doar curios...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

credeti ca in lumile viitoare o sa apara alte versiuni cu noi unitatzi??
 

DeletedUser523

nu cred; nici pe lumile internationale nu au aparut unitati noi, nu?
 

DeletedUser

nu au aparut...dar poate o sa apra sau poate o sa scoata versiuni mai interesante!!!
 

DeletedUser

nu cred; nici pe lumile internationale nu au aparut unitati noi, nu?

pei...in lumea clasica nu sunt arcasi(si infanterie si calareti)...in alte lumi sunt..au mai aparut sate bonus..camera de arme..poate in l6..7.. vor fii si alte arme:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser5225

poate o sa faca o lume si cu apa si cu "uscat" ...asa cu insule...si cu corabii...pirati....tot tacamu:rolleyes:(yea right!)
 

DeletedUser

Hei, ce ziceþi de un nobil-cãlãreþ...:D

Viteza dublã faþã de nobilul obiºnuit, cost dublu, scade adeziunea cu 40-55 :D

:rolleyes:
 

DeletedUser

Mie mi-ar placea o lume unde sa nu mai existe aceasta notziune improprie de "continent". Continentele sa fie despartzite prin oceane, mari etc. Sa nu aiba aceeasi marime. Sa existe rauri. Sa existe comertz atat pe mare cat si pe uscat. Sa fie o noua cladire asemanatoare targului, unde sa se faka comertz maritim. Sa fie si alte unitatzi de lupta...
Visez kam mult...:D
Farmecul acestui jok este dat de simplitatea sa.
 

DeletedUser

Ce ziceti de o lume sferica? (cam impropriu termenu da intelegeti la ce ma refer)...sa faci acelasi timp intre continentu 1 si 10 ca si intre continentu 1 si 2 :D
 

DeletedUser

- lume in care conducerea tribului vede rapoartele membrilor

- 3 nivele de cercetare pt unitati - asta e realizabila, pe .ro nu am avut asa ceva, decat in varianta Clasica 10lv

- viteza de deplasare trupe 0.5x restul 1

- adaugarea de butoane in casutele de editare a textului (MP, forum, etc) pentru introducere facila de BB-code

- posibilitatea de a folosi
Cod:
in profilluri

- posibilitatea de a identifica mai usor jucatorii dintr-un anume trib pe un anumit continent

- mai multe informatii la Ajutor, spre ex: tabele cu timpii de antrenare a trupelor pt fiecare nivel al cladirilor, sistemul de lupta (berbeci/catapulte si spioni) , modificarea proprietatilor artefactelor (halebarda pt lancii sa mareasca apararea cu 30% si atacul 20% ,nu invers)

- Sectiune de propuneri pe acest forum!!!!
Poate imi mai trece ceva prin minte cu timpul
 

DeletedUser

Eu visez la un joc fara moderatori pe forum. E... glumeam! Din pacate...:(
Faza cu transportul maritim e interesanta. Mi-ar placea si mie.;)
 

DeletedUser

- Sectiune de propuneri pe acest forum!!!!
Poate imi mai trece ceva prin minte cu timpul

mi-ai furat urmatorul topic! :( si cateva dintre idei...

propunere... negustori intertribali (sau ceva de genu)... acei jucatori care au voie sa trimita resurse si la alte triburi. dar cred ca asa s-ar complica prea mult situatia...
cred ca ar fii mai bine sa poti cerceta "negustori globali/intertribali/etc" si din acei 235 sa iti faci sa zicem 75 (sau cati vrem noi) care sa trimita si la aliati, astfel ar ramane la alegerea fiecaruia daca vrea sau nu sa trimiti la alte triburi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus