Discutii libere SP6 !

DeletedUser3366

apropo de familia de triburi mare...nu prea funcționează aici pentru că sprijin între ei nu se poate da..deci doar la atacuri comune..ceea e cam greu pentru ei să pună în aplicare
 

DeletedUser

MARIO. dec 05, 22:15
ce faci domnu admin
asa de slab joci ca ai nevoie sa incui jucatorii sa le iei satele?

MARIO. dec 05, 22:20
app .. chiar ca joci slab, fara suparare.. vrei sa recunosti?
eu daca eram pe cont de ex. iti faceam split dupa al doilea nobil, asa ca aiurea ai impartit trupele alea

Razya dec 05, 22:21
ma plictisesti

MARIO. dec 05, 22:22
app, te saluta [player]Ducele de Monaco[/player] din Maldive :)))

MARIO. dec 05, 22:24
ok, acum sa trecem la treburi serioase... te tine sa faci 1vs.1 cu mine ? adica stii ce inseamna 1vs.1 nu? fara suport de la trib

MARIO. dec 05, 22:24
sa vedem daca iti meriti jobul de admin..

MARIO. dec 05, 22:25
sa ne innobilam ca orbii asa, sa vedem care e mai bun

Razya dec 05, 22:25
tu cauti anturaj vad

MARIO. dec 05, 22:26
deci, accepti propunerea mea? facem unu vs. 1 fara suport din trib, orice ar fii?

Razya dec 05, 22:27
da ataca ma

MARIO. dec 05, 22:28
te atac, dar maine cand sunt pregatit ok?
pai si daca vad deff la tine in sat ce sa inteleg? ca esti jucator slab?
pt ca stiu ca tu nu ai deff maxim 500 cu 500, ma rog, pe acolo..

Razya dec 05, 22:29
pai nu poti sa ma ataci azi ca mai atacat de la ala ca ai fost sitter la el si niic maine pana seara ::))

MARIO. dec 05, 22:31
baaa, al dracului .. le stii pe toate... pai de maine seara incepand atunci.. am cuvantul tau ca sunt lasat in pace de ceilalti cu care joci , si de maine seara facem 1vs. 1?

MARIO. dec 05, 22:32
daca ma ataci inainte saa te pot ataca eu, iarasi dovedesti ca esti jucator slab

Razya dec 05, 22:34
ma tu crezi ca eu sunt copil ca tine sa ma pun in mintea ta ... :))

Razya dec 05, 22:34
fa bine si lasa-ma .

MARIO. dec 05, 22:35
ma slabule, nu sunt un copil
si daca as fi un copil, care ar fii problema.. deci, refuzi 1vs. 1, da? deci esti slab?
REFUZI...?

Razya dec 05, 22:36
du-te joaca mario ca ala e de tine

MARIO. dec 05, 22:37
acolo sunt profesionist, la fel ca aici
deci refuzi sa inteleg? adica iti e frica?

MARIO. dec 05, 22:37
vezi ca daca refuzi postez mesajul pe extern sa se stieeee

Razya dec 05, 22:39
da esti un zeu numai pot ai 1000 topoare si numai pot de frica;(( sa nu ma ataci :((

MARIO. dec 05, 22:39
si il postez zilnic

MARIO. dec 05, 22:39
accepti sau nu?

Razya dec 05, 22:39
=))) la fiecare ora chiar te rog :)))

Razya dec 05, 22:39
acum hai pa

MARIO. dec 05, 22:40
ok, acum postez mesajul :)) esti slab

mo si blocat la mesaje dupa asta :))))))) slabilorr

p.s. poate te razgandesti si accepti 1vs.1, oricum nu ai sanse cu mine, dar macar dovedesti ca nu esti asa de slab incat sa nu raspunzi.. :)

toate cele bune, si sa castigati lumea!!!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Din toata discutia de mai sus eu vad un singur lucru amuzant, si anume ca il faci pe ala admin...chiar foarte amuzant.
 

DeletedUser39475

Mario, nu te supăra pe mine, dar ți-ai ales bine nickname-ul. A evidențiat bine și acel jucător asta. Apucă-te serios de salvat prințese in subterane (parcă așa era jocul când salvai prințesa). Spor!
 

DeletedUser46513

Din convorbirea aia deduc că nu trebuie să fii foarte inteligent să te descurci pe jocul ăsta..o grămadă de greşeli gramaticale şi replici de clasa a II-a..
 

DeletedUser

Adrian98 mai bine taci, pentru ca te-am scos in fiecare runda de speed cand am intrat, te-am facut praf..

aici nu era vorba despre greseli gramaticale, era vorba despre frica dusmanului, asa ca daca aveti ceva de comentat despre asta va astept daca nu abtineti-va, nu vreau sa deviem de la subiect

Kkristystar joc jocul asta din placere, si in timpul meu liber, asa ca ... shhh!!!!
 

DeletedUser

iar pt domnu raka daca nu e admin ala, atunci e cu pile la admini, asta e jocul din pacate..
nu a reusit baiatul din 4 nolili sa innobileze un jucator si imd. la 5 minute dupa asta a si fost blocat acel jucator pentru ca avea un nume injuratoriu la sat asupra acestuia... contul fiind banat in mod atacabil

rusinee!!
 

DeletedUser

iar noi daca depunem vreo jignire dureaza cel putin 12 ore pana se prelueaza..:)))

rusine !!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ce chestie, si ce vroia respectivul ? O diploma ?
Daca un jucator face un ticket ( ca doar oricine are acest drept ) si reclamatia se confirma inseamna ca are pile ? Voi ca jucatori buni/vechi ce va credeti, nu stiati ca pe regula 4 toate blocarile sunt pe atacabil ?
De fapt ce mai stau la discutii cu tine, du-te si manifesta-ti paranoia in alta parte, ca aici nu tine.
 

DeletedUser

Ce atmosfera tensionata pe forumul asta,ala are pile,ala e nesimtit,ala e slab..hai sa ne si delectam putin.

nWatch - MARIO. astăzi la ora 21:03 Mulţumesc Citat
mi-a facut placere si mie sa joc alaturi de voi (nu toti, dar o mare parte)
maine ma dau si eu pe astia din banita , asa ca maine cred ca va fi si ultima zi de joc aici, asa ca multa bafta va doresc in viata!!
 

DeletedUser19690

A invatat baiatul sa joace la single player ”Mario” si voi ce ati facut mai???? Ati sarit cu toti pe el sa-l atacati cand el stie doar 1vs1 ,nu e drept!!! :eek:

Vad ca deja a intrat in subsol ,in plansa a 2-a , presimt ca in curand se intoarce la inceputul jocului :)
 
Sus