Discutii libere SP4

DeletedUser30628

neata buna :D ce bine merge farmu la margine…pff in 7x7 am decat 7 barbare :(
 

DeletedUser42606

ce arme pot fi puse pe paladin?,vad k flama nu are niciun efect sau cel putin asta reiese din simulator.

la setari zice arme simple.....care sunt alea?
 

DeletedUser30628

sunt arme normale….nu ii de exemplu la flama,de 10x putere :) ii doar arma simpla :)
 

DeletedUser30628

eu nu am inteles o chestie…intri intr'un trib,timp de 30 de zile nu il poti parasi,dar daca intemeietorul da disband????sau nici disband nu poate da...
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
eu nu am inteles o chestie…intri intr'un trib,timp de 30 de zile nu il poti parasi,dar daca intemeietorul da disband????sau nici disband nu poate da...

Timp de 30 de zile nu puteti da nici parasire trib, nici dizolvare.



ce arme pot fi puse pe paladin?,vad k flama nu are niciun efect sau cel putin asta reiese din simulator.

la setari zice arme simple.....care sunt alea?

Diferentele dintre cele doua categorii de arme ar fi acestea:

Obiecte simple
- Flama lui Altheia - Măreşte puterea de distrugere a catapultei cu 100%, NU mareste si puterea de aparare de 10 ori .
- Luceafarul lui Carol - Măreşte puterea de distrugere a berbecilor cu 100%


Obiecte imbunatatite
- Flama lui Altheia - Măreşte puterea de distrugere a catapultei cu 100% si mareste si puterea de aparare de 10 ori
- Luceafarul lui Carol - Măreşte puterea de distrugere a berbecilor cu 100% si in prima faza a luptei berbecii au o putere sporita de distrugere.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
am luat eu o pauza si am intrat pe extern...ma cearta colegii din trib ca fac prea mult spam si am iesit aici
 

Deleted User - 2048663

neata,

pai cum sa mearga...brici
toata lumea doarme iar fermele sunt pline de resurse
am carat 40.000 in 3 ore:D
 
Sus