Discutii libere SP19 !

DeletedUser48577

Scopul a fost atins, eu sunt in INFERN, v-am privit in ochi, simțiți durerea celor nevinovați , ma simțiți în inima voastră și va astept pe ultima treapta a Iadului :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ai rabdare atunci, sa ajungem la tine si sa te scoatem din "infern" :D

Ne poti considera salvatorii tai. Zeii tai.
 

DeletedUser48577

Daca ii spui lui Bișnițaru sa nu-i mai interzică fetii sa ne vorbim poate o sa fiu salvat de zeița:)
 

DeletedUser48577

Oare de ce nu mai sunt 50000 mii jucatori la startul jocului cum era mai demult cand incepea mavros etc? S-au saturat de lume multa si oameni putini, de joc comercial, de multiconturi si tot ce este urat. O sa ramaneti voi sa va bateti intre voi si eu am sa va bantui pana la sfarsit.
 

DeletedUser47831

Oare de ce nu mai sunt 50000 mii jucatori la startul jocului cum era mai demult cand incepea mavros etc? S-au saturat de lume multa si oameni putini, de joc comercial, de multiconturi si tot ce este urat. O sa ramaneti voi sa va bateti intre voi si eu am sa va bantui pana la sfarsit.

Amin!
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Oare de ce nu mai sunt 50000 mii jucatori la startul jocului cum era mai demult cand incepea mavros etc? S-au saturat de lume multa si oameni putini, de joc comercial, de multiconturi si tot ce este urat. O sa ramaneti voi sa va bateti intre voi si eu am sa va bantui pana la sfarsit.
Nu știu dacă ți-ai dat seama, dar la cum joci, bântui jocul de când ai început sa te joci.
 

DeletedUser48577

Atunci de ce nu iti vezi de treaba ta necunoscutule daca sunt asa neimportant? Incearca sa faci tu ceva magic si sa dispari.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Scuze, chiar voiam sa ma bag in seama cu o legenda ca tine. Sincer cred c-ar trebui sa te pună pe tine emblema jocului nu pe paladinul ăla.. o sa iau legătura cu inno ca sa modifice greșeala uriașă pe care au făcut-o.
Sa aveți o zi buna, Maiestate!
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Oare de ce nu mai sunt 50000 mii jucatori la startul jocului cum era mai demult cand incepea mavros etc? S-au saturat de lume multa si oameni putini, de joc comercial, de multiconturi si tot ce este urat. O sa ramaneti voi sa va bateti intre voi si eu am sa va bantui pana la sfarsit.
pai au fugit de frica ta.
 

DeletedUser48577

Dragă prințesa, nu lași regii nici pe tron sa stea liniștiți ?! Treaba este simpla, vezi de tribul tau acolo și nu va mai bagati in seama și in felul asta te poti scapa nefiind pe tron ca noi regii. :)
 
Sus