Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pwahahahahahahaha. Bah da-ma dreacu!!! Hahahahahahahahahahahahahaha
Ce dreacu le-o face la aia de n-au facut armata!?!! Ii consiliaza pt front?!! Cum dreacu trimite el soldati svek pe front?!! Astia sunt Gladiatori Kamikaze!!!lol
Si aia cu DONATIILE suna ca la DAN DIACONESCU cand aduna bani pt Oltchim.
Spartacusule? Voi cum va inmultiti vere? Pe cale naturala sau artificial?!! Exista vreun grad de rudenie intre tine si Dorin?!!!
 

DeletedUser

Siiiii au murit Gladiatorii :D ..


Agresor: Spartacvs
Origine: Capua (508|463) K45

Număr: 0 0 735 9 300 26 58 78 1 0
Pierderi: 0 0 735 0 300 26 58 78 1 0
Paladinul tău Paladin a murit
 

DeletedUser

:)))

I-a macelarit pe toti, mai trimitetii resurse ca i-o picat armura pe drum.
 

DeletedUser

Pff...ataca cam slab...pana si Gicu ataca mai bine..care e congolez si nu intelege jocul asta..
 

DeletedUser37659

@gicu : ahahahahaha :))

as fi dat citat,da m-ar fi banat si pe mine :D
 

DeletedUser

Pai de ce sa te baneze bre?!! Este o moneda fictiva :D CINE CREZI CA ERA OLANDEZUL ALA DIN UMBRA LU' DIACONESCU?! Omu cu banii?!! Subsemantul. Ieri i-am tras la xerox :D
Eu fac ziua de-alea de 500 si noaptea le vand cu 1000 :D Dar dimineata fac si de-astia de TEN ...... nu doar euro ...hahaha
 

DeletedUser

Pai de ce sa te baneze bre?!! Este o moneda fictiva :D CINE CREZI CA ERA OLANDEZUL ALA DIN UMBRA LU' DIACONESCU?! Omu cu banii?!! Subsemantul. Ieri i-am tras la xerox :D
Eu fac ziua de-alea de 500 si noaptea le vand cu 1000 :D Dar dimineata fac si de-astia de TEN ...... nu doar euro ...hahaha

O sa iti iei ban baiii...ce bine imi pareee...imi raman mie toate fumeile..si tu du-te in dubai :D
 

DeletedUser

Bine ma...las ca pe tine te prind mauritanii prin desert si te fac sa mergi cracanat...ii platesc eu...asa ca du-teee-n [ce srie dupa TEN] mai repede in dubai =))))
 

DeletedUser

gicule, cenzureaza ce scrie dupa ten.
nu as vrea sa pierzi show-ul de aici.
 

DeletedUser

Bine ma...las ca pe tine te prind mauritanii prin desert si te fac sa mergi cracanat...ii platesc eu...asa ca du-teee-n [ce srie dupa TEN] mai repede in dubai =))))

Sa-l baneze cineva pe-asta ca m-a injurat. Eu i-am spus-o cu frumosu...hahaha
 

DeletedUser

Cine te-a injurat ma? Te-ai injurat singur..nu te-am pus eu sa pui poze dastea...colorat mic si mustacios :)
 

DeletedUser

Am inceput sa am vedenii de la o vreme...pff...deci trebuie sa ma las de triburile ca-mi afecteaza vederea...am plecat la femei tristilor...ca la barbati e inchis :D
 

DeletedUser

Este prima oara cand aud un impotent ca vrea sa mearga la femei!!! Ciudate fapturi a lasat dumnezeu pe pamant!!!
 

DeletedUser

Ai dreptate...am uitat ca vrobesc cu amantul tuturor femeilor cu stego...du-te ma la mauritanii tai sa-ti faci placerile si lasa-neeee lasa-neee...acum inteleg de ce ai parul lung..itit place hard..nebunoooo =)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus