Discutii libere ( spam ) !

DeletedUser

Deci Saru`mana la toate doamnele,domnisoarele...mai pe scurt...la toate fetele...
Si neatza la altii...

Deci...
Am facut un record :cool:
Deci...eu ascult un radio (online de pe PC)
Si acum is ascultate peste 1000 minute :)))
Secretul recordului este ca eu ieri de la vreo 22 am iesit...am plecat de la PC iar fraitmiu n-a venit si n-a stans nimeni pc-ul :D
Si radio-ul a ramas sa cante...si acum are peste 1000 minute :cool: :cool: :cool:
Oare ma vor pune in Cartea Recordurilor ? :)

SNg2i.jpg
 

DeletedUser

Haba, un raspuns mai bun decat cel al lui Paul nu ai sa primesti nici in 1000 de ani :D hehehheeeee
 

DeletedUser30628

Deci Saru`mana la toate doamnele,domnisoarele...mai pe scurt...la toate fetele...
Si neatza la altii...

Deci...
Am facut un record :cool:
Deci...eu ascult un radio (online de pe PC)
Si acum is ascultate peste 1000 minute :)))
Secretul recordului este ca eu ieri de la vreo 22 am iesit...am plecat de la PC iar fraitmiu n-a venit si n-a stans nimeni pc-ul :D
Si radio-ul a ramas sa cante...si acum are peste 1000 minute :cool: :cool: :cool:
Oare ma vor pune in Cartea Recordurilor ? :)

la pc'ul meu dau restart odata la 10-15 zile :)) depinde cand imi aduc aminte,radio merge non stop.....mi se pare ca odata l'am lasat aprins si la radio aveam peste 2500 de minute :p...

buna ziua all :)
 

DeletedUser

Hello, Piter :)
Stie cineva de ce imi da eroarea aceasta 502 Bad Gateway si ma deconecteaza de pe forumul triburile? :(
 

DeletedUser

hehheheheee Nu, Piter, nu am chef sa ma apas, indiferent ce inseamna asta, cred ca nu e de bine :)))))))))))))
 
Sus