Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Am deja fire albe ... de-un an de zile tot trag pe ele afara da nu ma lasa nicicum ...:mad:
 

DeletedUser

Off cate patimesti din cauza fetelor si mai ales din cauza jocului numit si Triburile :))
 

DeletedUser

Fascinant de imprevizibil este Cgal,mai ales cand e vorba de fete :),matinal,gentleman,face o cafea minunata,are numai calitati.
 

DeletedUser

Fascinant de imprevizibil este Cgal,mai ales cand e vorba de fete :),matinal,gentleman,face o cafea minunata,are numai calitati.

Eh si sa vezi trupa de soc cand apare si Cruel@ pe tocuri de 10cm, fusta scurta, fara Ursu ca l-am ademenit cu bere deoparte ... ma iau cu mainile de cap si fug in lume sa uit de triburi :D.

tack35, stai linistit ca nu duc propaganda de recrutare, nu e stilul meu :), n-am facut-o niciodata spre diferenta de voi. insa inevitabilul se va produce odata si-odata ca vreau sau ca nu vreau eu, tu sau tot Masterul Sempre Superiores.
 

DeletedUser

Eh si sa vezi trupa de soc cand apare si Cruel@ pe tocuri de 10cm, fusta scurta, fara Ursu ca l-am ademenit cu bere deoparte ... ma iau cu mainile de cap si fug in lume sa uit de triburi :D.

Si eu port tocuri de 10 cm desii sunt inalta cat un stalp de telegraf :))......te luam de bratz si ne indreptam spre primul club ce ne iese inainte :)) te luam fiecare la dans....hmm ce zici?faci fata?
 

DeletedUser

App,pe facebook e la moda cu like-urile :)
Si aici putem da "like" la aceasta tema....chiar am observat ca avem mai multe optiuni de vot.
Cine se mai baga la vot?
 

DeletedUser

Pe Morpheos l-as vrea eu :)),de luni bune mi s-a pus pata pe el sa il cunosc,ii place la nebunie sa ma atace,deja m-am si obisnuit cu el :))
Daca tot ma "vrea" as vrea sa il "atac" si eu live la o iesire,la un chef intre tribalisti sa il vad daca stie sa danseze sau stie numai sa atace :p.
 

DeletedUser37773

cgal
tack35, stai linistit ca nu duc propaganda de recrutare, nu e stilul meu , n-am facut-o niciodata spre diferenta de voi. insa inevitabilul se va produce odata si-odata ca vreau sau ca nu vreau eu, tu sau tot Masterul Sempre Superiores.

ma faci sa rid:D
dar daca te crezi asa de irezistibil pentru ele, nu pot eu sa ma bag...:p:D
in legatura cu recrutarile....las-o asa...:D
 

DeletedUser

Nicule , lasa , ca raman doar eu cu voi :p S-asa asta a fost intentia mea de la inceput sa raman singura fata din Master:p
 

DeletedUser

:)) "Ia un borcan scrie pe el SPERANTE - da'i si umple
Si...ai grija ce'ti doresti ca s'ar putea sa se intample." :))
 
Sus