Discutii Libere SP3 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)
ceva inevitabil,nu?

Mah frate,pe tine cine te-a lasat cu contul asta?!! Astia n-au vazut ca ai trasaturi de nazist cu nickaname-ul asta?! Eu te-as bana la fel cum sunt conturile mele celelalte: NICIOADATA. Nu e posibil asa ceva,deja e blasfemie genocidala la adresa evreilor ucisi prin lagarele de concentrare de catre SS.
Piua: Mah poate esti negru si te baneaza astia din cauza mea, scuze ....hahaha
 

DeletedUser

:))
Ce dilau esti :))
Nu vine de la trupele SS numele de joc...are alta semnificatie
SS = Simo Hayha / Simax

Mah frate,pe tine cine te-a lasat cu contul asta?!! Astia n-au vazut ca ai trasaturi de nazist cu nickaname-ul asta?! Eu te-as bana la fel cum sunt conturile mele celelalte: NICIOADATA. Nu e posibil asa ceva,deja e blasfemie genocidala la adresa evreilor ucisi prin lagarele de concentrare de catre SS.
Piua: Mah poate esti negru si te baneaza astia din cauza mea, scuze ....hahaha
 

DeletedUser

[M] si Topor...
Ar trebui sa va schimbati numele triburilor in "Posta Romana" respectiv "Fan Curier"
Comunicati prea repede si eficient totul voi.
Sunteti un fel de DHL al Romaniei :))
Aveti grija sa nu ramaneti fara benzina.
 

DeletedUser

:))
Ce dilau esti :))
Nu vine de la trupele SS numele de joc...are alta semnificatie
SS = Simo Hayha / Simax
Da,sa ,sigur ca da . Si ce treaba ai tu cu Himmler?!:D
E clar,meriti sa fi banat pt ca esti pro nazy :D

fozuk3.jpg
 

DeletedUser

Salutus Nervus :D
Cica atletu ala ologu de la olimpiada a facut cadou iubitei de ziua indragostitilor 2 gloante. Unul in cap si unul in piept. :D Chiar il priveam cu admiratie cand l-am vazut la olimpiada.Dobitocu.
Cum dracu sa te cheme Pistorius? Oare are vre-un grad de rudenie cu alde Prigoana? Honorius,Darius,Semaforius,Antreprenorius...etc
Fa un exercitiu de imaginatie si gandeste-te ce copilarie ai fi avut daca te chema ca pe copilu lui Prigoana.. Honorius. Ce copilarie fericita are Frankfurtus... haahahha
Sau cum te-ar mai fi alintat acu nevasta!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus