Discutii Libere !

DeletedUser

mai tita(n) mic, ce vrei sa fi in crestere.... cred ca in curand o sa va modificati numele din DIE in IED....

te rog sa folosesti acea formula magica cu ,,praful de mers''.... atunci esti magic....:))))))))
 

DeletedUser41812

Improvised Explosive Device. Nu cred ca stiai ce inseamna acronimul respectiv. Nu ti-a iesit mistoul, te rog sa mai incerci.
 

DeletedUser47167

Nu am acelasi nume in joc :) am dat de mult contul Duck Dodgers (de pe L34 inca)

Sunt masterkane pe 44 ;)

:) fan Die la alta rubrica si sutinator Flags , un om care a analizat politica tribului sau , W.O.W a castigat inca e acolo a demonstrat unitate , stattistica pozitiva la cuceriri acum , iar inamici invinsi arata ca am fost la mijloc si am impins in toate partile :) , + inca multe :) , neam castigat indeintitatea avem o coronita :) Flags nu mai ee :)
 
Scor reacție
98
:) fan Die la alta rubrica si sutinator Flags , un om care a analizat politica tribului sau , W.O.W a castigat inca e acolo a demonstrat unitate , stattistica pozitiva la cuceriri acum , iar inamici invinsi arata ca am fost la mijloc si am impins in toate partile :) , + inca multe :) , neam castigat indeintitatea avem o coronita :) Flags nu mai ee :)

Aţi împins vagoane la gară, :)) Nu aţi făcut nimic, nici un alt trib nu şi-a dedicat timp pentru voi pentru că nu sunteţi o amineninţare pe lumea asta, doar o piedică. Parcă am postat o stratistica Flags vs W.O.W mai sus, era 80 la 13 pentru Flags, hai las-o baltă. Unitate sunt de aceeaşi părere cu tine dar cu restul eşti pe dinafară. Dacă tot vrei să cred, vin-o cu dovezi, link-uri cuceriri, poze, mesaje.. sau nu ai ? :eek:
 

DeletedUser

:) fan Die la alta rubrica si sutinator Flags , un om care a analizat politica tribului sau , W.O.W a castigat inca e acolo a demonstrat unitate , stattistica pozitiva la cuceriri acum , iar inamici invinsi arata ca am fost la mijloc si am impins in toate partile :) , + inca multe :) , neam castigat indeintitatea avem o coronita :) Flags nu mai ee :)

N-am inteles...eu sunt fan die si sustinator flags? eu sunt doar fanul meu...
cat despre flags...am intrat acolo la rugamintea lor si nu m-au lasat sa fac nimic...au facut ei ce au vrut si tribu s-a dus in cap.
Pe jocul asta ma mai ghidez dupa o singura regula "Dusmanul dusmanului meu este prietenul meu"
Nu a contribuit nimeni din exterior la desfiintarea flags
 

DeletedUser45557

Frumoasa lume! Cei care si-au vazut de treaba fara balacareli pe aici, au ramas in formatie, iar papagalii si mamutii s-au dus la fel ca pe fiecare lume... incet dar sigur!


Bafta pe mai departe tuturor!
 

DeletedUser47167

Frumoasa lume! Cei care si-au vazut de treaba fara balacareli pe aici, au ramas in formatie, iar papagalii si mamutii s-au dus la fel ca pe fiecare lume... incet dar sigur!


Bafta pe mai departe tuturor!

Undei gentalu ba ? noi nam schimbat nici un nume :p:) invidia ce sa faci :)
 

DeletedUser26763

bre ce liniste aici :eek: a murit careva?:(
hai ca azi fac eu cinste cu o bere :D
Untitled.jpg
 

DeletedUser

Improvised Explosive Device. Nu cred ca stiai ce inseamna acronimul respectiv. Nu ti-a iesit mistoul, te rog sa mai incerci.

cum zici tu si apoi mai vedem...:)))

cu cine sa mai ** pe aici cand cei din DIE(in curand IED) sunt ocupati cu internele?.... fara ei nimic nu are sens pe aceasta lume, ei dau poezia ridicolului, tradarii, ipocriziei.... e acel gen de trib ce v-a ramane in analele jocului cu ,,stampila'' -ASA NU!!!...:)))
 

DeletedUser39475

Ai grijă să nu devi KIA, the brute. :D

Alex, tradu-o și pe asta. :))
 

DeletedUser47162

Liniste pe forum..lumea e ocupata cu atacuri splituri..care cum, apuca,
 

DeletedUser45557

Ori nu am urmarit eu forumul destul, ori a fost cea mai fair-play lume(pana acum)! Pentru mine e o placere sa joc pe o lume in care sutele de academii nu au avut loc!

Bafta tuturor, inclusiv du"j"manilor!
 
Sus