Doar pt "ei"

  • Autor subiect DeletedUser13188
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13188

Sant foarte "linistit" in asteptarea acelui raspuns.

Acum poate multi nu stiu....dar cred ca pe cei din NMZ..ne stim PERSONAL in mare parte.

Pe la "cheful" ala care se face referinta in descrierea tribului am "trecut" si eu intamplator

pe altii ii stiu "dupa VOCE"...ca deh..multe nopti ne-am mancat pe acest joc.

Acum mai discutam si noi discutam ca "pensionarii" pe Topicul "mare" :)

dar, fiind vara poate ne intalnim un pahar "lapte" ca deh vin caldurile.



Nu luati asta ca o INVITATIE "doar pt EI"

e valabil si pt "INAMICUL" de odinioara.

Desi unii spuneau odata ca o astfel de intalnire ar provoca un mare dezastru in clasic....si anume formarea unui "TRIB UNIC "

Acum spuneti si voi ...e posibil asa ceva ??? :))

eu fac pariu si acum ca NU E POSIBIL .
 

DeletedUser

Daca imi aduc bine aminte, cu ceva timp in urma, triburile TUA si EC imi erau dusmani de moarte, eu si silviu luam sate intr-o veselie de la ei, dar asta nu ne-a retinut sa ne intalnim la o terasa, sa stam de vorba si sa servim ceva impreuna.
Cine nu crede poate sa citeasca profilul lui doruwarrior pe lumea clasica. ;)

Sunt destui care pot confirma acest lucru. Nu-i asa coovrig?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13188

cum sa nu imi aduc aminte......"LA COPACI"

sau cam asa ceva se numeste acolo...

in fine....ma uitam pe topicul celalalt "top 20"

si raman masca...chiar e adevarat ce e acolo ????

sau pana la urma ...cerem adminilor sa scoatem DIPLOMATIA din joc :)))

eu am propus acum 1 an sa nu se mai joace TZOP TZOP...dintr-un trib in altul ca pana la urma...diplomatia...e o chestie nefolositoare...cel mult functioneaza..TEMPORAR

azi aliat...maine ..INAMIC...apoi iar aliat....

uite de aia nu ma mai doare pe mine capul acum ;)
 

DeletedUser

Da si imi aduc aminte ca noi si crioli am facut o vesnicie pana acolo. Vinerea la ora de varf :)) numai noi puteam sa plecam de acasa.
 

DeletedUser13188

...ca tot ai adus ** de crioli....

nu am mai vazut-o postand nici macar pe aici ;)
 

DeletedUser13188

sincer ? .........topicul asta e deschis de mine, iar ID-ul meu provoaca....(cred ca e singura din CLASIC, sau poate sant si altii )...unele amintiri neplacute (legate de joc)

asa ca..NU CRED ca lectureaza "ABERATIILE" mele .

in fine treaba ei...nu vreau sa stricam topicul aici ;)

nu am avut nimika cu ea.....PERSONAL...e doar un joc pana la urma


ma astept acum dupa remarca asta...sa apara un post cu ..."ESTI OBSEDAT..O VEZI PE CRIOLI PE ORICE CONT " :))))

dar..deh..nu m-am inselat de multe ori.
 

DeletedUser

Daca imi aduc bine aminte, cu ceva timp in urma, triburile TUA si EC imi erau dusmani de moarte, eu si silviu luam sate intr-o veselie de la ei, dar asta nu ne-a retinut sa ne intalnim la o terasa, sa stam de vorba si sa servim ceva impreuna.
Cine nu crede poate sa citeasca profilul lui doruwarrior pe lumea clasica. ;)

Sunt destui care pot confirma acest lucru. Nu-i asa coovrig?


si eu te-am crescut la inamici invinsi pe "vremea TUA":)))
 

DeletedUser

bineinteles..au fost unle din cele mai importante evenimente..desigur a fost timpul cand am inceput sa am las de joc :p
 

DeletedUser

6 luni de atacuri cred ca au fost suficiente. (Intre doi nobili ieseam la o terasa cu ei)
Eram atacata de EC si T-U-A, dar nici eu nu-i lasam sa doarma.
Era perioda de glorie a tribului WAR.
 

stou

member
Scor reacție
0
Anisia :)))) ma faci sa rad !!!daca doream puncte eram deja de mult in top 20 !!!Atat ca puncte cat si ca agresor sau aparator !!!
Tu ai luat ca pe o jignire ceea ce am scris eu si imi cer scuze daca asa a sunat insa tin sa te atentionez si eu :
Nu ai voie sa te legi de exprimarea altui membru al acestui forum decat daca ceea ce relateaza este de neinteles si acest lucru se rapoarteaza unui administrator de forum si nu personal celui in culpa !!!
Cat despre realizarile mele personale nu te priveste atata timp cat eu unul nu am iesit niciodata in fata sa le expun !!!Si nici nu am sa incep acum insa oricum nu imi este rusine cu ceea am realizat in acest joc intr-o forma sau in alta !!!
Si din cate stiu aici poti sa iti expui liber parerile personale cat despre expresia ; in locul tau nu as mai vorbi ; nu esti in locul meu deci te rg nu te mai pune in pozitia mea :cool:

Coovrig majoritatea informatiilor de pe forumurile ;NMZ; ;EC; si asa mai departe erau inmanate de catre membrii acestor triburi ,cei mai slabi de inger
ce erau pozitionati pe granita cu noi sau cu un alt trib din familie pentru a fi siguri ca raman in joc !!!
Altii ne-au furnizat informatii doar pentru ca nu le conveneau mutarile care se fac pe harta
Iar altii cedau conturile complete catre membri din familie !!!
Exemple de sprijinuri si atacuri intre membrii NMZ Cazul tzacapaca,neagrecul si ceilalti care mai erau prin zona Stii despre ce vorbesc cat si de cei ce au facut aceste greseli :)))))
In fine spor la joc incontinuare ,desigur la cei care mai joaca inca;)
 

DeletedUser13188

Coovrig majoritatea informatiilor de pe forumurile ;NMZ; ;EC; si asa mai departe erau inmanate de catre membrii acestor triburi ,cei mai slabi de inger
ce erau pozitionati pe granita cu noi sau cu un alt trib din familie pentru a fi siguri ca raman in joc !!!
Altii ne-au furnizat informatii doar pentru ca nu le conveneau mutarile care se fac pe harta
Iar altii cedau conturile complete catre membri din familie !!!
Exemple de sprijinuri si atacuri intre membrii NMZ Cazul tzacapaca,neagrecul si ceilalti care mai erau prin zona Stii despre ce vorbesc cat si de cei ce au facut aceste greseli :)))))
In fine spor la joc incontinuare ,desigur la cei care mai joaca inca;)


sincer ?

m-ai lasat Masca

cat am jucat in NMZ....NIMENI...dar ABSOLUT nimeni nu a fost bagat cu japca...in trib Un "jucator"

mai mult ...SE VOTA intrarea unuia sau altuia in trib...

iar la DOUA Voturi contra a oricarui membru NMZ..cel care ...CEREA

am subliniat

NU INTRA

acum sa aud ca ...acolo aveam jucatori "slab de inger"

e prea mult....depaseste capacitetea mea de intelegere

ca sa fac o traducere celor de mai sus...

EU am fost un IDIOT sa imi fac UN SAT in spatele inamicului si sa ma ciuruiesc cu voi...

iar altii sa TREMURE ca ...PIERD sate

pacat...mare pacat

asemenea FRICOSI trebuiau dati pe LISTA si inobilati "frateste"

jumate jumate din satele lor

apoi ne puteam "cafti pe FATA"

halal razboi am avut :))))

defapt...."RAZBOI"....imi permit sa spun ca e o...METAFORA...

pana mea...pe bune ca m-am enervat
 

stou

member
Scor reacție
0
covrig cu exceptia celor cateva zone de conflic reale in rest asa a stat treaba daca vrei sa ma crezi !!!
cate liste cu sate atacate de anumuti jucatori am primit pentru a putea posta rapoatele la voi dupa nu o sa iti vina sa crezi cei drept majoritatea erau din EC dar au fost si cazuri din NMZ cei drept mai putine!!
Unitedul nu dadea deloc doar incasa !!!!
Cat despre zona adaescu a stat nemiscata mai bine de 6-7 luni doar pe Lafayet ce se mai incerca dar era blindat !!!
Coovrig sunt multe lucruri care nu sau spus la voi in trib despre anumite intelegeri !!!!
Noua ne-a convenit pentru ca ne permitea sa ne axam si pe alte fronturi !!!!
 

DeletedUser13188

man.....daca te referi la intelegeri intre JUST si NMZ...strict...HABAR nu am

nu sint eu cine stie ce SHEF......si nici macar nu am fost vreodata

Dar deciziile importante se luau IN COMUN de majoritatea jucatorilor

mai pe scurt... eu m-am retras in perioada noiembrie parca......(am dat stergere CONT)....

apoi am reintrat in NMZ exact in ziua cand OFICIAL...NMZ a declarat razboi tribului vostru ...(alt motiv nu aveam de a reveni...adica VROIAM sa JUCAM )

asha ca daca ati avut "intelegeri" cu NMZ...pana ziua Z.....or fi fost....

DAR DUPA acea ZI......NU a EXISTAT vreo INTELEGERE.....

cel putin la NIVEL de trib

da-mi si mie un exemplu de "intelegere"...in timpul razboiului...
 

DeletedUser

daca nu a dat pana acum nici un exemplu.. se pare ca nu a fost :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus