Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
rmazizou - ambele variante sunt bune, doar ca eu ma refeream strict la nr de parasite per jucator iar marelecastigator se referea la nr de sate in total per jucator.

PS, legat de restart....dupa cum am mai spus mai sus, nu este o solutie ;)


Prada:
holz.png
377
lehm.png
377
eisen.png
346 1.100/1.100 :D
 

DeletedUser

pai baga sa vedem si noi macar cum jucati,am floricele,bere.:))...filmele le-am terminat :))
 

DeletedUser

Farmez si eu cat e harta goala, ca apoi tre sa ma car de acolo. :D

De ce nu stai sa inveti niste triburile...daca promiti sa joci corect te las sa fi vecin cu mine...cum poti sti ce mai trebuie facut la joc daca nu il joci?
Gandeste-te la propunerea mea! S-ar putea sa ai ce invata. :D
 

DeletedUser39777

Promit sa te invat cum sa farmezi si cum sa ataci cu apararea :))
 

DeletedUser

rakanishu a spus:
Text original Ak-Orochimaru-Ak
Ar trebui sa stim si ce premii se dau, ca sa stim daca merita sau nu sa ne stresam 4 luni pe viteza 3 sa jucam profesionist

Inca nu au fost stabilite, se vor anunta la momentul potrivit, spre sfarsitul lumii mai exact.

200 pp de fiecare jucator din tribul castigator.
 

DeletedUser

ai dreptate,numai cand bagi premium o luna iti ia 200pct...macar sa scoatem ce am bagat,cel putin 1000pct sa fie premiul....

sau poate ca odata cu o generatie noua de lumi vor incepe si ei sa premieze material(electronice,bani,etc)
 

DeletedUser18437

toata lumea vorbeste de premii dar oare ce inseamna pentru ei cuvantul "premiu" ?
ca demolezi 10 jucatori si se lasa nu e destul "premiu" ? voi vreti bani,masini,case pentru ca ati jucat x ani un joc ?
 

DeletedUser42505

nu pot sa va urez,celor care va veti inscrie,decat mult succes si sper sa lasati o figura frumoasa!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

ce matematica de balta ai:))) hahaha


Dragul meu John Leguizamo,doresti sa iti fac un desen ca sa fie mai pe intelesul tau ?
In primul rand,acele 1.4 sate per jucator(care nu includ barbarii care apar din restarturi sau stergeri de conturi) sunt cele care apar in pagina de statistici.


Link catre statistici

Dupa cum poti vedea in linkul de mai sus,primele statistici se refera la numarul de sate.
Pe lumea 30 sunt 3.11 per jucator deoarece multi jucatori si-au sters conturile.
Pana vor incepe restarturile,vor fi exact 1.4 sate per jucator si pe speciala.

Imi pare rau daca ti-s fost mai greu sa urmaresti,data viitoare chiar promit sa fac si desene in cazul in care va mai fi nevoie sa imi folosesc matematica "de balta".


Multa bafta iti urez si pe lumea speciala si in viata reala ! :)




ai dreptate,numai cand bagi premium o luna iti ia 200pct...macar sa scoatem ce am bagat,cel putin 1000pct sa fie premiul....

sau poate ca odata cu o generatie noua de lumi vor incepe si ei sa premieze material(electronice,bani,etc)

Asta vei vedea doar la competitii gen summer games,unde se da un iPad 3 castigatorului,dar acolo e ceva organizat,pe serverele normale(.ro,.net,.de,.nl) nu va aparea asa ceva,decat daca se asigura INNO Games ca se va baga premium la greu(iar pe masters se baga la greu cat sa depaseasca de multe ori costul iPadului).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ Raka
3. Înregistrarea conturilor şi jucarea lor exclusiv prin sitting este strict interzisă ( conturi de suport )

Dar cei care intra cu 3-10-20-200 de conturi si apoi la toate dau stergere si il aleg pe cel cu cele mai multe barbare imprejur? Cat timp poate sta un jucator ca "sa-si aleaga zona"? si sa fie legal

Adica ex:
Intru cu X1 X2 X3 X4... X10
la X1-X9 dau stergere si raman cu X10
 

DeletedUser

Chiar nu puteti vedea acest joc pentru ceea ce e ?adica un joc,o competitie,un mod de relaxare,unde nervii si satisfactiile sunt pur si simplu parte dintr-un divertisment?adica cei care fura de la inceput crezi ca sunt mai impliniti in vreun fel?E doar un joc in care factorul hotarator e activitatea,deci indiferent daca esti bun sau nu,daca in seara asta decizi sa iesi cu gagica la un suc si nu ai sitter,e posibil sa gasesti ciuciu sate.asta te face mai putin bun?cei care fac jde' mii de nick-uri doar,doar vor ajunge si ei in top ten crezi ca sunt cu adevarat adversarii tai?totul depinde de cat de mult tmp ai de joaca?dar e important cuvantul joaca,caci daca se pierde semnificatul ,devine si speciala asta una din celelalte lumi de pana acum.unde politica invinge jocul.devine totul un aranjament.ca poate,poate ajungem in Hall of Fame.Ca "Lord Catau" de pe noua claqsica,ca ce naiba si cu un sat poti sa castigi 200 PP.Restul e retorica,...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus