Dominatia L 30

DeletedUser

Adrian1947
Dezamagitori baietii din Inq... doar 2 academii... pe 23 nici n-aveau timp sa-si actualizeze profilul, ca deja mai apareau 2 academii in acel timp

Pai ar trebui ca toate triburile sa le fie academie. In asa fel se inchide L30 repede si fara razboaie... Hai baieti ca se poate si mai multe academii... Bagati tare :)
 

DeletedUser29445

Capilati? Nu stie sa umble pe extern. Brb. Ma duc sa ii iau satele pe 29.
 

DeletedUser

Oooo salut capillati, chiar ma gandeam oare cat mai poti sta in umbra .. :D

nobule intru pe skype si te injur :D
stiu ca nu s-a nascut admin sa te prinda pe tine, dar macar nu nega ca intri cu suporti pe orice lume :)
nu sunt ciubaca de capipatrat, stai linistit.
 

DeletedUser

nobule intru pe skype si te injur :D
stiu ca nu s-a nascut admin sa te prinda pe tine, dar macar nu nega ca intri cu suporti pe orice lume :)
nu sunt ciubaca de capipatrat, stai linistit.


Ma ce mai minti =)) .. Nici nu stii ce fericit l-ai facut pe cappilati, sa vezi ce da din coada acum ..
 

DeletedUser

o sa vorbesc cu astia din moh sa te recruteze si pe tine :)) vad ca sunt de viitor
 

DeletedUser

as fi putut sti daca nu eram blocat si de tine si de paul la mesaje
 

DeletedUser

Probabil eminem tot compunea versuri si le trimitea lor....cred ca de aia lau blocat...
 

DeletedUser

am casa de discuri proprietate proprie si personala...acolo imi lansez hiturile:))
 

DeletedUser38225

Numele tribului: Asasiation Xtreme Elaboration
Prescurtare: AXE

Academiile noastre:

Axe-A

Axe-B daca nu aveti loc la noi incercati la ei.

Familie
Angels
A1
A2
A3
AXE
AXE-A
AXE-B
Diablo
TLo-A
Terror
ALIENS
ALIEN1
A4


stiu ca cu totii asteptati sa vedeti familii si academii multe, deci haideti sa ne bucuram de aceasta prima numeroasa familie :D aplauze pt ei :))
 
Sus