Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser13059

ma kami, eu nu inteleg la ce iti mai bati capul ... lasa-l dreaq pe ursu asta sau raul sau oricine ar fi el, pana si no name-ul ala de profuWC a zis despre raul ca e un no name... tind sa-i dau dreptate olteanului :))))

stiu ca sunt no name ;) si nu el a zis asta ci eu , app nu mai iti fa multiaccount si pe extern ca esti penibil :D
 

DeletedUser2147

bai apar astia ca ramele dupa ploaie .. sau era melcii? in fine .. noob ma? noob se spune unui incepator...

unui incepator, unuia care nu stie sa joace, sau unuia care e una sau amandoua de mai sus, pe care vrei sa il enervezi :D
Ghici ghicitoarea mea din ce categorie faci tu parte ;)

astia de vorbesc in anonimat nici nu ar trebui bagati in seama night..pana la urma hetfield daca are de spus ceva poate sa se prezinte inainte...in conditiile date nu trebuie sa pleci urechea la totii botii :))

cred ca nick-ul are un cont pe triburile in spate, deci nu e anonimat ;) ar trebui sa cauti in dex ce inseamna cuvintele inainte sa le folosesti :rolleyes:
 

DeletedUser

el calle 13
În vacanþã


hihihi....a disparut ca magarul in ceata...marele jucator...mor de ras
 

DeletedUser

unui incepator, unuia care nu stie sa joace, sau unuia care e una sau amandoua de mai sus, pe care vrei sa il enervezi :D
Ghici ghicitoarea mea din ce categorie faci tu parte ;)



cred ca nick-ul are un cont pe triburile in spate, deci nu e anonimat ;) ar trebui sa cauti in dex ce inseamna cuvintele inainte sa le folosesti :rolleyes:

pai .. ia vezi tu .. pe kamikaze17 .. pe l7 ce am facut acolo .. iti dau asa un indiciu .. l-am umilit pe marele Editat TT ... intemeietor in diablo .. de saracu vroia sa stearga contu :)) .. intreaba-l pe anglesey aici pe 20 ce am facut .. si dupa poti comenta ... dar daca nu cunosti .. ciocu mic si joc de glezne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se vede ca nai avut o prietena pt mai mult deo luna :) pe putin ;) ma refer la una adevarata nu la una pitzy cu silicoane ce sta cu tine pt bani :)

sper ca nu o vei lua ca pe o ofensa, dar ... nu cred ca ai stat tu la Editat TT mea sa vezi ce am avut si ce n-am avut :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce e aia? :confused:

ia uite ba cel mai amuzant profil :

Pentru întrebări, reclamaţii şi suport, vă rog să utilizaţi sistemul de tickete

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Nu mai utilizati sistemul de tickete ca mi-a luat adminul 26 de sate ultima oara! =))

Multumesc pentru intelegere!

:))))) hahahaha ce tare :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sper ca nu o vei lua ca pe o ofensa, dar ... nu cred ca ai stat tu la pl mea sa vezi ce am avut si ce n-am avut :)

din raspunsul tau am aflat 2 chestii : psihologia nu da gres intodeauna si tu chiar nai avut o prietena adevarata te legi doar de pitzy

dar hey cines eu ca sa judec gusturile proaste... am dat si eu peste destule

P.S. nam zis cai un lucru rau ca nai avut una pana acum (daca esti tanar) deci nu te zburli ca si papagalii in colivie :p
 

DeletedUser

el calle 13
În vacanþã


hihihi....a disparut ca magarul in ceata...marele jucator...mor de ras

da mori odata si lasane atunci :))) hetfield iti poate confirma ca te lasa mircea fara de pene...


P.S. de la tine nu e nevoie de replica, dealungul anilor am vazut ceti poate capu
 

DeletedUser2147

pai .. ia vezi tu .. pe kamikaze17 .. pe l7 ce am facut acolo .. iti dau asa un indiciu .. l-am umilit pe marele Editat TT ... intemeietor in diablo .. de saracu vroia sa stearga contu :)) .. intreaba-l pe anglesey aici pe 20 ce am facut .. si dupa poti comenta ... dar daca nu cunosti .. ciocu mic si joc de glezne

tinere, noob mic ce esti, tu vi si te lauzi ca ai "umilit" un jucator? :)) In primul rand, e un joc, si sincer, imi vine greu sa cred ca se poate umilii cineva dintr-un joc, in al doilea rand, cand tu vorbesti de "umilit" un jucator, eu iti pot vorbi despre cum e sa organizezi jumatatea sudica a tribului de pe locul 1 al lumii 1 pe atac si aparare, cum e sa castigi vreo 10 k-uri care erau rosii aproape in totalitate, cum e sa desfiintezi jucatori de 10 mil pct ca si cand nu ar fi, sa faci jucatori sa isi dea delete pentru ca nu mai suporta presiunea, sa transformi jucatori inactivi in jucatori activi, sa stai sa inveti jucatori pe care altii nu s-ar chinui sa ii invete, cum sa isi faca satele, trupele, cum sa atace.
Ramai tu la realizarile tele de "expert" in triburile, care l-a "umilit" pe "marele Editat TT"(cine naiba o fi si asta cred ca doar tu stii), si lasa-ne pe noi, muritorii de rand, novicii, incepatorii, permite-ne, ingaduie-ne rogu-te sa iti ridicam statui, sa iti inchinam ofrande, in speranta ca poate, in marinimia de care stii atat de bine sa o arati, sa nu ne "umilesti" si pe noi ca pe Editat TT de care ziceai mai sus.


Concluzia: esti un noob mic care nu isi da seama cand cineva glumeste sau ia la misto. Iei lucrurile prea in serios ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus