Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pot face schimb de resurse la targ cu contul unde stau sitter?
raport 1:1
 
Scor reacție
209
Cum sa ai voie? :))
Primesti urmatorul mesaj :

Următoarele acţiuni între jucător şi locţiitor sunt in timpul şi până la 24 ore după întreruperea modului de vacanţă interzise: Atacuri comune, sprijin, trimitere de materii prime ca şi toate acţiunile cu acelaşi cont ca ţintă.
 

DeletedUser

nu mai conteaza,acum am facut rost de fier:D
Origine Marfă Sosire Sosire în
Livrare de la
Siria (477|446) K44 1.000 astăzi la ora 14:39 0:05:24
Livrare de la
001 (442|518) K54 600 astăzi la ora 16:14 1:40:20
Livrare de la
...:::001:::... (508|551) K55 1.000 astăzi la ora 17:20 2:46:22
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Dormiti ? :eek:
PS...Brasovul a batut Vasluiul...pe care v-a scos meciul asta, ca pe mine da :(
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Stiu ca ma iubesti mult, am pierdut cei 5 lei investiti in bilet ( 5 lei care , evident , vin din cotizatiile domnului de mai sus ), deci chiar ca imi pare rau...pe bune, bani investiti in ceva nobil si pierduti cu atata nonsalanta...pff, ce rusine :(
Noi sa fim sanatosi...

Orice asemanare cu persoane si intamplari reale este pura coincidenta, totul este simpla fictiune si nu are nici un fel de legatura cu realitatea. ( parca disclaimer ii zice la asta, nu ? :D ).
 

DeletedUser37659

Stiu ca ma iubesti mult, am pierdut cei 5 lei investiti in bilet ( 5 lei care , evident , vin din cotizatiile domnului de mai sus ), deci chiar ca imi pare rau...pe bune, bani investiti in ceva nobil si pierduti cu atata nonsalanta...pff, ce rusine :(
Noi sa fim sanatosi...

Orice asemanare cu persoane si intamplari reale este pura coincidenta, totul este simpla fictiune si nu are nici un fel de legatura cu realitatea. ( parca disclaimer ii zice la asta, nu ? :D ).

glumetule...esti plin de haz in seara asta. :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus