA SPERAM CA ASA VA FII...

Sexizi a spus:
ce daca pierdem 1 sat 2 sate 1000 de sate un cont s.a. noi trebuie sa fim uniti si sa luptam pana la ultima lance cum se zice:D.

hatzu1 a spus:
pentru cei din SPAM:

Author a spus:
jalnic...... pune-ti si pe buletin treaba cu jimi. Altceva, in afara de tot felul de combinatii, mai practicati?

garraiosif a spus:
foarte frumos sexizi :D

Sexizi a spus:
Author a spus:
andy2pac astăzi la ora 16:08
Author a scris:
Data Eveniment
16.03.
15:18 sika 95 a fost concediat de către SPINTEC@TORUL NEGRU.


ce-mi place cand vad asemenea actiuni :) la cati mai multi membri concediati si trimisi la margine va doresc ! noobilor :)

Maestre SMS cand ajungi acasa ok? ca vreau sa-ti zic ceva :))



macele lasate ba de joc,CATI BANI ATI DAT CA SA CASTIGATI LUMEA ASTA????SAU CATE PROGRAME IMPOTRIVA REGULAMENTULUI AVETI CA SA CASTIGATI????oameni de 2 bani pffff

garraiosif a spus:
ce programe ???? explicami si mie

Sexizi a spus:
sunt multe programe de felul asta:)

valentin1980 a spus:
pot sa stiu si eu cine e acela care tot sterge de pe forum unele postari??? prin felul unora care fac acele lucruri ma puneti pe ganduri.. DACA SUNTETI PRO SPAM NU AVETI DECAT SA VA DUCETI ALATURI DE EI.. NU MAI STATI AICI SA NE MAI STRESATI ...

valentin1980 a spus:
asa ca inca o data .. SA-I *** IN *** PE TOTI SPAMERIII
aici am cenzurat pentru ca unii se emancipeaza in spatele unui monitor :d

valentin1980 a spus:
deci daca prind pe vreunul din [ally]~OCT~[/ally] ca mai sterge ceva de pe forumuri .. ii rup mainile si il bat cu ele la ***.. SA FIE CLAR

Mircea Stoianovici a spus:
=)) tare asta!!!

olimpiadana a spus:
nu vad de ce as multumi sau de ce as aplauda?

Vali, stim bine ca doar cei cu drepturi pot sterge unele postari de aici. Iar tu, ca intemeietor, ai o echipa de conducatori in care ai incredere, sau cel putin ar trebui sa-ti formezi una in care sa ai. Si in astfel de momente sa nu vii pe forum si mai ales comun, cu critica la cei pe care te bazezi.

Nu am observat sa se stearga ceva din acest topic, dar daca se sterge, atunci doar conducerea e de vina, atat OCT cat si AT (iertare pt BB-code).

Sau, poate cativa jucatori si-au sters postarile si de aceea s-a creat aceasta impresie.


Referitor la intrebarile lui sexizi:

* n-ai tu bani destui sa dai ca sa castigi lumea :))
* am niste programe misto pentru triburile, am unu cand il deschid ia automat 5 sate de la dusmani, altul imi zice daca te-ai culcat si pot lansa nobilii, altul care cand atac satele tale sunt ca si fara religie si altul care sterge copacii de pe harta =))
* ca nu sti tu sa joci sau ca nu sunteti voi ca trib buni, sunteti 1-2 bunicei, e problema voastra, nu mai dati vina pe programe si admini =)) oricum sunteti amuzanti si in acelasi timp, penibili cu astfel de afirmatii :)) sunteti primii pe care-i aud. Sunteti ca si copiii aia de demult care intrebau daca pot trimite resurse de pe o lume pe alta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

25a1dhf.gif
 

DeletedUser8140

S-a nascut o noua idila pe L9 :)

~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 18:02 Mulţumesc Citat
sa vedeti cum injura macel pe forum extern si admini nu ii fac nimic.DC?ptr ca se intalnesc in restaurante si mananca ardei impreuna si fac bube la fundulet:)))

apoi vi tu amicii tai si ........

AT - garraiosif astăzi la ora 18:06 Mulţumesc Citat
daca se cunosc :D daca il baneaza nu le mai cumpara ardei :d
AT - garraiosif astăzi la ora 18:08 Mulţumesc Citat
cand si cum se fac recrutarile de administratori ca si eu ma inrolez :d daca e asa profitabil :d
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 18:10 Mulţumesc Citat
dam un banut acolo si intram si noi:))
AT - garraiosif astăzi la ora 18:11 Mulţumesc Citat
ooooo ma apuc sa strang bani si ca culeg ardei :D toata ziua ma duc la restaurante mananc pizza beu suc bag la aparate :D mere treaba :d
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 18:13 Mulţumesc Citat
poi da:))) ne facem conturi pe lumea 29 si ne ajutam cu trupe bagam 4 sute de mii imediat dupa ce il innobilam:))
AT - garraiosif astăzi la ora 19:04 Mulţumesc Citat
da.



1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aoleu Jimmylica,ce activ esti pe forum.Duci lipsa de bagare de seama?

Mai plangi dupa mesajele pierdute?:))

Cauta bine cine te tradeaza din colegi:p
 

DeletedUser8140

:)) nu ma intereseaza, dar am vazut ca pe voi va pasioneaza, le-ati tradus deja si in alte limbi :)) vreti sa scoateti o carte? dragut din partea voastra :))
 

DeletedUser

...aveam organizate niste tinte pentru atacuri acolo, aveam o arhiva cu mesaje de la dusmani in care ii aveam la mana, imi vreau mesajele inapoi

nu recunosti aceste cuvinte?:))saracutul de tine,ai ramas "fara mana".stai cumintel in bancuta ta sau continua flotarile ce ti le-a dat sutanu drept pedeapsa pentru greselile grave.stii ca nu-i place sa-i faci tribul de rusine!!!
 
Sus