Discutii off-topic

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Aici putem discuta despre orice altceva, dialoguri care nu se incadreaza intr-o tema anume. Pentru a evita "post-huntingul" voi sterge periodic mesajele si o vom lua de la capat. Discutiile vor fi lejere, degajate, va rog insa sa pastram o decenta unii fata de altii (nu voi permite atacuri la persoana, limbaj vulgar, jigniri). Multumesc de intelegere.
 

DeletedUser

Nu pot sa cred ca s-a sters tot off topicul!!! Cine a facut asta? Plesuv!?!:( Cum ai putut?!! :(((
 

DeletedUser

697_bere_W200-H229-HA1-VA4.jpg


Buna asta? sau vrei la metru?:cool:
 

DeletedUser

jack_daniels.jpg


Na... ia un Jack, dar numai ce-i in pahar.... nu cumva sa bei toata sticla ca-mi golesti barul! :))
 

DeletedUser4133

Iti dau dreptate doar ca eu maine viu in Romania si aici ce mai am de facut e sa-mi imachetez lucrurile:) deci....

Atunci impacheteaza repede si hai ca poate te prind sa dai o cafea :))

PS: am mutat discutia aici pana nu ne luam warn pt spam de la plesuv :)))))
 

DeletedUser22479

Heh,prefer eu o bere timisoareana la rece :D....
Nu de alta de unde am venit eu era foarte cald deci..care se ofere? dupaia fac cinste eu:p...
 

DeletedUser4133

nici una nici trei...fix 2 si fix varsta aia...esti chiar culmea. Stii ca de 21-22 nu pot sa iti fac rost ci doar de 24-25 ani...si tu insisti la varsta...Mai bine stai aici si bea bere linistit in speranta ca pana la urma ti se ofera si mulatrele ;)
 

DeletedUser4133

eu sunt din Cluj...tu erai plecat in concediu...iti aduci aminte ? =))
 

DeletedUser8678

nici una nici trei...fix 2 si fix varsta aia...esti chiar culmea. Stii ca de 21-22 nu pot sa iti fac rost ci doar de 24-25 ani...si tu insisti la varsta...Mai bine stai aici si bea bere linistit in speranta ca pana la urma ti se ofera si mulatrele ;)

ok, accept doua de 24-25 de ani
 

DeletedUser4133

gruia. Dar alege un loc si vedem daca imi convine ;)

Mai vrea cineva sa vina ? ;)
 

DeletedUser22479

Dragut vinerea asta viu pana acolo :p....
La meci ... Tu mergi?


Loc? alege tu...doar sa fim mai multi e mai dragut asa...:)
 

DeletedUser22479

Vai ce teapa am luat cand am venit in Romania...
Nu mi-a venit bagajul meu ...
Is curios , unde l-a pierdut ???
 
Sus