Discutii - Tribal Land

DeletedUser

pai ajutoarele lui raka vor face treaba lui mai exact, ... si anume, il vor alerga pe The Alphabet pe toata harta, vor fi mereu cu ochii pe el:D... cineva trebuie sa faca si asta :D
 

DeletedUser

fratilor, sa ma lasati pe mine sa fac capitolul cu inmormantarea lui raka! : ))

La capitolul asta trebuie musai sa particip. Voi imbraca un costum sobru de firma si cat citeste popa in biserica , eu o sa dau CEAI DE MENTA SALBATICAla gagici. Eu si babele ce-o sa colindam prin cimitir. Alea cu coliva, eu cu CEAI DE MENTA SALBATICA.
 

DeletedUser

La capitolul asta trebuie musai sa particip. Voi imbraca un costum sobru de firma si cat citeste popa in biserica , eu o sa dau CEAI DE MENTA SALBATICAla gagici. Eu si babele ce-o sa colindam prin cimitir. Alea cu coliva, eu cu CEAI DE MENTA SALBATICA.

Gicule, lasa ceaiul (lua-l-ar dracu) si pun-te pe scris. Trage si tu un capitol ca n-o fi foc. :D
 

DeletedUser

Ce? Nu scriu ca nu imi place de The alfabeticoiul ala. Poate maine, daca am chef, sa vad. Dar trebuie sa promiteti ca veti gusta din CEAIUL DE MENTA SALBATICA
 

DeletedUser

hai frate ca nu esti amuzant deloc... :mad:
Ia tu o gura din CEAIUL DE MENTA SALBATICA si scapi de greturi.
ceaidementasalbatica.jpg
 

DeletedUser

Vedeti ca mai e si clarisima.

Facem asa:
Capitolul 7 - clarisima
Capitolul 8 - aquilla
Capitolul 9 - simonica

In regula? :)
 

Simonica

member
Scor reacție
0
Sigur, imi astept, cuminte, randul :)

Dar sa nu il omorati pe rakanishu pana atunci, da? :D
 
Ultima editare:

DeletedUser

sariti peste mine un pic... mai am o saptamana de stres... dupa o sa scriu si eu cate ceva :D... ma tot gandesc la "argatii" lui raka :D...
 

DeletedUser

Atunci ramane
capitolul 7 - aquilla
capitolul 8 - simonica
capitolul 9 - clarisima :)
 

DeletedUser

Teoretic e ok, insa daca ii vine cuiva inspiratia, poate sari peste mine inca un pic ... sa nu tin povestea in loc :D
 

DeletedUser

cine vine dupa mine poate sa scrie in locul meu. scuze ca am tinut locul ocupat.
 
Sus