Discutii privind scripturile interzise

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Vand robot aparator generatia III

model Star Wars R2d2 vorba aia "dormi linistit, R2d2 vegheaZA pentru tine"

Disclaimer:cei lipsiti de simtul umorului sa ignore acest post.

Dezvolta, sunt interesat. (apreciez gluma :))

Tema se transforma intr-o dezbatere pro si contra scripturi. Ar fi interesant un sondaj :D
 

DeletedUser33975

Dezvolta, sunt interesat. (apreciez gluma :))

Tema se transforma intr-o dezbatere pro si contra scripturi. Ar fi interesant un sondaj :D

:)))

si care crezi ca ar castiga?:D

eu zic ca acel "pro"...e normal sa folosesti scripturi(daca iti permiti),iti usureaza f. mult "munca" din joc...

A da...folosesc urmatoarele scripturi...pt farm(cel mai ultil,la inceputul unei lumi) ,cel pentru rapoarte,echilibrare resurse,recrutare,incomming-uri,troups counter,si unu foarte util cand ataci e..."sort" ,cam multe dar merge :))
 

DeletedUser

Dezvolta, sunt interesat. (apreciez gluma :))

Tema se transforma intr-o dezbatere pro si contra scripturi. Ar fi interesant un sondaj :D

Dau echilibrare de resurse la grupele mele de pe net de 2 ori pe zi.
As arata mai rau ca un aurolac sa bat monede in fiecare sat cu mana mea la contul meu de 750 de sate :eek:
Daca lasa aia cu cladirile(5 nivele) si batut de monede eu as fi pro sa se interzica scriptele :)
Adika primesc da sa nu se schimbe nimic :rolleyes: sau cum era vorba aia a la Caragiale :mad:
 

DeletedUser5151

Fara scripturi la 200 de sate cel mult s-ar lasa toti de joc :)

Fara scripturi nu ar mai cumpara lumea premium
 

DeletedUser8140

Eu unele scritpuri le ma ca sa arate bara de scripturi frumos si sa nu fie descentrata :)) folosesc sciprtul de redenumit atacrui, sate, recrutare, balanta resurse si de gasit nobili, foarte rar celelalte pe care le am, am si youtube :))
 

DeletedUser

Un sfat:foloseste cate o cifra sau o litera la fiecare script +o iconita si se rezolva
 

DeletedUser8140

Un sfat:foloseste cate o cifra sau o litera la fiecare script +o iconita si se rezolva

stiu ce zici :) folosesc iconite si nume (prescurtare in cazul atacului (ATK ) etc...) dar nici chiar o litera ca n-ar fi estetic :) si e mai fain pe 2 randuri :) youtube-ul si inca cateva le-am bagat doar ca sa umple linia a 2-a =)) e frumos cu 2 linii, mai multe deja strica privelistea
 
Sus