Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Yara este aici. Ori lectureaza ce s-a scris pana acum, ori asteapta sa vada ce "aberam" noi.:)
Propun sa nu mai vorbim despre ea in lipsa ei, nu este politicos. Daca vrea sa ne tina companie, o asteptam cu drag.:)
 

DeletedUser

Exact,eu ma retrag si te las....in voia sortii :(
Noapte buna tuturor si Alin...iti doresc vise placute si un somn lin.
 

DeletedUser16450

Buna dimineatza vorbaretilor. Aseara era intr-adevar prin zona, la sectorul vise, insa polemizam cu un personaj si nu am apucat sa va mai raspund. Astazi insa o sa fiu cu ochii pe voi. Dar intre timp, nu imi da nimeni o cafea?
 

DeletedUser

Mi-am terminat si eu treaba prin birou si acum chiar am timp sa stau cu tine la o cafea :)
Fac eu cinste :D
 

DeletedUser



Astazi doar eu sunt cu stresul,Alin e plecat...cine stie cand apare pe aici :(
Sa imi spui daca e buna cafeaua :).
 

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
Mai lasti cafelele oameni buni, ca va lasa hertzul !
Nu exagerati nici cu prajiturelele, ca dati in diabet.Nici pupicii multi nu sunt foarte sanatosi, ca e epidemie de gripa.
Oricum, se spune ca tot ce place este imoral, ilegal sau ingrasa, asa ca...

cgal
29.04.2011, 17:23:28
tack35, stai linistit ca nu duc propaganda de recrutare, nu e stilul meu , n-am facut-o niciodata spre diferenta de voi. insa inevitabilul se va produce odata si-odata ca vreau sau ca nu vreau eu, tu sau tot Masterul Sempre Superiores.

Pai voi ati recrutat un trib intreg cu tot cu academia lor, ce sa mai recrutati ?
 

DeletedUser

Mai lasti cafelele oameni buni, ca va lasa hertzul !
Nu exagerati nici cu prajiturelele, ca dati in diabet.Nici pupicii multi nu sunt foarte sanatosi, ca e epidemie de gripa.
Oricum, se spune ca tot ce place este imoral, ilegal sau ingrasa, asa ca...

:) Ne descretim fruntiile,mai glumim si noi.....face bine la psihic :)
Mai o barfa,mai un pupic,mai o prajiturica si pac-pac ne-am indulcit ziua :)
 

DeletedUser16450

Miha, excelente prajiturelele. Mi-e ca ma ingras de la atata dulce :)) cafea, in schimb, cat incape. Si vreau sa zic ca sunt capabila sa beau cafea si cu 5 minute inainte sa ma duc la nani. Deci, sa curga cafeaua.
 

DeletedUser

Ma bucur ca ti-au placut.
Am mai auzit si la alte persoane ca nu conteaza cita cafea beau.....eu daca beau 2 cafele abia adorm noaptea :))
 
Sus