Discutii libere Sp7

DeletedUser523

Geax daca iti zic adevarul verde in fata ca tu si altii ca tine care va ascundeti mereu in spatele altui id pe fiecare lume pe care jucati si acolo folositi tactici subversive de spionaj, destabilizare si tradare si ca asta va face doar niste lasi care castiga prin injughierea la spate, ce vei replica oare? Sti doar ca asta e adevarul si la fel o stie toata lumea!!
PS Nu va judec, nu zic ca e rau ce faceti dar asta faceti si asta nu inseamna ca sunteti mari razboinici ci doar mari uneltitori asa ca sa ne vedem fiecare de tactica lui de joc si sa ne distram cum putem mai bine si sa nu mai spuneti voi cine sunt crescatori de sate sau cine nu stie sa joace cand voi aveti doar o tactica, foarte buna si care nu e una care sa ateste cat de buni razboinici sunteti!
 

DeletedUser

Geax daca iti zic adevarul verde in fata ca tu si altii ca tine care va ascundeti mereu in spatele altui id pe fiecare lume pe care jucati si acolo folositi tactici subversive de spionaj, destabilizare si tradare si ca asta va face doar niste lasi care castiga prin injughierea la spate, ce vei replica oare? Sti doar ca asta e adevarul si la fel o stie toata lumea!!
PS Nu va judec, nu zic ca e rau ce faceti dar asta faceti si asta nu inseamna ca sunteti mari razboinici ci doar mari uneltitori asa ca sa ne vedem fiecare de tactica lui de joc si sa ne distram cum putem mai bine si sa nu mai spuneti voi cine sunt crescatori de sate sau cine nu stie sa joace cand voi aveti doar o tactica, foarte buna si care nu e una care sa ateste cat de buni razboinici sunteti!

Tzepes crescator de sate. Nu pot sa-ti zic decat ca nu e vina mea ca tu nu te gandesti sa bagi un spion intr-un trib care sa furnizeze infromatii si care sa "tradeze". Restul nu iti mai zic ca dupa vrei sa faci si tu asa. :D
 

DeletedUser523

Repet, bravo voua ca ati gasit closca cu puii de aur insa ramaneti la ce stiti sa faceti si nu mai comentati despre altii ca nu sunteti in masura ;)
PS cand eu cresteam sate tu nu stiai ce sunt ale triburile asa ca stai in banca ta ca nu esti de nivelul meu oricate lumi ai castiga prin aceasta metoda inovatoare pe care ai descoperito :rolleyes:
 

DeletedUser

Repet, bravo voua ca ati gasit closca cu puii de aur insa ramaneti la ce stiti sa faceti si nu mai comentati despre altii ca nu sunteti in masura ;)
PS cand eu cresteam sate tu nu stiai ce sunt ale triburile asa ca stai in banca ta ca nu esti de nivelul meu oricate lumi ai castiga prin aceasta metoda inovatoare pe care ai descoperito :rolleyes:

Imi place cand te oftici, normal ca nu sunt de nivelul tau. Am trecut de mult de nivelul sim city, dar sa stii ca simt invidia din tine. :D
 

DeletedUser42412

Repet, bravo voua ca ati gasit closca cu puii de aur insa ramaneti la ce stiti sa faceti si nu mai comentati despre altii ca nu sunteti in masura ;)
PS cand eu cresteam sate tu nu stiai ce sunt ale triburile asa ca stai in banca ta ca nu esti de nivelul meu oricate lumi ai castiga prin aceasta metoda inovatoare pe care ai descoperito :rolleyes:

trebuie coborat mult ca sa ajungem la nivelul tau, cred ca dupa vreo 2 luni de joc eram la nivelul tau
 

DeletedUser523

Nu ma oftic ci ma irit cand vad unii ca se dau mai rotunzi decat sunt si mai imi vine cateodata sa-i pun la locul lor... Voi puteti spune ce vreti ca doar nu va doare gura insa va repet sa va vedeti de treaba voastra pe care o faceti foarte bine si sa va abtineti de la alte comentarii pentru ca nu sunt de nasul vostru... ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Eu ii tin partea lui Teapa aici. Are dreptate ca jocul se poate juca in mai multe feluri. Nu toti isi doresc sa fie pe primul loc. Nu toti aloca acelasi timp pt joc. Nu toti isi permit sa aiba 3-4 jucatori pe un cont pt a ajunge si a ramane in top. :)

Unii (printre care ma numar) prefera barfa, sa mai bage un atac, un sprijin, poate o mica lupta cu un jucator pe harta, daca iese ceva din asta bine, daca nu, iar bine. Insa stiti bine cu totii ca in ultima perioada s-au facut cateva grupuri de jucatori care pun la punct toate "loviturile" pe skype. (unul din motivele pentru care nu intru pe skype) :D
 

DeletedUser523


Ucenicule eu sunt dinainte de carti si alte ajutoare. Sunt un selfmade tribalwarrior, daca imi este permisa aceasta expresie in engleza, pe cand voi sunteti doar niste novici ce au avut nevoie de carti si alte ajutoare implementate de Inno pentru a putea face si voi fata la un nivel avansat de joc. Fiti bucurosi ca traiti in aceasta era automatizata a jocului si puteti castiga usor lumile pe care jucati si stati in banca voastra ;)
 

DeletedUser42412

Promit ca o sa matur harta cu tine fara facilitati premium . Vad ca esti de mult de aici, de aici imi dau seama ca esti incet (sa nu ma exprim urat).
 
Sus