Doomed - Ne-am intors...

DeletedUser

Salutare,

Dupa cum stiti, in urma cu ceva vreme s-a decis fuziunea a 3 triburi: Doomed, HOT si Danger formandu-se Empire, trib infiintat de Setzel, insa care avea in conducere membrii ai celor 3 triburi. Poate nu sunt eu cel mai in masura sa fac anuntul de fata, nu am avut drept de conducere in Empire, nici nu mi-am dorit.

Statisticile postate pana nu demult pe extern demonstrau avantaj net in fata celor din Silent. Setzel a avut probleme in RL, dar a organizat Empire la fel ca vechiul Doomed. Din pacate anumite persoane din conducere (cred ca cel mai bun exemplu ar fii ex-liderul HOT, Gabby-Ghost) au considerat ca nu e bine asa... urmarea a fost retragerea repturilor lui Setzel. Nu cred ca are rost sa dau detalii, am hotarat sa revenim pe cat posibil la formula initiala Doomed si asta am facut.

Ne-am bucurat sa vedem ca fostii aliati nu ne-au uitat si au acceptat alianta cu noi (trebuie sa recunosc ca inca nu i-am contactat pe toti din lipsa de timp).

Gabby-Ghost... ma bucur sa vad ca te descurci mai bine decat Setzel... probabil la Sim City pentru ca Empire merge in jos... Hargan era liderul academiei... mai are rost sa spunem de ce si-a luat o mana de oameni si a intemeiat -nBz- ?

Nu are rost sa postez zeci de screen-shot-uri... probabil ca voi mai aduce cateva informatii in legatura cu buna organizare si coordonare a membrilor EMPIRE care, cum spune chiar Gabby, nu sunt decat fostii membrii HOT si Danger. Stim parerea voastra despre Doomed...

steelpower în data de 05.06. la ora 22:44 Citat
e bine ca pleaca gunoaiele, ramane ce e mai bun :D



lucigg în data de 05.06. la ora 23:17 Citat
pleaca ciobanii si cei care nu stiu sa vorbeasca(prefera sa insulte in loc sa asculte

Tocmai din acest motiv imi expun parerea despre EMPIRE:

Side 1: Doomed

Side 2: EMPIRE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96,965
Tabăra 2: 0
Diferență: 96,965

image.php


Bafta all...
 

DeletedUser4920

Membrul important EMPIRE astăzi la ora xx:xx
vad ca triburele noastre sunt dusmane :(. pana acum nu stiam de ce ati parasit tribul, mi sa cerut sa intru si eu la voi, dar nu pot momentan sunt alaturi de unii tovarasi din [ally]empire[/ally] si nici nu-mi prea place sa ma mut de colo colo

daca se poate un pact cu tribul vostru .
asta nu cer ca mie frica , pana la urma asta e jocul, cineva tre sa si piarda, dar nu vreau sa suport concesintele unora care nu au nici o treaba cu sefia si se cred tari prin prisma tribului.

eu oricum nu am de gand sa fac nici un pas impotriva voastra ... decat daca o sa fiu provocat, asa ca ramane la atitudinea voastra.

astept un raspuns de la voi, da sau ba.
succes in continuare


Gabby dupa ce ne pui la enemy ii indemni sa faca pna locale cu noi sau sa fie glasu disperarii a unui empire prafuit si cu lideri incapabili ?
 

DeletedUser4920

Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (6 members and 1 guests)
Setzel, Charlie Jade, eddypatrascu, GabbY-Ghost, michelle2007, vipulescu




Nimic :( ????



Chiar asa citesti si doar atat :(
 

DeletedUser4920

Dar n-ai vazut ce rapid a aparut? Are spioni pe forum? :confused:



Ehhh nu vrea sa vorbeasca cu noi daca imi aduc aminte corect ce a spus am comportament de c***t si nu vorbeste cu mine el e un dulce si nu se coboara la nivelul meu un simplu n00b cu un trib vai de el
 

DeletedUser

61413311nl5.jpg


Asta se intampla in academie... gura mare, aceleasi cuvinte despre noi... dar atat...
 

DeletedUser4920

Caracter murdar nu de c***t mea culpa :D



Da gabby tot un dulce ramane :D
 

DeletedUser

Acum cred ca gandeste situatia per ansamblu... nu stie exact la ce lista de pozitionare era empire pe 2 si mai mult ca sigur nici acum nu a inteles faza cu grupele :D

PS: Schimba-ti semnatura Setzel...
 

DeletedUser2821

Succes hazrd88!
Succes doomed!
Imi plac triburile de genul vostru!;):cool:
 

DeletedUser5970

Ma asteptam la o astfel de iesire pe scena din partea voastra :)
Daca tot te-ai apucat de povesti , de ce nu spui toate datele problemei - ai expus mai sus doar ce ti-a convenit tie , incercand sa va spalati caracterul vostru murdar ..in fine , o sa prezint mai jos toata aceasta poveste cu happy end ...pentru unii :)

Dupa ce s-au stabilit toate detaliile ce tineau de noul trib , s-a format empire - infiintat de setzel ; wow ..ce realizare remarcabila a putut sa faca ; lucru care putea fii facut de oricare dintre noi .

Toate bune si frumoase , membrii se strang , incepe organizarea .
Dupa anumite circulare trimise de setzel ( circulare in care era prezent un vocabular ce exprima intr-un alt plan ierarhic urmatoarele : eu sunt setzel , atotputernicul ) -> deja , sefia ii se urcase la cap.

Dupa aceste circulare , incep sa plece primii membrii ( toti fosti jucatori doomed ) care isi exprimau nemultumirea fata de setzel.
Ziua urmatoare , tot mai multi membrii parasesc tribul ( ex - doomed ) unii dintre ei exclamand : 'ori pleaca setzel , ori plec eu' .

Dupa ce au plecat ~30 de membrii in 3 zile , setzel incepe sa faca spectacol si pe forum - pe un topic deschis de o colega , singurul jucator care a fost in doomed si a avut curaj sa deschida un topic in care isi exprima nemultumirea.
Incepe cearta , setzel avand ca 'acoperire' faptul ca acea colega a fost inactiva o vreme - motivand mai tarziu ca a fost la parastasul mamei ei ( imi cer scuze colegei ) .

Setzel incepe sa rada de ea , sa o jigneasca si pe ea si pe ceilalti colegei ( IN CALITATE DE LIDER ).

S-a convocat o sedinta a conducerii si s-a decis retragerea drepturilor lui setzel - membrii plecau din cauza lui + un lider jignea in stanga si in dreapta propii lui colegi - Inadmisibil asa ceva ! ; observ ca va dati singuri de gol cu acele poze pe forum.

O sa inchei in acelasi mod : doar pentru ca ai anumite drepturi si puncte mai multe decat ceilalti nu iti da dreptul sa te comporti asa , domnule setzel .


Vorbele unui lider , vorbe catre colegii lui :

setzel a spus:
De ce ?:))


Ii las sa plece nui problema :D



setzel a spus:
Nu tin cu forta oameni vor sa plece am zis au liber e un trib nu inchisoare si daca vezi unde s-a dus mai bine taceai deh ce sa faci prostia nu doare ca daca durea tipai


giany a spus:
setzel a spus:
Sunt plictisit deja de voi puteti sa ziceti ce vreti aveti voie sa iesiti e simplu dati din taste pana iesiti ca nu ma supar mai citeste ceva neinteresant pe forum ....noi am tot explicat dar voi nu ati citit asa ca scriu si eu acum ce am chef


Problem?

Ce mentalitate de copil intradevar bolnav ..eu cred ca tu esti internat la linistiti acolo e locul tau ...

Cum sa explici ca ai defiintat un trib fara sa ma consulti ca asa vroiai tu ..si nici macar eu nu aveam invite .....lider ..HALAL



--


----

A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:15:11 PM): salut
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:15:16 PM): sa ma anunti cand picati din top 10
V. GabbY (6/6/2008 3:15:32 PM): ok
V. GabbY (6/6/2008 3:15:45 PM): crezi ca ma ataci cu un top ?
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:15:49 PM): neee
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:15:51 PM): absolut deloc
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:15:55 PM): asta arata ce conducere
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:15:58 PM): strong are tribu...
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:03 PM): daca esti in top 10 si pici din top 10
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:09 PM): inseamna un lucru dezastru in conducere
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:15 PM): adica conducere -1
V. GabbY (6/6/2008 3:16:22 PM): ok
V. GabbY (6/6/2008 3:16:38 PM): ti au plecat oamenii de cand erai u
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:44 PM): nop
V. GabbY (6/6/2008 3:16:45 PM): oamenii din fostu` doomed
V. GabbY (6/6/2008 3:16:49 PM): pt ca erai u acolo
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:50 PM): dupa ce am plecat eu
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:52 PM): doomed
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:16:56 PM): cine giany biorg bionsen
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:17:09 PM): 2 oameni de 40 de k care dau din gura pe joc
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:17:10 PM): mai mult
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:17:16 PM): uitate ce oameni ti-au plecat tie
V. GabbY (6/6/2008 3:17:24 PM): bai frate vad ca u esti mort dupa k
A||3XanD3r -Doomed (6/6/2008 3:17:38 PM): pai jocu se rezuma la pcte si la armata
V. GabbY (6/6/2008 3:17:38 PM): or fii avut ei 40 dar erau oameni




Daca tot se reface doomed , de ce jucatorii care erau in doomed acum 2 saptamani s-au orientat catre alte triburi ?

E singura postare pe care o scriu la aceasta tema , cu 'oameni' ca voi nu am ce discuta .
Iti doresc sa cuceresti lumea , probabil ca tocmai dupa atingerea acestui scop iti vei da si u seama ca e doar un joc , un joc jucat de OAMENI ! - pe care ii jignesti de cate ori ai ocazia.

O seara buna !
 

DeletedUser4920

@ gabby discutiile pe messenger sunt private poate nu stii o sa iti aduca aminte mater dolores !



Nu ca am zis ceva ireal !
 

DeletedUser

Doomed nu s-a reinfiintat acum 2 saptamani :D

Si acum asa, pe scurt Gabby. Una dintre singurele circulare date de Setzel in Empire si in care nu vad nicio urma de "caracter murdar"(incepe sa-mi placa treaba asta :p)

Revenire->Situati de Lamurit a spus:
setzel în data de 05.06. la ora 12:37
Multi nu stiu de ce nu am fost pe forum si foarte inactiv am niste probleme mai grave din punct de vedere medical nu am sa detailez nu are rost...


Dupa cum vedeti un pic de aiureala in trib .....astazi am sa stau cu laptopul imprumutat in brate in pat toata ziua si pun tribu la punct.... nu ma duc la somn pana nu pun tribul la punct ...exceptii facand analizele si ce mai am de facut azi...


1 Exista un tribunal cine incalca rezervarile plateste.


2 Nu se mai dau aprobari la innnobilari nu mai precizati tribu daca va e lene... Doar rezervati si STERGETI daca se poate sau prelucrati punand LUAT sa vada moderatorul forumului sa steaarga ...

3 LA GENERAL va aparea innoabilari academie acolo va veti uita pe lista orice nelamurire intrebati pt ora si data daca nu este pt a vedea cine a rezervat primu .

4 Pentru cei ce parasesc tribul

AVETI 24 de ore de acum pana maine la 13:00 sa plecati dupa de maine cine pleaca fara sa anunte ne vom ocupa de el .


5 Vom incepe o campanie impotriva dusmanilor tinte fake-uri cu tot ce treb mesaj personalizat la fiecare cine e spion se afla rapid ;)




O zi buna in continuare


Setzel



Nimic dar nimic din ce e scris mai sus nu v-ati gandit sa faceti, macar dupa plecarea noastra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban
Setzel, iti multumesc ca ma mentionezi, dar nu este necesar. Mai citeste odata.
 

DeletedUser4920

Setzel, iti multumesc ca ma mentionezi, dar nu este necesar. Mai citeste odata.



Got it sefa stiam ca discutiile purtate in alt loc decat pe joc sunt private si trebuie sa aiba acordu si a parti opuse .



Nu ca as dori sa se stearga !


Ce am zis e real !
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere, asa ar fi de bun simt.
Daca le doresti acolo, nu vad de ce iti pasa.
 

DeletedUser4920

Din punctul meu de vedere, asa ar fi de bun simt.
Daca le doresti acolo, nu vad de ce iti pasa.


Pai de bun simt era sa ma intrebe vroiam doar sa arat asta mai are asemenea discutii postate pe forum nu e prima oara poate i se atrage atentia ....dupa va tipa de ce are ban sau de ce este sters postul ....totul depinzand de limbajul din conversatia avuta .
 
Sus