DonBalieca vs. CNA

  • Autor subiect DeletedUser1079
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acesta este un anunt oficial.
Incepand de astazi 20.12.2008 ora 00.00 Eu sunt in razboi cu tribul CNA. Asa nu se mai poate. Cineva trebuie sa ia atitudine. Inteleg ca va este frica insa masinaria asta de razboi trebuie oprita. Ca ostasul sovietic care inota dand cu o mana din maini si cu cealalata dand din picioare ma arunc asupra imperiului de unul singur.

imi esti prea simpatic sa te combat desi ai merita cu topicul asta
 

DeletedUser1079

Daca si tu ma combati ma las de joc!:D Defapt eu zilnic ma las de joc pentru a ma reapuca!:)
 

DeletedUser14376

vreau sa ma prapadesc de ras....da si tu mai mult din tine.....

sincer ulises a fost cel mai tare....incearca sa te ridici la nivelul lui...:D
 

DeletedUser15358

Hai ma nu fiti rai,baiatu asta are o strategie,ulise vroia sa taie si sapnzure tot ce ii sta in cale
 

DeletedUser11852

balieca...nu merita efortul, nu-l baga-n seama;)
Ei cu ei, noi cu tine, balieca:))
 

DeletedUser1079

aaa! Si scuze pentru Don! A fost o iesire necontrolata datorita alaturarii de madalin.:D Intre " Doni" nu se fac de astea!
 

DeletedUser15358

da mie mie dor de ulisee,asa un razboinic ca el,mai rar mi-a fost dat sa vad. Oare ce ne pregateste pt L9??
 

DeletedUser14376

dap...mare om mare caracter ulises.....pacat ca a intrat in anonimat...da nu e bai...zilnic rasare ceva nou:D
 

DeletedUser6553

da... il vrem pe ulise inapoi :( :))

bafta impotriva mamutilor , balieca :)
 

DeletedUser1079

:) Dau cu ei dupa sarbatori. Acum imi ascut topoarele, potcovesc caii, berbecii ii ingrop in jar, haiduceste, ;) Dau cep la butoaie si-mi pregatesc psihologic trupetii. Cat despre adversari nu pot spune decat atat: Run for your life!
 

DeletedUser

Si femei nu le dai soldatilor? Ii pastrezi proaspeti pentru femeile inamicilor, vorba aia daca e jaf sa fie si viol? :))
 

DeletedUser1079

Aseara tarziu (sau mai precis de dimineata devreme), Sediul Central CNA, Sedinta extraordinara a conducerii CNA.

valentino04 : Declar deschisa sedinta ordinara si extraordinara. Ne-am adunat aici ca celula de criza sa vedem ce putem face in razboiul asta. Astept pareri!
ade11 : La naiba, mi s-a rupt o unghie! Acum trebuie sa le tai pe toate!
lorenzolaurlorenzo : Situatia este nasoala. Trebuiesc luate masuri urgente. Ma ocup eu, dau circulare, mobilizez jucatorii, planificam atac si-l distrugem pentru ca nimeni nu poate rezista Imperiului... (vizibil luat de val este oprit de valentino04)
valentino04 : Du-te! Ia calul meu si du-te! E mai rapid! Astept raport de informare!

To Be Continued
 

DeletedUser

imi aduce aminte de celebra tragedie in 2 acte... acelasi stil, acelasi suspans :D
 

DeletedUser

abia astept sa vad cine isi face Seppuku (ca tot suntem samurai prin alte "dimensiuni") de data asta... :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus