Discutii libere SP 24 !

Scor reacție
0
Vezi atașament 4119


Vezi atașament 4120


Hai sa punem toata statistica daca o punem :)) din 34 de sate pe care le am 14 sunt luate de la dusmani iar tu ai 20 de sate in total(se vede mai sus cum le-ai luat si pe alea) asa ca nu te mai lua cu mine in statistici si mai bine ramai la gif-uri


sa numeri alea 14 de la dusmani te rog :))))) ati fost plin de dusmani pana ati ajuns la noi ca broasca de păr




ai la aparator la o luna de la deschiderea specialei cat avea juma' din Greu la iesirea din protectie, cred ca te-ai si plictisit de cate organizate ai facut si ai incasat :)))))))))
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
sa numeri alea 14 de la dusmani te rog :))))) ati fost plin de dusmani pana ati ajuns la noi ca broasca de păr




ai la aparator la o luna de la deschiderea specialei cat avea juma' din Greu la iesirea din protectie, cred ca te-ai si plictisit de cate organizate ai facut si ai incasat :)))))))))

pai am trecut de ceva triburi pana sa ajungem la voi,itp + o academie pain cu jucatori mari la acel moment,class,CERB,SN,necaz,belea academiile voastre mai precis tot greu dar cu alt nume :) si acum urmati voi :) eu zic ca ne-am miscat rapid si am avansat destul de mult intr-un timp foarte scurt(se vede si la inamici invinsi ca agresor) fata de voi care v-ati batut la inceput putin cu class iar mai apoi ati facut alianta cu ei contra noastra si ati rupt suportii :)) Nu e vina noastra ca ati stagnat si v-ati miscat prost
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
1626109069848.png


Eu zic ca nu stateati asa rau,5 triburi in top 15(greu,pacat,cerb,fff,necaz) si mai erau si ceva academii cerb + curand alianta cu class asa ca e doar vina voastra ca n-ati stiut sa va faceti jocul :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
boy ati fugit de triburi ca de virus, ziceai ca ati dat relocare pe speciala 25 in prima zi atunci.
apoi ati stat cuminti pe interne pana s-au spart cocenii pe pain si 'alalat trib de suporti de pe K45,
nu mai stiu cum le zicea dar si cocenii si pain si aia aveau inamici invinsi cu multe zerouri peste voi.

peste ce triburi ati trecut pana la organizatu ala pe bawab & co. de erau inactivi? v-ati batut de v-ati rupt in doua.
nu mai zic de pnalianta cu shock sa aveti liniste sau conturi cumparate/smecherite de prin class/cerb.

pe noi ne-au bubuit classu in start apoi au dat si aliatii lor kawai, apoi shocku non stop apoi voi acum.
nu-i bai, nu se plange nimeni, ne place mai greu si mai jucat cat mai rezistam, dar nu-ti mai fa asa filme ca ai rupt si-ai spart, pastreaza-le pentru tine.

Screenshot 2021-07-12 at 19.42.51.png

Screenshot 2021-07-12 at 19.43.09.png


nu-ti fac.
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Conturi cumpărate? Hai ca asta a fost buna:))mai bine îți dau tie 100 pp si pana la urma imi faci un gif
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pain a iesit de buna voie,păcat ca sterg mesajele si nu le mai am cu foștii colegi ai voștri in care spuneau că nu le-ați dat macar o lance si jucați doar grupul vostru...
 

navarra

member
Scor reacție
0
pai am trecut de ceva triburi pana sa ajungem la voi,itp + o academie pain cu jucatori mari la acel moment,class,CERB,SN,necaz,belea academiile voastre mai precis tot greu dar cu alt nume :) si acum urmati voi :) eu zic ca ne-am miscat rapid si am avansat destul de mult intr-un timp foarte scurt(se vede si la inamici invinsi ca agresor) fata de voi care v-ati batut la inceput putin cu class iar mai apoi ati facut alianta cu ei contra noastra si ati rupt suportii :)) Nu e vina noastra ca ati stagnat si v-ati miscat prost
Bun tu ma ce sa zic… ai scos suporții și crescătorii de sate a 2 continente aproape

mda te vedem de acum …. Știi vorba aia, răbdare rezolvam ….

Va lăudați ca ati scos pain ma? Care m-au căutat sa între sa ne creasca noua sate in schimb același lucru sa facem ai noi pe 83?
Ati scos coceni care au dat stergere toți?
Ati scos class-ul care era deja rușinat demoralizat și cu pampers pus de noi? Vi i-am dat la bătaie sa scoatem din 2 organizate kwai!

faceti mare alianta cu shockul sa ne bateți pe noi și aveți fiecare câte 2 organizate pe noi și va lăudați cu inobilatea inactivilor noștri din academii !!!

Buni voi ce sa zic ! Spor la interne și nu uita creste satele frumos ca revine ramon si vrea sate frumoase !

gândește-te totuși de 2 ori înainte sa deschizi gura pe extern ca ultima data când ai făcut-o pe 81 te-a violat Mnk-ul

greul e mai dur , mult mai dur !

Spor la joc !
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Bun tu ma ce sa zic… ai scos suporții și crescătorii de sate a 2 continente aproape

mda te vedem de acum …. Știi vorba aia, răbdare rezolvam ….

Va lăudați ca ati scos pain ma? Care m-au căutat sa între sa ne creasca noua sate in schimb același lucru sa facem ai noi pe 83?
Ati scos coceni care au dat stergere toți?
Ati scos class-ul care era deja rușinat demoralizat și cu pampers pus de noi? Vi i-am dat la bătaie sa scoatem din 2 organizate kwai!

faceti mare alianta cu shockul sa ne bateți pe noi și aveți fiecare câte 2 organizate pe noi și va lăudați cu inobilatea inactivilor noștri din academii !!!

Buni voi ce sa zic ! Spor la interne și nu uita creste satele frumos ca revine ramon si vrea sate frumoase !

gândește-te totuși de 2 ori înainte sa deschizi gura pe extern ca ultima data când ai făcut-o pe 81 te-a violat Mnk-ul

greul e mai dur , mult mai dur !

Spor la joc !

=]] innobilarea inactivilor nostri din academii :)) cum vine asta ? nu is tot de-ai vostri ? cand dadeau recuperari si va bagau deff nu mai erau inactivi ? faptul ca nu i-ati ajutat si au pierdut satele asta este alta problema :) ramon cum revine ? va da satele sa-i recrutati trupe pe ele si dupa le ia el inapoi ? ca doar sunteti obisnuiti cu defensiva si atacul prins in deplasare :)) iar tu ai jucat coplayer toata viata si esti dur ? dar na...rabdare,rezolvam

1626111368339.png
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bun tu ma ce sa zic… ai scos suporții și crescătorii de sate a 2 continente aproape

mda te vedem de acum …. Știi vorba aia, răbdare rezolvam ….

Va lăudați ca ati scos pain ma? Care m-au căutat sa între sa ne creasca noua sate in schimb același lucru sa facem ai noi pe 83?
Ati scos coceni care au dat stergere toți?
Ati scos class-ul care era deja rușinat demoralizat și cu pampers pus de noi? Vi i-am dat la bătaie sa scoatem din 2 organizate kwai!

faceti mare alianta cu shockul sa ne bateți pe noi și aveți fiecare câte 2 organizate pe noi și va lăudați cu inobilatea inactivilor noștri din academii !!!

Buni voi ce sa zic ! Spor la interne și nu uita creste satele frumos ca revine ramon si vrea sate frumoase !

gândește-te totuși de 2 ori înainte sa deschizi gura pe extern ca ultima data când ai făcut-o pe 81 te-a violat Mnk-ul

greul e mai dur , mult mai dur !

Spor la joc !
Ce nume ai pe joc?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
shhhh, liniste, a intrat sefu la bani

shhh.jpg


top 5 top 2 top 1 la puncte, cu ODA cat cheliostroasa la 3 zile dupa protectie))))
 
Ultima editare:

navarra

member
Scor reacție
0
=]] innobilarea inactivilor nostri din academii :)) cum vine asta ? nu is tot de-ai vostri ? cand dadeau recuperari si va bagau deff nu mai erau inactivi ? faptul ca nu i-ati ajutat si au pierdut satele asta este alta problema :) ramon cum revine ? va da satele sa-i recrutati trupe pe ele si dupa le ia el inapoi ? ca doar sunteti obisnuiti cu defensiva si atacul prins in deplasare :)) iar tu ai jucat coplayer toata viata si esti dur ? dar na...rabdare,rezolvam

Vezi atașament 4127
Boss ești ăla cu gura mare dar nu știi ca tot noi băgăm recuperari și râdeam de voi!
Ce tot te umfli in pene? Aveți 2 continente aproape inpotriva noastra ar trebui sa va fie floare la ureche… dar atacați ca niste…. Cum sa zic… ca squadul pe 78 când ati câștigat fără război

Ne-ati dovedit in 2 organizate ca sunteți degeaba, dacă aveam liniste pe o parte a hartii erați la priveghi tot gentle …
Si app , ramon când revine vrea sate de la tine nu de la noi
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Boss ești ăla cu gura mare dar nu știi ca tot noi băgăm recuperari și râdeam de voi!
Ce tot te umfli in pene? Aveți 2 continente aproape inpotriva noastra ar trebui sa va fie floare la ureche… dar atacați ca niste…. Cum sa zic… ca squadul pe 78 când ati câștigat fără război

Ne-ati dovedit in 2 organizate ca sunteți degeaba, dacă aveam liniste pe o parte a hartii erați la priveghi tot gentle …
Si app , ramon când revine vrea sate de la tine nu de la noi

lasa 78 ca a recunoscut si nwo ca i-am tavalit din 3 organizate dar tu baietel esti mai prajit ca ramon :)) in 2 organizate v-am luat peste 100 de sate,ce vorbesti tu acolo ? :)) spune-i lui ramon ca il astept sa revina,ma bucur ca i-am ridicat moralul si ca au meritat cele 4-5 fulluri sparte sa-l conving sa ramana la joc
 
Sus