Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Mie nu:)aici sunt discutii libere si putem bea 5 cafele pe zi,ceea ce mie mi se pare de 100 de ori mai interesant decat sa-i ascult frustrarile:))mda,om inteligent si player experimentat,cel mai experimentat,pardon!
 

DeletedUser

Naykwin bea o coffe,trage aer in piept si nu te mai lua de lume pe aici :)
Nu fi rau ca nu iti sta in caracte.
 

DeletedUser

Neata :*

Adrian...cred ca ma sperii putin :p

Bine ai revenit Gasti :)

Si sa nu uitam,cine da azi cafeaua? :D
 

DeletedUser5970

neata
si te rog sa nu-mi mai editezi culoarea :p nu scrie nicaieri ca n-am voie :D
 

DeletedUser

Buna ziua tuturor !Cand ve-ti stabili unde si cand are loc o "adunare" asi vrea sa vin sa va cunosc ...daca sunt invitat bineinteles :)
 

DeletedUser

Miha...la mine se referea Adrian :)

Morpheos,cum sa nu? Cand va fi urmatoarea intalnire vom anunta toti jucatorii. Poate organizati voi prima intalnire cu jucatorii L4 si ma invitati si pe mine :)
 

DeletedUser

Pe mine nu m-a salutat asa pana acum,dar nu m-as supara :)...poate asa i-ar face placere ;)

Gabyta,nu am nici o treaba cu roz bonbon,dar te prinde foarte bine,sper ca o vei folosi mereu de acum inainte :*:*:*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

CoffeeCup_Full.jpg

buna dimineata lume
 

DeletedUser

Merci,e perfecta...mai ales ca sunt in examinare dupa o tura de nopte :*:**
 

DeletedUser

Quote:Text original Morpheos
Buna ziua tuturor !Cand ve-ti stabili unde si cand are loc o "adunare" asi vrea sa vin sa va cunosc ...daca sunt invitat bineinteles

Si mie mi-ar place sa te cunosc ) la cat "te-ai dat la mine" cu atacuri )
__________________
Neinteleasa.
E un joc ce devine plictisitor fara "sare si piper" si mai ales fara atacuri :),nu-i ceva personal.
Morpheos,cum sa nu? Cand va fi urmatoarea intalnire vom anunta toti jucatorii. Poate organizati voi prima intalnire cu jucatorii L4 si ma invitati si pe mine
Daca asi fi persoana care organizeaza aceste intalniri mi-ar face placere sa cunosc cati mai multi "ïmplicati" in acest joc si da,asi invita foarte multi :)
 

DeletedUser

Si eu mi-as dori sa cunosc o parte din actualii dusmani din master! Sunt sigur ca nu ar fi probleme, intrucat consider ca peste tot sunt persoane civilizate.
In alta ordine de idei, ma intreb care va fi urmatoarea noastra victima dupa ce vom termina cu apollo si cu mihaita68?!?
O mai spun si aici pe extern ca ceea ce face acum masterul prin atragerea de jucatori din zona noastra de partea lor, este o bataie de joc, adica pur si simplu isi bat joc de timpul acordat de jucatorii respectivi pana acum-si acel timp este destul de lung, de ordinilor anilor. Strategia masterului este totusi normala, pentru ca prin atragerea acestor jucatori care cad in plasa, Masterul are un timp de respiro , iar atacurile frontale vor mai intarzia un timp.
Nu vreau sa spun decat ca imi pare sincer rau de un jucator precum mihaita 68, insa viata e dura cu unii care nu inteleg ca e bine sa stea aproape de cei cu care a jucat atatea ani.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus